dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

1 560 000 zł83 m² 18 727,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy do zaoferowania piękne, jasne mieszkanie na Mokotowie. Nieruchomość z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 189 000 zł39 m² 30 269,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*For english please see below* 0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość wydzielenia drugiego pokoju! Centrum miasta (najbardziej pożądana lokalizacja w Warszawie, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 82m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Skarbka z Gór, białołęka Grodzisk. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Wola,Warszawa

6 320 zł51 m² 124,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

1 045 000 zł55 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 55m2 w Apartamentowcu przy Pałacu w Wilanowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ekskluzywnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

899 999 zł65 m² 13 846,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w pobliżu metra Służew. Mieszkanie 2 pokojowe, przebudowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 750 000 zł160 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy wyjątkowy apartament zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego. Nieruchomość znajduje się na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 439 000 zł72 m² 19 986,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 zlokalizowane na Wilanowie tuż obok Rezerwatu Przyrody "skarpy Ursynowskiej". Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szlachecka

Annopol,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ładne i przytulne mieszkanie z dużym (200m2) ogrodem! Mieszkanie w stanie idealnym, nie wymaga żadnych remontów. Oddane do użytku w 2020 r. zamieszkane tylko przez 4 lata. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

4 900 zł67 m² 73,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below | Mieszkanie po generalnym remoncie Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni ponad 66m2 na Warszawskim Mokotowie w skład, którego wchodzi: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 730 zł49 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Odolany,Warszawa

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english below*** Przedstawiamy Państwu nasz apartament. Komfortowa, nowoczesna lokalizacja, wykończenie premium oraz spokój i cisza mimo doskonałej lokalizacji. Apartament: oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

884 000 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, na ul. Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł66 m² 18 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do przedstawienia Państwu ofertę nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie. Jego wysokość to 305 cm co daje poczucie jeszcze większej przestrzeni. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Anin,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy w starym Aninie na osiedlu z dużą historią. Osiedle to powstało po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 212 zł33 m² 97,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 849 000 zł103 m² 17 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość idealną dla rodziny z dziećmi w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

940 560 zł39 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji, na Żoliborzu Artystycznym, przy ulicy Dygata 4. W skrócie: - ul. Dygata 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

794 500 zł45 m² 17 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 340 zł40 m² 109,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta 2- pokojowego apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł76 m² 24 868,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowy apartament po remoncie na wilanowie Luksusowe | 2 miejsca parkingowe | Duże okna | 2 łazienki | Taras ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się: * Salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 570 zł49 m² 93,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwe 2 pokoje w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 711,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bemowo / Metro Bemowo / Galeria Handlowa wola park /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy Al. Wilanowskiej 105. Położone w trzeciej linii zabudowy z pięknym widokiem na zieleń. Dwa balkony, ekspozycja okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 760 zł49 m² 118,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

1 260 000 zł80 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania położonego w zielonej części Gocławia. Nieruchomość o powierzchni 80 m znajduje się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł66 m² 21 840,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,39m2 usytuowane na 1 piętrze 6-piętrowego budynku, wybudowanego w 2006 roku na Żoliborzu tuż przy metrze Marymont. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwiecka

Gocławek,Warszawa

949 000 zł63 m² 15 138 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Mikołaj Kuśmierz tel. 3 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy i wyjątkowo niskiej cenie! Podstawowe informacje: przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

8 400 zł60 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

60 metrowa przestrzeń | browary warszawskie | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia dostępne od 20.03.2025! Posiadam klucze do mieszkania, skontaktuj się i umów na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 215 zł45 m² 115,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

2 220 zł32 m² 70,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie typu studio z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cicha Dolina

Zawady,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 216,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskich Zawadach. Nowoczesne, doskonale zaprojektowane mieszkanie z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 31 m | Metro Bemowo | Balkon | Klimatyzacja | Garaż Na wynajem jasna kawalerka z balkonem i pięknym widokiem z 13. piętra - tuż przy stacji Metro Bemowo! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie będzie umeblowane! Do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 w apartamentowcu na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

1 231 944 zł56 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

I speak English - feel free to contact me! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na prestiżowym warszawskim Żoliborzu, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banderii

Wola,Warszawa

8 000 zł100 m² 79,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

100 metrowy apartament | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | zielone patio Przedstawiamy przestronny 100-metrowy Apartament w stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł62 m² 6 283,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Odstąpię partycypację tbs (zgoda tbs) mieszkania zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Nasielskiej. Mieszkanie dwupoziomowe w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka, płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 280 000 zł69 m² 18 425,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. ******mieszkanie gotowe do wejścia.