dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Praga-Południe,Warszawa

933 500 zł60 m² 15 683,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na pradze południe! - Twoja inwestycja w przyszłość Odkryj wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji. Metraż: 59,52 m2. Pokoje: 3 Balkon: 10,48 m2 i 10,46 m2 (2 balkony!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

2 738 zł35 m² 78,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze (z ogródkiem) w budynku na terenie nowoczesnego osiedla Park Leśny Rembertów położonego na obrzeżach Warszawy, przy ulicy Chełmżyńskiej. Na lokal składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

979 000 zł71 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2014 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pawlaczyka

Ursynów,Warszawa

1 700 000 zł92 m² 18 452,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 92,13 m z ogródkiem ok. 70 m2, zlokalizowane w spokojnej części Ursynowa, na zamkniętym osiedlu przy ul. Zygmunta Pawlaczyka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

869 854 zł38 m² 23 165,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Służewiec mokotów Nowoczesne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Metraż: 37,55 m2. Pokoje: 2 Loggia: 9,90 m2 Piętro: 5 Ekspozycja: wschodnia Cena brutto: 869 854 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 145 000 zł55 m² 20 727,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

rzedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

709 000 zł45 m² 15 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > mieszkanie 45 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym > ogródek 33,5 m2 > miejsce w garażu na 2 samochody (+ 50 tys.) > autobusy 350 m od budynku > tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na pierwszym piętrze prestiżowego osiedla o podwyższonym standardzie, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 900 zł62 m² 224,19 zł/m²

 

Piętro:28/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 560 zł37 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł46 m² 32 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[English below] Oferuję na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Koszykowej, tuż przy Placu Konstytucji - w samym sercu Warszawy. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 676 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,20m2 zlokalizowane na Wilanowie przy Świątyni Opatrzności. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie, w nowym bloku, świeżo oddanym do użytku. Osiedle strzeżone, miejsce w garażu podziemnym (w cenie mieszkania). Duży, przestronny balkon. Jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł101 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 393,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł208 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe biuro mieści się w nowym budynku przy ul. Siennej , którego odrestaurowana, historyczna fasada nadaje mu wyjątkowy charakter. To idealne połączenie tradycji i nowoczesności dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dalii

Stara Miłosna,Warszawa

795 000 zł92 m² 8 641,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Obudź się w świecie, gdzie ptaki śpiewają tylko dla Ciebie, a drzewa szepczą do snu. Tu powietrze jest tak czyste, że czujesz każdy oddech, a codzienność smakuje wolniej. Private.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 270 000 zł69 m² 18 505 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej, dynamicznie rozwijającej się części Warszawy oraz zależy Ci na przytulnym, harmonijnie urządzonym wnętrzu, to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 78 m2 piętro 2/3 z windą, w budynku z 2005 roku przy ul. Dolnej, mokotów Sielce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 900 zł + 1450 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 537 000 zł80 m² 19 164,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży zakup z rynku pierwotnego! 0 % pcc Dostępne mieszkania od 29-113 m2. Nowa inwestycja, powstająca przy stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Główna. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

6 200 zł55 m² 112,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na terenie Służewa o powierzchni 55 m2, znajdujące się na 2 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: ulica Bartłomieja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 035 000 zł53 m² 19 451,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate przedstawia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na ul. Hlonda w Miasteczku Wilanów atuty Doskonała lokalizacja - prestiżowe Miasteczko Wilanów, ulica Hlonda Prywatny park, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 17 957,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Eurovilla prezentuje na sprzedaż widny, trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim na osiedlu Royal Residence. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 880,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87 m , zlokalizowane na 5. piętrze budynku z 2018 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

3 699 zł35 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Eleganckie - komfortowe zaprojektowane studio 35m2 w wysokim standardzie wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 370 000 zł62 m² 21 979,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,33 mkw., zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą, przy Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

26 500 zł117 m² 226,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru apartament W najbardziej luksusowej kamienicy warszawy - foksal 13/15 off market spa i Concierge | 117mkw | Funkcjonalność | Nowoczesna forma | Duża garderoba|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawrzyszew,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na wynajem jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2. Usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego bloku z 2015 roku - idealne dla pary, singla lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 540 zł51 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pasymska

Młociny,Warszawa

2 999 999 zł244 m² 12 300,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Niesamowita nieruchomości na sprzedaż Apartament Hill Park, ul. Pasymska 7, warszawa Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy apartament z widokiem na Dęby Młocińskie. Wykończony z Najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 330 zł33 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suligowskiego

Ujazdów,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 784,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Żeraniu. Mieszkanie na ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie jest bardzo jasne, dwustronne. Atutem mieszkania jest duży 17m2 taras z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

980 000 zł67 m² 14 605,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu W cenie najmu! dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 550zł/m-c. Właściciel nie akceptuje zwierząt W lokalu. Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 229,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania na spokojnym osiedlu przy parku Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 72,23 m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 150 zł34 m² 93,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 898 000 zł95 m² 30 592,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik 1 Metraż: 94,73 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2018 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 2 898 000 zł Czynsz: 1140 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 192 000 zł129 m² 16 992,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 300,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakończenie budowy: koniec 2025 roku Kup bez pcc, bez Prowizji, od dewelopera wyróżnik tego mieszkania? - możliwość wydzielenia osobnej kuchni- kuchnia miałaby wtedy ok.7m2 - możliwość dowolnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij