dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m przy ulicy Pokornej , róg Stawki oraz Andersa. Mieszkanie jest nowocześnie umeblowane, w pełni wyposażone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

820 000 zł36 m² 22 778 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament w sercu nowoczesnej Warszawy - dla konesera miejskiego stylu życia Z ogromną przyjemnością prezentuję unikalny apartament, który łączy w sobie klasę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 250 000 zł82 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 82 m2, położone na 6 piętrze z 6, zlokalizowane przy ul. Ryżowej (ursus Skorosze). Mieszkanie: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł62 m² 19 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w zielonej Ostoi Wilanów Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów, otoczonym prawie 2-hektarowym prywatnym parkiem z alejkami spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 237 000 zł74 m² 16 677,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Mokotów, sadyba. Rozkład pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym - 27,95 m (wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Brzeziny,Warszawa

759 000 zł55 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja - ta nieruchomość została zarezerwowana. Zachęcamy do zapoznania się z Naszymi pozostałymi ofertami. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

637 864 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Kameralny budynek idealny zarówno dla rodzin, par jak i na inwestycje na Bródnie Podgrodziu. Planowany termin oddania 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 376 370 zł71 m² 19 476 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-> Chyba że chcesz, by zamieszkali tu przed Tobą. <- Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 000 zł57 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - atrakcyjne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie W 19 dzielnica, ul. Kolejowa Mieszkanie dostępne od 1 października 2025 r. Idealne dla pracowników korporacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego mieszkania! Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe, ciche mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2025 roku przy Górczewskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czerniaków,Warszawa

1 770 000 zł77 m² 22 847,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka czerniakowskiego. Dolny Mokotów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 800 zł91 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/91 mkw z garażem , umeblowane. w sąsiedztwie stacji Metro-Ursynów w zamkniętym kompleksie z zagospodarowanym patio; z fontanną i placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Szamoty,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Na wynajem oferujemy zupełnie nowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 36 m , wykończone w najwyższym standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. To pierwsza okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Powiśle-Solec,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko Na wynajem 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , po generalnym remoncie w 2023 roku. Zlokalizowany w sercu Warszawy, przy ul. Fabrycznej - w zielonej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 781 000 zł92 m² 19 346,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży i Obsługi Inwestycji. Zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego! 0 % pcc 0% prowizji Dostępne mieszkania od 29-113 m2. Nowa inwestycja, powstająca blisko przy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 680 000 zł60 m² 27 869,90 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesny 2-pokojowy apartament | Siedmiogrodzka | Wola | Garaż i komórka lokatorska Na sprzedaż elegancki, funkcjonalny apartament położony przy ul. Siedmiogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marconich

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 349 000 zł94 m² 14 397 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 93,7 m , na którą obecnie składa się: salon (28 m ) z wyjściem na balkon (10 m ), 2 sypialnie (14 m i 12 m ), łazienka (5 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 704 000 zł146 m² 11 671,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 146 m - aleje jerozolimskie | winda | świetna inwestycja** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 146 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,17 m2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 535 000 zł77 m² 19 917 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

1 535 000 zł | sprzedaż | mieszkanie | 77,07 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | ul. Klimczaka 5 Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł172 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 990 zł32 m² 124,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Łopuszańska, warszawa Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

565 000 zł38 m² 15 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 500 zł56 m² 79,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,45 m2 położone na I piętrze nowego apartamentowca przy ul.Skierniewickiej 34 a,w odległości około 100m od stacji metra Płocka,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowińska

Praga-Południe,Warszawa

5 100 zł55 m² 92,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku (2025 r.). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 999 zł78 m² 51,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Poligonowej 2 w dzielnicy Praga-Południe, usytuowane na parterze, czteropiętrowego w budynku z 1998 r. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł87 m² 15 016,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz z garażem podziemnym. Całość ogrodzona i monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Wyględów,Warszawa

11 000 zł132 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na Mokotowie, - nowoczesne wnętrza, - taras z widokiem na park, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 689 000 zł117 m² 22 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Marina Mokotów - miejsce, które od lat wyznacza standard luksusowego życia w Warszawie. Właśnie tutaj czeka na Ciebie wyjątkowy apartament o powierzchni 116,8 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokowe z aneksem o łącznej powierzchni 48,6 m2. MIeszkanie usytuowane na 1 piętrze 13 kondygnacyjnego budynku na Osiedlu Saska z reprezentacyjnym holem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 200 zł59 m² 88,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje z garażem i balkonem Mokotów / Służewiec. Wysoki standard i komfort. Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 59 m w prestiżowym osiedlu Galeria Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 84m2, piętro 3/7z windą, w budynku z 2008. przy ul. Zawiszy, wola, młynów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6000 zł + 1400 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znicza

Grochów,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż świetne 55 metrowe mieszkanie z widokiem na park. Oferta dla Klienta gotówkowego. Mieszkanie składa się Z: kuchni z jadalnią i dużym balkonem pokoju dziennego ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnobrzeska

Gocławek,Warszawa

742 455 zł45 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem Marzysz o mieszkaniu, w którym po pracy usiądziesz z kubkiem herbaty na balkonie i obejrzysz zachód słońca? O takim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

9 200 zł140 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy, przestronny apartament położony na całym 2. piętrze stylowego, kameralnego budynku na Starej Saskiej Kępie w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

1 231 489 zł71 m² 17 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.