dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, komfortowe jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 37 m na wyjątkowym osiedlu Marina Mokotów. Idealne dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

4 700 zł85 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 85 m2 usytuowane na czwartym piętrze, budynek z windą. Kompletnie umeblowane i wyposażone, po remoncie - gruntownym odświeżeniu. Trzy osobne pokoje, salon z balkonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

11 500 zł115 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny penthouse z tarasem, zlokalizowany w zaciszu zielonej Mariny Mokotów. Jasny apartament | 4 pokoje | ogród zimowy | spokojne osiedle nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 890 zł50 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Szamoty,Warszawa

613 070 zł40 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w sercu Ursusa top lokalizacja, pełna infrastruktura, absolutny pewniak inwestycyjny! Oferta bezpośrednia: 0% prowizji 0% podatku pcc Najlepsze warunki zakupu - tylko z nami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł46 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, funkcjonalny dwupokojowy apartament usytuowany w Centrum Warszawy w budynku apartamentowym w bliskim sąsiedztwie Warszawskiej Starówki (kilka minut spacerem). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 900 000 zł149 m² 26 121,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Niesamowity 149,30 m2 apartament Z widokiem na pałac kultury To Apartament dla osób ceniących komfort, perfekcję i luksus. Grzybowska 4 to ścisłe centrum Warszawy. Inwestycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytoniowa

Marysin Wawerski,Warszawa

850 000 zł68 m² 12 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo ustawnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 68,3 m2, zlokalizowanego przy ulicy Tytoniowej w Warszawie! informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosielecka

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 784,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

9 500 zł105 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem 105 m2 mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Bukowińskiej, z recepcją oraz consierge. Budynek pod pełną ochroną, monitorowany, zapewniający ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

785 000 zł49 m² 15 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > autobusy 350 m od budynku > tramwaje 1 km > stacja metra Młociny 4 km (12 min komunikacją) > Biedronka 400 m od osiedla, Lidl 1,5 km, galeria Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

3 390 zł50 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suligowskiego

Ujazdów,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 784,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

990 000 zł51 m² 19 335,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 51,2 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2015r. Mokotów, służew. Nowoczesne, w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pisarka

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 52 mkw, położone w części Pragi Południe - przy ul. Pisarka. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kameralnego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 66 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem, obie z wc) > duży ogródek 42 m2 > klimatyzacja > ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

8 000 zł85 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na bliskiej woli - 3 pokoje W inwestycji oxygen Top lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Garaż podziemny | Klimatyzacja | 2 sypialnie | 2 łazienki ***** układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 349 000 zł100 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękny dwupoziomowy apartament w Warszawie, przy ul. Białołęckiej o powierzchni 100m2. ( i poziom to- 54m2, II poziom poddasze- 46m2). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

840 000 zł36 m² 23 424,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, w sercu Bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze (z 9).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Sadyba,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Szczegóły nieruchomości: - typ budynku: segment środkowy - Powierzchnia użytkowa: 320 m - Liczba pokoi: 9 - Liczba łazienek: 3 Stan wykończenia: wykończony - do wprowadzenia Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł55 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Bemowo - idealne dla pary lub singla Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,6 m położone przy ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców 40. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, miejsce parkingowe dla gości za szlabanem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł51 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 687 934 zł86 m² 19 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc Centralne Biuro Sprzedaży Mieszkań Zapytaj o aktualny rabat w tym miesiącu! Zamieszkaj na Mokotowie - w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

626 400 zł43 m² 14 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 060 714 zł56 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie 55,83 m2 z obszernym balkonem w świetnej lokalizacji - na terenie Soho Factory (budynek Feniks). Lokalizacja: lokal usytuowany jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 720 zł46 m² 80,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Moczydło,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker komfortowe 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp.! Umeblowanie do uzgodnienia! meble które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu - ul. Łamana, warszawa (włochy)nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 695 000 zł44 m² 38 522,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chmielna Duo | 2 pokoje | 44 m | 7. piętro | Widok na pkin i Varso Tower Na sprzedaż unikalny, w pełni wykończony apartament pod klucz w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 429 252 zł74 m² 19 269,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań. Oferta bez prowizji. 0 % pcc! Mokotów to idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł54 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie 53,50 m.kw. z garderobą i 30 metrowym zielonym ogródkiem na Mokotowie. Apartamentowiec usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczupacza

Białołęka,Warszawa

715 000 zł52 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie w Warszawie na Żeraniu w dzielnicy Białołęka. Kameralne osiedle składające się tylko z czterech budynków, ogrodzone z monitoringiem. Oddalone od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,54 m2, dwustronne, bardzo ładny rozkład, sypialnie wygodne, ustawne, mieszkanie ciche. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 530 zł37 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

885 000 zł48 m² 18 247,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Usytuowane w budynku apartamentowym z 2016 położonym niedaleko stacji Metra Młociny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Atrakcyjne 2-pokojowe Mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia na Białołęce, ulica Ku Rzece 9b*** Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

6 980 000 zł353 m² 19 773,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2004

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Połączone dwa mieszkania tworzące 353 m2 powierzchni biurowej (całe piętro)! Metraż obu mieszkań to 146,5 i 207,35 m2 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilicka

Mokotów,Warszawa

1 275 500 zł55 m² 23 190,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na Mokotowie w Warszawie. Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu z Al. Niepodległości - przy metrze Wierzbno. Okna wychodzą na dziedziniec od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

676 000 zł34 m² 19 668,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W naszej ofercie mamy ponad 100 lokali w tej inwestycji - zadzwoń i zapytaj o dostępność! Zapraszam do zapoznania się z apartamentem inwestycyjnym na Warszawskiej Woli.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij