dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

820 455 zł55 m² 14 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 54,66m2 + duży ogród 56,51m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na słoneczny ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 528 000 zł75 m² 20 297,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament klasy premium | villa nobile | sarmacka | 3 pokoje + taras 17,6m Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 75,28 m z przestronnym, narożnym tarasem 17,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 247 000 zł57 m² 21 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,68 m2, na którą składają się: - salon (24,76 m2) z aneksem i wyjściem na loggię, - dwie sypialnie (10,47 m2; 10,51 m2), - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 79,53m2 + balkon 6,44m2 parking podziemny W promocyjnej cenie - 15 000 zł idealne dla rodziny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, około 53 m Port Praski, wysoki standard, loggia Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 07.03.2026 Warszawa, Praga-Południe, ul. Omulewska 26b (rondo Wiatraczna) Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie (odebrane od dewelopera w sierpniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

633 196 zł35 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Siekierki,Warszawa

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2025r., przy Al. Polski Walczącej, mokotów Czerniaków. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 868 zł91 m² 17 581 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

598 500 zł54 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 w cichej, zielonej części Ursusa - Czechowice na Osiedlu Jerozolimskie. Okolica jest dobrze skomunikowana, w 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2005r., Ursus Gołąbki Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, doskonałe dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w apartamentowcu tuż przy stacji metra. Mieszkanie zlokalizowane jest na bardzo zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m2, położone na 3 piętrze w budynku 7 -piętrowym z 1996 r, zlokalizowane przy ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 131 399 zł79 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy + 2x balkon ( 8,49m2, 4,22m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Biały Kamień, mokotów Wyględów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w standardzie premium, o powierzchni 45 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

789 000 zł33 m² 23 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Dom Development - Metro Zachód w Warszawie. Lokal jest gotowy do odbioru - jeszcze nigdy niezamieszkany. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

5 250 zł44 m² 119,32 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

820 770 zł51 m² 16 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja! 17 446,81 m2 Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

960 750 zł61 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Imielin,Warszawa

2 600 000 zł123 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament z prywatnym tarasem 123 m w prestiżowej części Ursynowa Wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują komfortu rezydencji, prywatności i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 025 000 zł60 m² 16 970,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Klimczaka na warszawskim Miasteczku Wilanów. Mieszkanie: - ogromna otwarta przestrzeń, aż 40 m2 - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

689 172 zł37 m² 18 626,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wesoła,Warszawa

1 159 000 zł85 m² 13 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia, najlepiej w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

435 062 zł30 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,79 m + ogród 22,41 m ostatnie kawalerki ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie wygoda spotyka spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 764 zł36 m² 18 049 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

799 000 zł30 m² 27 002,40 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament 29,59 m w luksusowej inwestycji Unique Tower, zlokalizowanej w biznesowym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 49. Gwarantowana atrakcyjna stopa zwrotu rocznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy zbiegu ulic Bluszczańska i ak Północ. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Augustówka,Warszawa

651 525 zł36 m² 18 255,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni. Mieści się na nowym osiedlu na Augustówce, która łączy w sobie zieleń, ciszę i infrastrukturę stolicy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

7 800 zł147 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 147 mkw., zlokalizowane w kameralnym budynku mieszkalnym na zielonym Ursynowie, przy ul. Żołny. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Jasnodworskiej 3a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 421 663 zł104 m² 32 964 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów Z przyjemnością prezentujemy apartament o powierzchni 103,80 m , zlokalizowany na 1. piętrze kameralnej inwestycji Oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 43m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Szwedzkiej, praga-Północ, stara Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Siekierki,Warszawa

5 900 zł67 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń , usytuowane na 4 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 518 000 zł46 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowy apartament 46 m w prestiżowej inwestycji Towarowa Square | Wola, ul. Prosta 69C Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46 m , położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

947 190 zł63 m² 15 034,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 62,7 m2 + balkon 6,63 m2 szklana zabudowa balkonu promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

968 000 zł51 m² 18 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które łączy dynamikę miasta z prywatną strefą relaksu? To wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na prestiżowym osiedlu Wola Prestige spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

719 000 zł55 m² 13 094,20 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka 6 lokalizacji Praga 4 lokalizacje Tarchomin Bródno Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku