dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 369 ogłoszeń

Rynek pierwotny

781 791 zł45 m² 17 373,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7362/4186/omw budynek I osiedle - ul. Mieczysława Pożaryskiego Piętro 4 z 4, winda, monitoring, garaż podziemny, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

373 200 zł18 m² 20 733,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ursynów | Pileckiego | 18 m | kawalerka | recepcja | inwestycyjny apartament premium Są nieruchomości, które kupuje się sercem. I są takie, które od pierwszej chwili wyglądają jak dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł98,34 m² 16 778,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Budynek: kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja: szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

975 320 zł65 m² 15 004,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 64,02 m2 + ogród 53,97 m2 parking 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 514 zł55 m² 15 500,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + 2 balkony ( 6,27m2 i 3,47m2 ) parking 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł37,89 m² 28 107,68 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

[English version below] Przestronne i jasne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Budynek oferuje windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 773 zł34 m² 17 463,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 33,52m2 + ogród 28,08m2 promocja na parking podziemny W cenie 10 000 zł przyjdź I zobacz inwestycję na żywo ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,21 m² 32 693,67 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

[English version below] Przestronne, świetnie doświetlone 2 pokoje | 42,21 m na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 r. Grzybowska 49 prestiżowy i modny adres w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł55 m² 14 472,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola _ Browary Warszawskie Apartament 3-pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony - Salon z sofa i stołem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł118 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Marymont Mieszkanie pow. 118 m2, nieumeblowane usytuowane na pierwszym piętrze (bardzo wygodne, łagodne schody) przedwojennego domu dwurodzinnego, stojącego na terenie zamkniętej posesji Z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

4 132 zł31,49 m² 131,22 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wiosna to czas zmian. Zrób pierwszy krok my finansujemy pierwszy miesiąc|voucher na start!|eng below Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie Studio o powierzchni 31.49 m , położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł159,15 m² 27 018,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 5 pokoi 2 balkony garaż rynek pierwotny Na sprzedaż przestronny apartament 5-pokojowy z rynku pierwotnego, położony w nowoczesnym, kameralnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Złoty Potok 4. o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca studio na bliskiej Woli, w budynku przy ul. Kasprzaka 29C. Ciche, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone. Usytuowane na 2.piętrze, w chronionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł77,50 m² 13 535,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł43 m² 15 930,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł132 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version below Dwupoziomowy apartament z tarasem w kameralnej inwestycji na starym Wilanowie. Wyjątkowo jasny, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym budynku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,90 m² 14 878,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka ,mieszkanie o powierzchni 28,90 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Siecznej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z windą z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w znanej inwestycji "ogrodowa 48" english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę mieszkania w pożądanej przez wielu.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł29,36 m² 21 696,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,36 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. To idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł50,17 m² 22 324,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i z oddzielną kuchnią. Warszawa Wola, ul. Nakielska Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł71,22 m² 22 451,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Stylowe 3 pokoje na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m , położone w samym sercu prestiżowego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 938 zł35,66 m² 16 178,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursynów | Pileckiego | 35,66 m | 2 pokoje | recepcja | inwestycyjny apartament premium Są nieruchomości, które kupuje się sercem. I są takie, które od pierwszej chwili wyglądają jak dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

916 960 zł62 m² 14 789,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,16m2 + balkon 7,07m2 parking podziemny W cenie 20.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ulicy Mehoffera 23 o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku z 2 windami. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 854 zł35 m² 16 167,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursynów | Pileckiego | 35 m | 2 pokoje | recepcja | inwestycyjny apartament premium Są nieruchomości, które kupuje się sercem. I są takie, które od pierwszej chwili wyglądają jak dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ursynów północny Luksusowy 4-pokojowy apartament w nowym budownictwie na Ursynowie. Zaledwie 10 minut pieszo od stacji Metra Nowoczesny, przestronny i idealnie urządzony apartament dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł57,55 m² 19 548,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł41,41 m² 13 982,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 550 zł52,35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 242 zł73 m² 14 482,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 56.23m2 i 13,58m2 ) MIESZKANIE 4-POKOJOWE DWUSTRONNE OGRÓD Z DWÓCH STRON - PIĘKNE ZACHODY ORAZ WSCHODY SŁOŃCA PARKING PODZIEMNY TYLKO 20.000 ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 000 zł83,33 m² 19 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Ursynów, ul. Gandhi | Metro Imielin | 83,33 m Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Indiry Gandhi 35. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł57,31 m² 19 525,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej perspektywicznych części warszawskiej Pragi w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Praskiego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł75 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na powiślu, przy parku Prestiżowa lokalizacja | 2 sypialnie | Garderoba | Balkon | Garaż podziemny | Idealne na biuro lub do zamieszkania | Przy parku | Jasne wnętrza ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł63,94 m² 12 198,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,20 m² 12 220,28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje Z loggią, z klimatyzacją I miejscem na parkingu. Na sprzedaż wygodne mieszkanie przy ul. Aluzyjnej, z pięknym widokiem na nadwiślańską zieleń. Powierzchnia 57,2m: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 920 zł66,16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia na żywo! Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Szwedzkiej 22C na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł82,70 m² 19 951,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny apartament z zieloną enklawą - 82,7 m na Woli, ul. Jana Kazimierza Szukasz idealnego balansu pomiędzy dynamicznym życiem w stolicy a prywatną strefą ciszy.