dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 095 000 zł46 m² 23 553,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny Design | Praga | 100 metrów od Metra | Klimatyzacja Mieszkanie, do zamieszkania odrazu z pełnym wyposażeniem łącznie z klimatyzacją, lub pod inwestycję, która zacznie na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Wyjątkowe Mieszkanie na Starym Żoliborzu, przy ul. Czarnieckiego 55 (tzw. Żoliborz Oficerski). Wysoki parter w 3 piętrowym, ceglanym, kameralnym budynku z 1960 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Pola Karolińskie w Warszawie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł85 m² 18 207,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w Miasteczku Wilanów, warszawa | 4 pokoje | 77,86 m | balkon | garaż Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w Warszawie, w zielonej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m w przedwojennej kamienicy, w odległości ok. 150 m od wejścia do parku Łazienkowskiego. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencjom nieruchomości podziękuję standard mieszkania Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Winnica,Warszawa

949 000 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, oddajemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m2 na ul. Wyrzykowskiego 5. Lokal mieści się na I piętrze na Osiedlu Palladium. Posiada salon z aneksem kuchennym 23 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy komfortowe, przestronne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m , które znajduje się na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu triton park przy ulicy Grójeckiej 194.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Suwalskiej 32 na Bródnie. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składają się: salon z kuchnią (22 m2) - 2 Sypialnie (8,90 m2 i 6,50 m2) - Łazienka (3,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m (ok. 60 m po podłodze), położonego w kameralnym kompleksie Warsaw Apartments przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,64m , znajdującego się w bloku z windą oddanym do użytku 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Wola,Warszawa

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament | 2 pokoje | widok na panoramę miasta | klimatyzacja Nowoczesny i niezwykle elegancki apartament usytuowany w kameralnej inwestycji w samym sercu warszawskiej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Borowiecka

Wawer,Warszawa

1 245 000 zł82 m² 15 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obniżona cena /sprzedaż bezpośrednia Wygodne 4 pokoje | prywatność i zieleń Nowoczesne, bezczynszowe czteropokojowe pokojowe mieszkanie, dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze z ogrodem, tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

349 000 zł26 m² 13 579,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 450 zł14 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, wysokie studio w kamienicy przy ul. Kołowa 54 na warszawskim Targówku. -Nieruchomość- lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł34 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 34m2, ciche 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną i wc, przedpokój. Mieszkanie po remoncie umeblowane. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 420 zł36 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Oferta czasowa: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

475 000 zł19 m² 25 052,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Małe mieszkanie, duży potencjał gotowa kawalerka na Mokotowie w budynku zlokalizowanym na rogu ulic Puławskiej i Malczewskiego! Szukasz mieszkania, do którego można wejść od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i najprężniej rozwijających się części Warszawy - warszawska Wola w okolicach Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 331 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka na Zielonej Białołęce. Osiedle ogrodzone i monitorowane, strzeżone 24/7 przez ochronę na miejscu, posiada szlabany (na pilota) i furtki (na kod i pestkę). Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne zarówno pod inwestycję, jak i jako lokum dla pary lub singla, położone na bardzo dobrze skomunikowanej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 130 zł36 m² 116,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Unii Lubelskiej

Mokotów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem jasne 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1928r z windą - zlokalizowane na pograniczu Starego Mokotowa i Śródmieścia. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu! Lokal na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowany na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 53,5 m2 | balkon | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska | Łopuszańska 53b Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Neo Nova Ochota przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,21 m , położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy - Wola, odolany, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 475,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 789,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Stacja wola | ostatni etap| widok na centrum warszawy Stacja Wola. ul. Gumińska 4 | Archicom | 39,92 m | 6. piętro | garaż | balkon/komórka | 20/80 mieszkaj W centrum wydarzeń Ostatni etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.