dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł39 m² 25 102,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ul. Aleksandra Gieysztora 4 w Warszawie, nowe budownictwo. -Nieruchomość- powierzchnia 47,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 400 zł80 m² 117,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

4 960 zł70 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 680 zł52 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 087,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 542,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo duży balkon bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klukowska

Targówek,Warszawa

9 800 zł74 m² 132,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wprowadzenia apartament 3 pokojowy z prywatnym tarasem, jacuzzi, sauną i prysznicem w kameralnym budynku przy ulicy Klukowskiej 50 na Osiedlu Wilno. Budynek: klukowska 50 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 40 m | Gumińska, wola | duży balkon | gotowe do zamieszkania Główne atuty nieruchomości Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 782,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Bez prowizji dla kupującego gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe z balkonem i komórką lokatorską w cenie mieszkania (mieszkanie 37,70m2, komórka 2,10 m2) po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorowa

Zerzeń,Warszawa

836 236 zł70 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | ogródek | 2 miejsca w garażu | balkon Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70,32 m z prywatnym ogródkiem, balkonem oraz 2 miejscami postojowymi w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Lotnisko,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu na Bemowie. Komfortowa komunikacja: do stacji metra Bemowo 10 min spacerem lub jeden przystanek tramwajowy. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Heweliusza

Bemowo,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - powierzchnia: 26 m - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 165,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ullicy Hlonda w prestiżowej Ostoi Wilanów przy ulicy Hlonda z prywatnym parkiem dla mieszkańców. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka Dworska,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 686,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

/ agencjom serdecznie dziękuję / Osiedle Nova Viva Garden - Annopol sprzedam nową, wykończoną, umeblowaną ze sprzętem agd, - kawalerkę z balkonem, 25,77 m.kw., na 3 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

638 000 zł53 m² 11 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Apartamenty gotowe! Opis 1 pokojowe 413 000zł 3 pokojowe 640 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

959 000 zł45 m² 21 483 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru w stanie deweloperskim. Apartament 2 pokojowy o powierzchni 44,62m2 z balkonem 6m2 znajduje się w charakterystycznym kaskadowym siedmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

702 000 zł27 m² 25 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Nowy wykończony apartament pod klucz o powierzchni 27,34m2 z ogródkiem 67m2 Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Skorosze,Warszawa

925 000 zł55 m² 16 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zostań już dziś właścicielem wyjątkowego mieszkania na pograniczu Warszawskich Włoch i Ursusa, z chronioną kontrolą dostępu przez całą dobe w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentuję dwa 2-pokojowe niezależne mieszkania gotowe do wynajmu w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 259 000 zł91 m² 24 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł59 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje, zielona okolica Warszawa Bemowo, ul. Pełczyńskiego Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na ostatnim 6 piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Chomiczówka,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Mam do zaoferowania do sprzedania bezprośrednio, 3-pokojowe, przytulne i odświeżone mieszkanie w nowej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory)! Lokal ten znajduje się w budynku z 2016 roku. Został on wybudowany przez dewelopera Konstans. Składa się on z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

361 480 zł25 m² 14 378,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Falenica,Warszawa

1 390 000 zł78 m² 17 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tam, gdzie las zagląda do okien. Wyobraź sobie poranek, w którym nie budzi Cię zgiełk miasta, lecz słońce i widok sosen. Przy ulicy Poematu 10 w Falenicy czas płynie inaczej - wolniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

5 600 zł74 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, 74 m2, 3 pokoje, duży balkon 18 m 2, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 210 zł44 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

969 000 zł52 m² 18 634,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa, ul. Krzyżówki 15b Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w kameralnym budynku z 2020 roku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów / ul. Bokserska / 37 m2 / dwa pokoje / balkon / garaż Pięknie wykończone i umeblowane mieszkanie położone w Osiedlu Bokserska. Mieszkanie Wykończone w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,18 m , położone przy ul. Gotarda, zaledwie kilka minut od Galerii Mokotów i świetnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij