dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

879 000 zł44,12 m² 19 922,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł57 m² 19 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , 1 piętro, budynek z 2016 roku. Wysoki standard osiedla. piękne patio, recepcja, ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł63,14 m² 15 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,14 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku na cenionym osiedlu Lazurowa Dolina na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł58,67 m² 20 794,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli. Mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł42,05 m² 21 165,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ullicy Hlonda w prestiżowej Ostoi Wilanów przy ulicy Hlonda z prywatnym parkiem dla mieszkańców. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł16 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie, położone w zupełnie nowym budynku z 2025 roku na Pradze-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,70 m² 16 157,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie 55,7m na 4 ostatnim piętrze - brak windy. Blok po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym ok. 25 m - Sypialnia ok. 13 m - Pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41,62 m² 72,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy, dwupokojowy apartament w inwestycji Osiedle Port Żerań na Białołęce - nad samym brzegiem Kanału Żerańskiego. Tym co wyróżnia osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35,30 m² 18 271,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł30,50 m² 23 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie z ogródkiem. Drewniany parkiet, szafy oraz kuchnia robione na wymiar. W mieszkaniu zainstalowany system Inteligentny Dom. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 290 445 zł222,86 m² 28 225,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Klejnot w Koronie Mokotowa. Brak prowizji dla kupującego sprzedaż bezpośrednio z biura dewelopera Lokalizacja: inwestycja unikatowa w każdym detalu, stworzona dla osób ceniących luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Wilcza 35 o powierzchni 65 m2, znajdujące się na 5 piętrze w kamienice z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które przedstawiamy, spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 974 zł36 m² 17 999,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,24 m² 16 933,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45,50 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. Do wynajęcia nietuzinkowy dwupokojowy apartament ze 100 m2 tarasem do wyłącznego użytkowania usytuowany na ostatnim 7 piętrze. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł63 m² 14 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł99,52 m² 59 284,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Prezentujemy Państwu luksusowe, przestronny apartament na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Hoża 42. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament 90 m w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem, 2 miejsca parkingowe. Apartament wyposażony jest w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł33,37 m² 134,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Port Praski | wysoki standard Do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Port Praski przy ul. Sierakowskiego 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55 m² 12 182 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł130 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem z przeznaczeniem na działalność biurową, położone pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie - Alei Róż. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,15 m² 78,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Miasto przyspiesza. Tu możesz zwolnić. Są miejsca, które po prostu dobrze wyglądają. I są takie, w których naprawdę dobrze się żyje. Zieleń za oknem, światło w środku.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 744 zł58,88 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44,90 m² 31 180,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Poznańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1928 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 651 zł43,88 m² 13 415,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz balansu między miejską wygodą a bliskością natury? Poznaj kameralną inwestycję, która udowadnia, że nowoczesna architektura i dostęp do terenów zielonych mogą iść w parze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 220 zł73,82 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 4 pokoje ( 73,82 m2) na Mokotowie z dużym balkonem Rynek pierwotny, bez podatku pcc Odbiór inwestycji w IV kwartale 2026 roku Szukasz przestrzeni, która naprawdę daje komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53 m² 25 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 53 m w prestiżowym budynku Trio przy ul. Stawki 2a. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 194 zł76,45 m² 21 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując wykończone mieszkanie, płacisz nie tylko za metry Płacisz za: miesiące remontu błędy ekip poprawki stres i stracony czas Tutaj tego nie ma. To mieszkanie jest nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł64,53 m² 14 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,45 m² 69,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia ciche, przytulne mieszkanie o powierzchni 41,45 m , położone w nowoczesnym budynku z recepcją i ochroną.na Żoliborzu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł66,52 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, wygodne, super funkcjonalne mieszkanie. Idealne dla rodziny. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (6 m2) i dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne, opcjonalnie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,36 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Holm House przy Zdziechowskiego 11., w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Telewizji Polskiej oraz Galerii Mokotów, z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł125,40 m² 17 902,71 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny 4 pok. apartament 125,4 m z panoramicznym widokiem 7. piętro Śródmieście, ul. Słomińskiego | super lokalizacja | 2 min do metra Cena: 2 245 000 zł Powierzchnia: 125,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

665 500 zł43,40 m² 15 334,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 43,40 m | 2 Pokoje | Balkon 7m | 2 Piętro Mokotów Sportowy (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny.