dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 290 zł43,34 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - Harmony Park. Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z przestronnym tarasem, położone w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 2 oddzielne pokoje | 35 m | Powiśle Solec | 6 piętro | balkon Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł172,77 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Przedstawiam wyjątkowy apartament z widokiem na Jezioro Kamionkowskie w Parku Skaryszewskim. Ogródek 50 m2 wychodzi na południe sypialnia główna i balkon przy sypialni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 96 m , Mokotów Eko Park, miejsce garażowe w cenie Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 100 m , położony w prestiżowej inwestycji Eko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych i tętniących życiem miejsc w Warszawie. To kompaktowe, świetnie zaprojektowane studio w Browarach Warszawskich łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 7 piętrze w bloku z dwoma windami. Nieruchomość posiada wysokie sufity. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł60 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bliska wola _ browary warszawskie Koszty najmu: czynsz najmu 8.200 zł + 500 zł czynsz administracyjny = 8.700 zł/m-c + media Garaż - 500 zł/m-c Mieszkanie dwustronne z piękną loggią. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł206 m² 281,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 205,4m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie na jednym z najwyższych pięter. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

: krótko: mokotów, ul. Biały Kamień | komfortowy apartament w prestiżowej inwestycji przy Polu Mokotowskim | powierzchnia 154 m2 | 3 sypialnie + gabinet | 2 łazienki | 2 przestronne tarasy |.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 31 m Nowe osiedle Wawer Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną przy ul. Pożaryskiego 35 w warszawskim Wawrze. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronny, luksusowy apartament o powierzchni 170 m , położony na pograniczu Wilanowa w jednej z najbardziej komfortowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Górczewskiej 200C na warszawskim Bemowie. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł80 m² 74,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie w kilka minut dotrzesz do centrum- ta oferta jest dla Ciebie. To mieszkanie łączy trzy rzeczy, które rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: saska Kępa / Osiedle Lizbońska. Nowa inwestycja. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie, położone na 3. piętrze budynku z windą. Powierzchnia 44 m - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate ma przyjemność zaprezentować 74 metrowy, trzypokojowy apartament w świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w obrębie Starego Miasta, na ul. Bednarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł54 m² 137,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty agd. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

4 820 zł80 m² 60,25 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 80 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł126 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, bardzo funkcjonalny i praktyczny apartament położony na terenie prestiżowego osiedla, tuż przy terenach zielonych i Miasteczku Wilanów. Świetna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 zł40,40 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w samym sercu Warszawy przy prestiżowej ul. Hożej 62. Lokal mieści się w klimatycznej, historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50,50 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(We speak English) Dzień dobry, na wynajem mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 11 piętrze przy ul. Igańskiej. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowa Rezydencja "na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia. Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, trzypokojowe, luksusowe mieszkanie na Starym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością oferuje do wynajęcia słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł49,96 m² 80,06 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjne mieszkanie, położone blisko metra Młociny. Preferowany wynajem na cele biurowe. Powierzchnia 50 m2, dwa pokoje - sypialnia 12 m2 z dużą szafą wnękową, przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł77 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu - kawalerka 31 m | warszawa, ul. Waliców 19 Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m , położona w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie naprzeciwko Teatru Rampa przy ul. Kołowej 2, w pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Nieopodal metro Mieszkanie ma 46 m2, położone jest w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł100 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty w apartamentowcu Ochota Residence przy ulicy Niemcewicza. Bardzo atrakcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65,40 m² 76,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie o pow. 65 m2 w doskonałej lokalizacji - Warszawa Powiśle ul. Dobra 54. Lokalizacja Inwestycja przy ul. Dobrej 54 zlokalizowana jest w samym sercu Powiśla - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 308 zł40,92 m² 80,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Taśmowej, na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ma powierzchnię 41 mkw, znajduje się na parterze w strzeżonej całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł60 m² 99,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł140 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, bardzo widny penthouse, usytuowany na trzecim piętrze (wjazd bezpośrednio windą do apartamentu) obok Parku Szczęśliwickiego. Budynek usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł107 m² 135,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_ centrum 4-pokojowy apartament W samym centrum warszawy. Lokalizacja: ul. Piękna, pow. 107 m2 Apartament urządzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł78,18 m² 95,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy Elektrowni Powiśle - Menolly Nowe Powiśle, 78 m Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 78 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/ 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Wąwozowa 6 Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Wąwozowej 6. Idealna propozycja.