dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 000 zł23 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87, w sercu Mariensztatu. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, łącznie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł34 m² 144,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu mennica residence na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli. Elegancki budynek z reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł86,73 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa takiego, do którego możesz po prostu wejść i zamieszkać? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł51,76 m² 75,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy. Lokal łączy w sobie wygodę nowoczesnego wykończenia z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Wacława Lachmana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu bloku znajduje się przystanek autobusowy, metro Stokłosy oraz ogólnodostępny parking.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Na życzenie klienta może być.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł98 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł38 m² 105,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,66 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania W kamienicy (świetna lokalizacja)! Preferowany wynajem dla pary, na długi okres czasu. Opis Mieszkanie zlokalizowane jest na Bielanach, przy ulicy Skalbmierskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie polożone jest na 6 piętrze budynku przy Łuckiej 18. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł164 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej części Mokotowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Zwierzęta nie są akceptowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,01 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.06.2026 r., możliwość prezentacji już teraz. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim targówku/zacisze ul. św. Wincentego tuż przy Metrze Kondratowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,10 m² 56,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Wola Prestige. Ostatnie piętro z tarasem 12m2. Obszerny przedpokój z wygodnymi szafami, salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł95 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stylowy wysoki, cichy i przestrzenny 3-pokojowy apartament przy głównym deptaku w centrum Warszawy, w kamienicy z duszą. Idealny do zamieszkania, jak również na biuro. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 34 m usytuowana na 4. piętrze w al. Komisji Edukacji Narodowej 15. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego (15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Uznańska 10. Lokal stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, 2-pokojowe mieszkanie z loggią | 48 m | ul. Łukowska 3 | Gocławek Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Łukowska 3, gocławek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam jednopokojowe mieszkanie położone na osiedlu Skorosze, wybudowanym w 2005 roku przez dewelopera ebejot. To bezpieczne, ogrodzone i strzeżone osiedle z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z windą, na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Wilanowskiej 67e. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29,72 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu i od razu poczuć komfort? Ta oferta przy ul. Olbrachta w Warszawie spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie po remoncie (2021 r.) to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,30 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Spokojna, cicha i zielona okolica w pobliżu toru wyścigowego. Wokół dużo zieleni, liczne ścieżki rowerowe, zielone tereny rekreacyjne - Dolinka.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł78 m² 143,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Leszczyńskiej 4 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł45,58 m² 77,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, widne mieszkanie o powierzchni 45,58 m2 na Mokotowie, ul. Racjonalizacji 3 - bezpośrednie sąsiedztwo biznesowej części Warszawy. Można zamieszkać z kotem. Dostępne od 1 czerwca,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche w kamienicy, wyszykowane w wysokim standardzie ,dwa pokoje,oddzielna kuchnia , jest zmywarka.4 minuty spacerem do stacji metra Racławicka,10 min do parku Pola.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł52,65 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego, w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Bezpośrednia bliskość nowo wybudowanej, cichej linii tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i widokiem na zieleń. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w agd z dużym balkonem. W odległości 200-300m.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odnowione i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Lewandów Leśny, blisko centrum handlowego M1. Do lokalu przynależy komórka lokatorska, która daje dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe | 3 pokoje | Miasteczko Wilanów Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,50 m² 74,23 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie z basenem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (jednostronne) o powierzchni 48,5 m2 z balkonem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość najmu na 4 miesiące. Bardzo ładne, eleganckie i przytulne, nowe mieszkanie nieopodal ulicy Modlińskiej. 10 minut komunikacją do trasy S8 i zajezdni tramwajowej. 6 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane i przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Marymonckiej tuż obok stacji metra Słodowiec, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

21 941 zł105 m² 208,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament zlokalizowany w sercu Powiśla. Nieruchomość Apartament o powierzchni 105 m2 znajduje się na 4. piętrze budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od najemcy. Komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie zlokalizowane na Pradze Północ na ul. Grajewskiej. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Budynek po remoncie z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235,32 m² 101,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze.