dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m w apartamentowcu przy ul. Melomanów 10 na Dolnym Mokotowie. Przestronne i widne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny 4 pokojowy apartament na Mokotowie Pod Skocznią przy ulicy Jaśminowej. Bardzo ładny i funkcjonalny apartament o powierzchni 160 m2. Jasny, przestronny, wykończony ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie. Możliwość umeblowania i doposażenia pod zainteresowanego najemcę. W pobliżu: - sklepy - park - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania w korzystnej lokalizacji opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 000 zł95 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 95 m . Mieszkanie jest zupełnie nowe, w pełni umeblowane i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł46,50 m² 101,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, luksusowo wykończone mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie centrum handlowego arkadia. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , które zachwyca zarówno komfortem, jak i dopracowaną estetyką. To miejsce zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 710 zł35,99 m² 75,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | ul. Rozbrat / Górnośląska 29 Na wynajem klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w samym sercu warszawskiego Powiśla. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, jasne mieszkanie Z duszą - po generalnym remoncie Wysoki standard | Po remoncie w 2025r. | w pobliżu metra Racławicka | Parking w cenie ***** To unikalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie po ubiegłorocznym remoncie , w dobrym standardzie, blisko obu linii metra ok 350 metrów , praktycznie w ścisłym Centrum , dworzec centralny 10 minut spacerem ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mokotów_królikarnia Doskonała lokalizacja. Kameralny budynek z ochroną, w prestiżowej części Mokotowa - w pobliżu rezydencji ambasadora usa. Kilkaset metrów od stacji Metro Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/44 mkw Z tarasem. Czynsz administracyjny (z zaliczką na wodę i ogrzewanie) jest zawarty w cenie najmu. Kompaktowe mieszkanie, kompletnie umeblowane i wyposażone. kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Malownicza okolica | Standard Premium | Tereny dla Jogging | 120 m2 | 8 piętro | Spektakularny widok Najwyższej jakości przestronny apartament zlokalizowany w budynku z 2010 roku tuż przy Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł53 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal położony przy skrzyżowaniu Kobielska i Wiatraczna. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Lokal wyposażony w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł135 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium | 2 sypialnie | duży taras | klimatyzacja | Meridian W pełni umeblowany apartament z 2 sypialniami i ponad 50-metrowym tarasem w prestiżowym apartamentowcu Meridian, przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę. Nowoczesny wystrój i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 zł59 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Powiślu [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje, fantastyczny apartament na Powiślu z jeszcze lepszym widokiem na Wisłę i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 zł56 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny, dwustronny apartament zlokalizowany na Mokotowie przy Sadyba Best Mall. Apartament świeżo po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia przy użyciu markowych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

14 950 zł54,50 m² 274,31 zł/m²

 

Piętro:27/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 7. piętrze nowego budynku, to propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem na wilanowie Ostatnie piętro | Wysokiej klasy wykończenie | Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 balkony ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów, przy ul Sarmackeij 22a. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku z klimatyzacją, ścisłe centrum, śródmieście. Przedmiotem najmu jest piękny apartament o pow. 45m2, usytuowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota dwa pokoje przy Placu Zawiszy. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie po remoncie położone w budynku przy Alejach Jerozolimskich w pobliżu Placu Zawiszy. Budynek z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 zł64 m² 67,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

8 490 zł61,55 m² 137,94 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design, funkcjonalny układ i lokalizacja w samym sercu biznesowej Warszawy to najważniejsze atuty apartamentu o powierzchni 61,55 m2, usytuowanego na 10. piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł83 m² 93,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie W kamienicy Z 1936 R. W pobliżu parku morskie oko I promenada Piękny widok na zieleń | Funkcjonalna przestrzeń | Pomieszczenie gospodarcze | Umeblowane (część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 4-pokojowy, ok. 110 m , Rezydencja Stanisława Augusta, praga, widok na park, garaż Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament na wynajem w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 zł89,90 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

89m | 4 pokoje | dzika 6 | parter | strzeżone osiedle | 300m arkadia Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 89 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,66 m² 70,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią na wynajem - Górny Mokotów Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 3. piętrze w kamienicy z lat 50., zlokalizowanej na Górnym Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 1. piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł73,11 m² 53,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Warszawa Bemowo, ul. Narwik tuż przy metrze Opis ogólny: - nowoczesne, przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe - Powierzchnia: ok. - piętro: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Ochocie. Mieszkania dostępne od 15.06. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Częstochowskiej. W zasięgu 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem od 1 czerwca, wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Długiej, na warszawskim Muranowie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem przy al. Solidarności. Lokal usytuowany jest w nowym apartamentowcu (wybudowany w 2021) z monitoringiem i ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł135 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czteropokojowe 135m2 z garażem, na Górnym Mokotowie w rejonie Metra Wilanowska. Lokal jest wyposażony w meble i sprzęt agd. Rozkład pomieszczeń funkcjonalny: trzy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij