dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z garażem o powierzchni 65,5m2, położone na 7 piętrze.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

O mieszkaniu: mieszkanie wraz z ogródkiem zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jest jasne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Monitoring na zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł65,52 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem | 2 pokoje | 65,52 m | po remoncie | kamienica | Stary Mokotów, ul. Kujawska Pierwszy najem | wysoki standard | klimatyczna kamienica na wynajem: elegancki, 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2700 czynsz najmu + 740 czynsz do administracji co daje kwotę 3440zł + prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponda ryczałt zawarty w czynszu do administracji. Kaucja - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł48,80 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

K&s partners prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku Mieszkaniowym, tuż przy Metrze Trocka. Komfortowa przestrzeń z wydzielonymi 2 sypialniami, z których jedna może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,15 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

K&s partners feruję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - Stara Miłosna. To idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł69,90 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe, czyste, słoneczne mieszkanie 69,9 m2 przy samej stacji Metro Kabaty do wynajęcia. Okna i oranżeria wychodzą na zachodnią stronę. Oszklona ogrzewana oranżeria 4,4 m2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy serdecznie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na 8 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Woli, w pobliżu Rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 142 m z panoramicznym widokiem i werandą, tuż przy Parku Mirowskim, a jednocześnie po.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76,20 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł52,50 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: nieruchomość Nowoczesny, znakomicie zaprojektowany i wykończony z dbałością o detale 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posiada panoramiczne okna,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł44,82 m² 124,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Rezydencja Iwicka | Eleganckie 2-pokoje | Balkon 15 mkw : Oferta Mieszkanie o powierzchni 44,82 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 2 min do Metra Imielin | Ursynów Idealne dla studentów! Wynajmę bezpośrednio ciche, świeżo odmalowane i w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Hawajskiej (ursynów). Idealne dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 790 zł65 m² 104,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, nigdy niezamieszkały apartament, zaprojektowany z myślą o komforcie i prywatności. Przemyślany układ z dwiema pełnymi łazienkami to rzadkość na tym metrażu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64,50 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa - na Stegnach, przy ul. Kuratowskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio do wynajęcia kawalerka przy ul. Dubois w Warszawie, 2 piętro, bez windy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, oddzielna kuchnia (z oknem) oraz balkon. Cena najmu 3000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lanciego 10D na Ursynowie. Lokalizacja I komunikacja: to adres, który łączy ciszę z szybkim dostępem do centrum miasta. Metro: tylko 8-10.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,90 m² 94,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, przytulne mieszkanie w stylu loftowym na warszawskich Bielanach na Marymoncie, w przedwojennej 3 piętrowej kamienicy. U zbiegu ulic Marymonckiej i Podczaszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla dwojga, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Wynajmę umeblowane, słoneczne 50m, na strzeżonym osiedlu niedaleko Stadionu Narodowego. W 10 min dojdziesz pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią, odzielna sypialnia i garderoba. W pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze. Łazienka swieżo wyremontowana, całe mieszkanie po odświerzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53m2 w Warszawie (dzielnica Mokotów) przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni (samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przyjemne mieszkanie jednopokojowe w centralnej części Ochoty; dobry dojazd, blisko sklepy, uczelnie, biura, parki, siłownia. Wynajmę na dłużej osobie niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35,31 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta agencji tylko dla osób pracujących. Położone na warszawskim Muranowie, w otoczeniu klimatycznej zabudowy, dużych obszarów zieleni składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Żytnia ,wola. Bardzo dobry punkt komunikacyjny.15 minut tramwajem lub autobusem do centrum, 3 przystanki tramwajem do metro Ratusz Arsenał i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament -wynajem w Centrum Warszawy Apartamenty w centrum Warszawy to marzenie wielu osób. Mając takie mieszkanie, można cieszyć się bliskością wszystkich atrakcji miasta, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,20 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: ul. Mozarta 3, warszawa. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, liczne punkty handlowo usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio/kawalerka wykończone "pod klucz" do pierwszego wynajmu. Lokal idealny dla: - studentki/studenta/studentów, - 1 osoby lub pary, - jako miejsce do pracy zdalnej, - małego biura. Do zamieszkania "od.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł72 m² 74,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Cybernetyki na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł68,60 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 45 m po remoncie | Zielony Ursynów | ul. Gajdy | cisza i komfort. Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38,66 m² 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej pożądanym punkcie na mapie Warszawy. Mieszkanie o pow. 38,66 m2 znajduje się na I piętrze w VII piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł33,48 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł63 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł90 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na Alei Wilanowskiej na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. 90m2 | Duży salon | 2 sypialnie | 2 łazienki | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(eng below) Nowoczesne lokal jednopokojowy 27m2 w nowym 7 piętrowym budynku. Umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 75 m Powsin Warszawa parking Park Powsin 17 maja Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 75 m w Powsinie (warszawa) spokojna, zielona lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł48 m² 80,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na osiedlu Young City przy ulicy Batalionów Chłopskich 87c. w pobliżu stacji drugiej linii metra W sąsiedztwie -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij