dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 33 m kw, tuż przy Parku Skaryszewskim/ w pobliżu swps przy cichej uliczce Stanisława Augusta. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku (z windą i ochroną). Lokal idealny dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 37 m2 przy ul. Bertolta Brechta 12 na Pradze Północ usytuowane zaledwie 1 km od stacji metra "dworzec Wileński" Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł44 m² 107,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Stanisława Kierbedzia. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 200 zł83 m² 62,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie - fantastycznie położone w samym centrum Miasteczka Wilanów.Wszędzie blisko,do sklepów, kawiarni, restauracji, przystanku autobusowego, a wkrótce także do tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne (54 m ) 2-pokojowe mieszkanie położone na klimatycznych Starych Bielanach w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudowy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł160 m² 187,50 zł/m²

 

Piętro:28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 160m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 zł74 m² 99,32 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem na panoramę miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44,80 m² 84,82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe, mieszkanie z balkonem usytułowane na drugim piętrze w ośmio-piętrowym bloku z windą. Stacja metra Płocka oraz przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł62,70 m² 65,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych i bezpiecznych dzielnic Warszawy - Wilanowie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m | Targówek | ul. Ostródzka 13 | blisko metra M2 Kondratowicza od zaraz na minimum rok Oferuję na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł101 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny apartament w sercu zielonych Zawad tuż przy Placu Vogla Wilanów / Zawady | ul. Zaściankowa | Kameralna zabudowa Wyjątkowy, przestronny apartament położony w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł143,38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 143 m z tarasem o powierzchni 90 m . Na dolnym poziomie znajduje się część dzienna z salonem, jadalnia z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł56,25 m² 87,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do najmu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w stylu vintage z loggią. Mieszkanie czyste, zadbane i słoneczne. Rozkładowe: wschód-zachód. Właściciel przewiduje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,04 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł115 m² 143,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 115 m z panoramicznym tarasem 52 m | Wola | projekt premium | dostępny od 01.08.2026 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,64 m² 81,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł66,21 m² 83,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

14 950 zł54,50 m² 274,31 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze prestiżowego budynku przy ul. Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł68 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje/ 68 mkw przy metro politechnika Nowocześnie zaaranżowane, po kapitalnym remoncie. Rozkładowe, 2-stronne: pokoje 16 mkw (strona pd, z widokiem na ulicę), 12 mkw, 8 mkw (strona pn,.

Szczegóły ogłoszenia

3 024 zł34,76 m² 87 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem świeżo oddane, pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,76 m z loggią 3,86 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 zł42 m² 88,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje nowe, urządzone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Apartamentowiec w nowej, zamkniętej i strzezonej inwestycji Spokojny Mokotów. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł80 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym nowe, ciche, z widokiem na zieleń nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2024r Dom Development) -200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

3 630 zł50,97 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,40 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem: 2-pokojowe (z możliwością 3 pokoi) przy Parku Górczewska - Bemowo, ul. Czumy Czyste, zadbane i świeżo malowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,40 m , loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł29 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jednopokojowe ( I piętro) z otwartą kuchnią, w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. Znajduje przy ul. Szczuczyńskiej ( róg Radziłowskiej), niedaleko Pl. Przymierza.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament 3-pokojowy zlokalizowany w sercu Mokotowa w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, galerii Mokotów oraz stacji metra Wilanowska. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej. Usytuowane na 3. piętrze, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 16/22. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | 57 m | Ursus, ul. Skoroszewska | balkon | garaż | komórka Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na Ochocie znajdujące się na ostatnim 8 piętrze budynku. Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone (meble, pełna zabudowa kuchenna, szafy, pralka), posiada 10 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra. ~ english below ~ Na lokal składają.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okolica Mieszkanie położone jest na warszawskim Ursynowie, przy ul. Marco Polo jedynie 8 minut spacerem od stacji metra Imielin, co gwarantuje świetny dojazd do centrum i innych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł77 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,40 m² 79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij od zaraz! 2 pokoje, balkon, miejsce parkingowe - wszystko w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Szczęśliwickim. Wnętrze, które zaskakuje przestronnością Mieszkanie o powierzchni 40.