dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

1 079 000 zł65 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W skrócie: ul. Konduktorska 8 / Mokotów - Sielce 3 pokoje z aneksem kuchennym / 65,07 m spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą - możliwość posiłkowania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 373,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m2 położonego w zielonej części Marysina Wawerskiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Ursusie? Koniecznie poznaj tą ofertę! Piękne mieszkanie z widokiem, na 6 piętrze, bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Mieszkanie ma bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 779,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje Z balkonem I ogródkiem ; parter W 3 piętrowym budynku położonym W środku cichego osiedla. Budynek z 1987 roku wybudowany w konstrukcji mieszanej : prefabrykaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 999 999 zł329 m² 15 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1928

Śródmieście Południowe Wyjątkowa Nieruchomość w Prestiżowej Lokalizacji Inwestycja? Biuro? A może przestrzeń mieszkalna z potencjałem? Przy ul. Marszałkowskiej 9/15, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 241,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa oferta: 24.03.2026 Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie (ok. 46 m ) bardzo blisko Parku Moczydło na Woli - na sprzedaż Osiedle wsm Koło II, wpisane do rejestru zabytków, to wyjątkowy przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 376 000 zł74 m² 32 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie- śródmieście Południowe. For English scroll below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamiana lub sprzedaż saska kępa (45 m loft / atelier) widok | prywatność | pomoc W spłacie zadłużenia Oferuję unikalne, 2-pokojowe mieszkanie (45 m ) przy al. Stanów Zjednoczonych 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór Lokal znajduje się na spokojnym osiedlu z dala od zgiełku ulic i miejskiego hałasu, osiedle jest ogrodzone z ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 129 000 zł50 m² 22 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jasne ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Żoliborzu Kamienica z 1955r, cegła Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie Wyposażone, wszystko jest nowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 58,4 m | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu w spokojnej części Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

998 000 zł60 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Słoneczny i cichy apartament o pow. 60 m2 z balkonem 8,5 m2, a także dwiema komórkami lokatorskimi i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 581,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż bezpośrednia Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 10-piętrowego budynku mieszkalnego z 1974 r. z windą przy ul. Stefana Bryły 2 w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Sadyba,Warszawa

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 52 m2 znajdującą się na warszawskiej Sadybie. Oferowane, dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 67 m na zielonym Służewiu przy ul. Bartłomieja. Lokalizacja łączy ciszę i tereny zielone z doskonałą komunikacją - Metro Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

829 900 zł49 m² 16 792,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m przy ul. Gotarda na warszawskim Służewcu. Nieruchomość dostępna od ręki, idealna jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 41 m 2 składają się: - duży pokój z wyjściem na duży balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Kamionek,Warszawa

995 000 zł60 m² 16 633,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate praga ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na cichym i urokliwym Osiedlu Mała Praga przy ul. Przeworskiej 4. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 140 000 zł89 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz mieszkania przy stacji metra z trzema niezależnymi pokojami, ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie z balkonem w bloku z windą przy ul. Bazyliańskiej 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 099 000 zł38 m² 29 182,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament premium | 19 Dzielnica | cisza w centrum | loggia | garaż Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o pow. 37,66 m w prestiżowym kompleksie 19 Dzielnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 530 000 zł95 m² 16 173,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania. Oferuję do sprzedaży dwustronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 94,6m2 + ogród zimowy + 2 loggie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 070 000 zł47 m² 22 683,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Północ,Warszawa

1 187 155 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lofty z antresolą i 5-metrowym sufitem | Praga Północ | od 43 m do 69 m Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat starej Pragi z nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 300 000 zł67 m² 19 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz z półotwartą kuchnią, położone na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Fabrycznej 21, na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 350 000 zł84 m² 16 033,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zeusa 45 na Bemowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze / bez windy / w dwupiętrowym budynku , składa się z salonu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 644 040 zł70 m² 38 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

w cenie projekt aranżacji wnętrza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

1 798 000 zł82 m² 21 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 82,15 m położone w "porcie Praskim" przy ul. Kępnej 2b. To starannie zaprojektowane mieszkanie stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetne miejsce do życia jeszcze lepsze na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 36,84 m , położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł23 m² 20 660,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje nową jakość życia i realny potencjał inwestycyjny w samym sercu Warszawy. To przestrzeń z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 393,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68a > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,16 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem typu loggia ok 4 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem położony w Majdanie, w gminie Wiązowna pod Warszawą (w sąsiedztwie dzielnicy Wesoła).