dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

698 000 zł43 m² 16 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Starym Mokotowie przy ul. Bruna w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma powierzchnię 43 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

2 950 000 zł120 m² 24 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Z garażem przy ogrodzie krasińskich idealne dla rodziny Świetna lokalizacja | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Stara Ochota,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stara Ochota I Ciche I Jasne I Wysokie -3m I opis nieruchomości: ustawne, jasne mieszkanie w zadbanym budynku z lat 50. usytuowanym w kameralnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 275 000 zł44 m² 28 651,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 44.50 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł61 m² 27 782,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Śródmieście | Kamienica | Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a Mieszkanie o powierzchni 60,83 m , 3 pokoje, 1 łazienka, duży taras, piwnica. Ostatnie piętro w budynku. Atuty: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

874 471 zł49 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 48,99 m z loggią Warszawa, ul. Marii Rodziewiczówny 1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Gocław,Warszawa

799 999 zł50 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z budynku z 1980 roku, położone na 10. z 12 pięter, o łącznej powierzchni użytkowej 49,62 m . W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł22 m² 17 890,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja!małe mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią w świetnej lokalizacji. Niski budynek, usytułowany między ul Smoczą a ul Anielewicza. Mieszkanie do własnej aranżacji, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olesin

Białołęka,Warszawa

860 000 zł91 m² 9 450,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bródno,Warszawa

622 950 zł40 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 39,6m2, piętro 5/7 z windą w budynku z 2025 r., Targówek Bródno. Nowe, częściowo wykończone, idealne dla singla/singielki lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 898 000 zł160 m² 18 082 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1963

Lokal powstał z 3 mieszkań - kawalerki oraz dwóch mieszkań o powierzchni 65 m2, które zostały połączone. Obecnie posiada status lokalu niemieszkalnego na jednej księdze wieczystej. Daje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłączna sprzedaż - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju o powierzchni 52,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł39 m² 10 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie w przedwojennej wyremontowanej kamienicy na Mokotowie. Lokalizacja: idealne miejsce dla wielbicieli Starej Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które przeszło generalny remont, co sprawia, że jest gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów finansowych. Ciche, jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,24 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2004 roku , przy ul. Widawskiej w dzielnicy Bemowo. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą w stanie do remontu, zlokalizowane niedaleko Sadów Żoliborskich (odległość: 1 km). Nieruchomość o powierzchni 41 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 820 000 zł132 m² 28 904,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ostatni, szósty etap wielokrotnie nagradzanego osiedla. W każdym z budynków tylko 10 doskonale zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich, warszawa Przedmiotem oferty jest komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł77 m² 14 300,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Jana III Sobieskiego 102 oraz składa się z trzech pokoi. Na dokładnie 76,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m + użytkowy strych (ok. 12 m ), położone na 3 piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

819 000 zł | sprzedaż | 53,44 m2 | 3 pokoje | warszawa | 1 sierpnia | włochy rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 10- to piętrowego budynku przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

1 199 000 zł74 m² 16 266,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1959 roku przy ul. Odyńca 69 w Warszawie. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 899 000 zł180 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,7 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Żelaznej 67, tuż obok Browarów Warszawskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

938 000 zł50 m² 18 835,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję mieszkanie o powierzchni 49,8m2 zlokalizowane przy ul. Dembego 10, na osiedlu Nordic Star na Kabatach (elewacja budynku i balkon remontowane w 2020 roku). W 2020 r. przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

519 000 zł46 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł60 m² 23 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia - ul. Wspólna, warszawa. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja - ul. Wspólna, w najlepszej części Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Gocławek,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Awionetki rwd 62 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oddzielnym wc, balkon, piwnica 4 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 084 390 zł98 m² 21 260,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 98,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 119 000 zł68 m² 16 577,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukiska

Praga-Południe,Warszawa

1 790 000 zł75 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone w nowoczesnej inwestycji Modern City, zaledwie około 200 metrów od stacji metra Chrzanów. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Gocławek,Warszawa

888 000 zł62 m² 14 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Naddnieprzańska 30 Metraż: 61,74 m Piętro: 1/4 (winda) Rok budowy: 2013 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 888 000 zł Miejsce.