dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 697 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 697 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej w centralnej części Zawad. Przestronna loggia, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje 37 m Metro Księcia Janusza Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe (w księdze zapisane jako jednopokojowe) mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Chłodnej (wola). nieruchomość ma 42,26 mkw znajduje się w klimatycznej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą stylowej, dwustronnej i funkcjonalnej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowanej w zadbanym, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna Wola | 2/3 pokoje | Duży balkon | Osobna kuchnia Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

568 000 zł46 m² 12 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 45,4 m2 Piętro: 02/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Służew,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 476,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Unikat Marina Mokotów stan deweloperski ( zdjęcia przedstawiające urządzenie mieszkania są wizualizacją) 2 pokoje z opcją 3 Komfortowy, bardzo cichy i jasny apartament (51,23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Kobiałka,Warszawa

649 999 zł46 m² 14 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 239 000 zł57 m² 21 736,80 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

649 000 zł43 m² 14 953,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - zielony Mokotów, świetna komunikacja, idealne na wynajem lub własne cele mieszkaniowe Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,4 m2, +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

910 000 zł70 m² 12 981,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Targówka. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł343 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament w pełni tego słowa znaczeniu! nieruchomość Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m , położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Polska wersja poniżej Apartments with this kind of character in the very center of Warsaw appear only from time to time and they disappear from the market very quickly. If you are looking for a place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

859 865 zł40 m² 21 670 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie, stylowe mieszkanie położone przy ulicy Lazurowej, w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Bemowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł75 m² 15 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 499 999 zł123 m² 20 376,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone w cenionej części Wilanowa, idealne dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do zieleni. W mieszkaniu wyraźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 950,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje - 32,6 m + piwnica ok. 5 m - Wola - Raszei Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,6 m , zlokalizowane przy ul. Franciszka Raszei 1/3 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1966 roku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 62 metrowe, słoneczne mieszkanie w widokiem na stadninę koni na warszawskim Targówku przy Kanale Bródnowskim. Mieszkanie składa się Z: salonu z dużym balkonem z bezposrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

960 000 zł45 m² 21 196,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,29 m z dużą loggią (11m ), położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Klimczaka 15 w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 938,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Blisko Śródmieścia | Stara Ochota - ul. Kopińska Mieszkanie dla kogoś, kto ceni bliskość Śródmieścia oraz wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowana nieruchomość to eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,34 m , położone na parterze budynku przy ul. Kierbedzia na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

551 000 zł27 m² 20 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjna kawalerka usytuowana na 4. piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul.Grójeckiej. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 335 380 zł77 m² 43 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje po generalnym remoncie | Metro Bródno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

900 000 zł24 m² 38 038,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Unikatowy apartament o powierzchni 23,66 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej 50. Kamienica przy ul.Hożej 50 to zrewitalizowany budynek z XIX wieku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

1 034 000 zł58 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m (56,3 m według księgi wieczystej), położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które przeszło gruntowny remont od podstaw, wymieniona elektryka, nowa hydraulika, świeżo położona podłoga, nowa kuchnia wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

1 274 964 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z obszernym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł29 m² 16 804,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Annopol,Warszawa

369 999 zł28 m² 12 982,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Metro 700m z komórką lok Factory Annopol 1km Wprowadzenie Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 28,5 m , zlokalizowaną w kameralnym budynku przy zachodniej ekspozycji okien. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł34 m² 19 959,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

- - - rezerwacja do 24.04 - - - : Kawalerka z bardzo dużym potencjałem w ścisłym centrum Warszawy. Znakomita lokalizacja. Ciche mieszkanie z praktycznym układem do adaptacji: mieszkanie.