dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 700 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł29 m² 23 267,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł55 m² 21 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wysokie 3,1m w kameralnej Kamienicy, ciche z dala od zgiełku Starówki, do własnej aranżacji Przedwojenna kameralna kamienica z lat 30tych, odbudowana w 1950r. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł62 m² 29 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu Sejm, ambasady, park Ujazdowski, 5 minut do Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w trakcie remontu przy ul. Odkrytej o powierzchni 41,9 m , położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku. Układ pomieszczeń: salon (16,8 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 592,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 34,21 m z wydzielonym niezależnym pomieszczeniem sypialnym, znajdującego się u zbiegu Ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 900 000 zł115 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dobra cena! Jeżeli szukasz cichego, funkcjonalnego, jasnego, przestrzennego i wyposażonego apartamentu na Mokotowskich Stegnach, to ta oferta jest dla Ciebie! 2 balkony, winda, miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta bez obciążeń. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek znajduje się w centralnej części Tarchomina ok 100 m od galerii północnej. Mieszania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 372,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* dzielnica Białołęka *ul. Pawła Włodkowica * dwa pokoje * 39,7 m2 * balkon *garaż * tramwaj, autobus, metro - stacja Bródno Oferujemy do sprzedania zadbane, widne (okna mieszkania wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 189 000 zł83 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 252,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek bez barier architektonicznych- wygodne dla osoby poruszającej się na wózku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

657 000 zł38 m² 17 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 38,5 m + 2m loggia + 2,5m piwnica - Saska Kępa Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane przy ulicy Brazylijskiej 7 (saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne nowoczesne biuro z dwiema salami i przeszklonym pomieszczeniem na salkę konferencyjną, pomieszczeniem socjalnym, 2 łazienkami i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 025 000 zł81 m² 12 690,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamkniete osiedle 80,77m Widok na las Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,77 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 53b na warszawskiej Białołęce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

1 059 000 zł60 m² 17 504,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, przestronne mieszkanie urządzone z dbałością o detale szuka nowego właściciela! W skrócie ul. Wierna, targówek, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 60,5 m 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

689 000 zł36 m² 18 970,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o świetnym układzie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Położone na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,9 m z wejściem od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

809 000 zł44 m² 18 563,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng Numer Oferty: 766725 Nowoczesne mieszkanie | Balkon | Garaż | Komórka | Warszawa - ul. Herbu Oksza Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

707 000 zł43 m² 16 441,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadowskiego

Kabaty,Warszawa

1 139 000 zł82 m² 13 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kabaty,Warszawa

2 490 000 zł141 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą, przy ul. Mielczarskiego na Kabatach. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

726 000 zł28 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów idealna zarówno na wynajem jak i do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancerna

Rembertów,Warszawa

1 320 000 zł132 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trójstronnego, 5-pokojowego, dwupoziomowego, bezczynszowego mieszkania w podwyższonym standardzie o powierzchni całkowitej 131,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie (praga Południe). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 311 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne 1-pokojowe mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Lokal po odświeżeniu, gotowy do zamieszkania. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 405,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Chcielibyśmy przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36m położonego w atrakcyjnej części warszawskiego Muranowa. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 720 000 zł196 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

749 000 zł41 m² 18 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonym sercu Wawra - Miedzeszynie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży 65m2 mieszkanie na Mokotowie przy ul. Smyczkowej na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. W budynku jest winda, nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana, salon 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament W unique tower Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: * Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 947,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Egejskiej. Tuż obok nowo powstałej linii tramwajowej do Wilanowa. Całość mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2019 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46.76m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju Sypialni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 476,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Agencja Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Warszawy, jaką jest osiedle.