dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł82 m² 22 443 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny, wykonany w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 81.54 m2 z 16 metrowym tarasem położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Zawady,Warszawa

3 000 000 zł137 m² 21 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 137 metrów z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetny rozkład oraz dobra lokalizacja. Istnieje możliwość zaaranżowania salonu z kuchnią i balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Rozkładowe mieszkanie 56 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

835 000 zł46 m² 17 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 835 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 111 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 45 metrów położony w kamienicy z 1933 roku przy ul.Mickiewicza przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł30 m² 16 943,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam kawalerkę 30,1 m w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Wołomińskiej 19. Mieszkanie w bloku 10-piętrowym z 1974 r. znajduje się na piętrze ósmym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 157,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławowskiej przy planowanej stacji metra Mińska. To miejsce, które po remoncie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

668 000 zł56 m² 11 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 55,67 m , położone na parterze w budynku z 1977 roku na warszawskim Targówku, w bezpośredniej bliskości stacji Metro Trocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Komunikacyjny przebój Kawalerka 24,4 m przy samym Metrze Wawrzyszew! Szukasz nieruchomości, która broni się lokalizacją? Ta oferta to strzał w dziesiątkę dla singla, pary na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł49 m² 18 265,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 49 m na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym - Mokotów, ul. Belwederska Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 896 540 zł87 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z rzadko spotykanym układem: osobna garderoba oraz spiżarnia rozwiązanie, które realnie zwiększa komfort codziennego życia. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży kawalerka, położona na Ochocie w bardzo dogodnym punkcie, jeśli chodzi o komunikację, jak również infrastrukturę miejską. Lokal składa się z pokoju, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

829 000 zł60 m² 13 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Czumy 9 na Bemowie, w jednej z najlepiej ocenianych i najbardziej pożądanych lokalizacji tej dzielnicy. Mieszkanie znajduję się zaledwie 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

820 000 zł64 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 90-tych zlokalizowane na zielonej Białołęce. Blok jest ocieplony i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 219 680 zł53 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, w nowym budownictwie (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 3 pietrze z loggią na którą jest wejście z obydwu pokoi. Ul. Skierniewicka 34a. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednio od właściciela mieszkania. Nie podejmuje współpracy z biurem nieruchomości, uprzejmie dziękuję za telefony i smsy z propozycją pośrednictwa przy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł66 m² 19 254,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*rezerwacja do 30.04.2026* Na sprzedaż przytulne, wykończone mieszkanie położone w eleganckiej inwestycji Zora w prestiżowej dzielnicy Wilanów przy ulicy Herbu Szreniawa w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Moczydło,Warszawa

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Możliwość wydzielenia 4 pokoju | Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon | *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

990 000 zł63 m² 15 615,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe (opcja trzypokojowe), słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 63,4 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 519 000 zł85 m² 17 870,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 85,21 m | balkon | Wola | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 85,21 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł103 m² 17 961,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1869

Śródmieście | Mazowiecka. Mieszkanie o powierzchni 103 m w zabytkowej kamienicy. Trzecie piętro. Idealne na biuro lub inwestycje. Doskonała lokalizacja w sercu miasta, duży metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 939 935 zł127 m² 30 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję zakupu ostatnich apartamentów w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka do wprowadzenia! piękny widok na panoramę warszawy Do sprzedaży bardzo widna i przestronna kawalerka o powierzchni 31 m2 zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

600 000 zł44 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie, przy ul. Górna Droga. Osiedle zamknięte, na terenie zamkniętego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

905 000 zł58 m² 15 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie 58m2 z dużym potencjałem, mokotów Na sprzedaż: jasne i przestronne, mieszkanie na warszawskim Mokotowie w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w samym centrum warszawy, na ulicy Wareckiej. Nowy Świat, dwie linie metra - "na wyciągnięcie ręki" Mieszkanie do remontu, ale z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m z prywatnym ogródkiem 42 m , położone na parterze kameralnego, niskiego budynku na zamkniętym Osiedlu Regaty. Układ.