dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ustawne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bonifraterskiej w okolicy ulic: andersa, konwiktorskiej, wałowej i Franciszkańskiej. Idealne dla osób młodych, jako mieszkanie na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

785 000 zł51 m² 15 452,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie, wyremontowane i urządzone w stylu nowoczesnym, świetne mieszkanie dla rodziny, znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 100 zł66 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

889 900 zł58 m² 15 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które dobrze odpowiadają na codzienne potrzeby funkcjonalny układ, spokojne otoczenie i przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka. Atuty balkon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - w bezpośrednim sąsiedztwie metra Kabaty oraz terenów rekreacyjnych Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne, przytulne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym Mokotowie - Sielcach. Mieszkanie dostępne od zaraz - lokal wolny i niezamieszkały. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

449 000 zł27 m² 16 446,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy ulicy Odkrytej 48b w Warszawie, w zielonej i spokojnej części Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 784,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

! przy metrze! Widna kuchnia, 2 duże pokoje Mieszkanie dwustronne Oddzielna kuchnia Wymienione okna Mieszkanie do remontu / zdjęcia z przykładową wizualizacją aranżacji/ Wymieniona instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

824 980 zł49 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Bemowa 49,4 m, okolice Fortu Bema Podstawowe informacje Prezentuję komfortowe i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

1 605 000 zł112 m² 14 330,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż klimatyzowane w pełni wyposażone mieszkanie przearanżowane na biuro zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Prystora, blisko wjazdu na węzeł trasy S7. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł36 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

553 000 zł27 m² 20 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

PL | eng version below Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka usytuowana na Pradze Północ. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które szukają wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Jednopokojowe / opcja dwupokojowe widne, ustawne i wysokie (280cm) mieszkanie o pow. 38,46 m2 na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł95 m² 18 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 95-metrowe mieszkanie przy metrze - komfort, cisza i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 229 000 zł56 m² 21 907,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na zachodnią panoramę Warszawy - możliwość aranżacji według własnego stylu. Uwaga: zdjęcie kuchni, sypialni oraz salonu to wizualizacje na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne na zielonej Białołęce. Idealna oferta dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej stabilny dochód. Mieszkanie o powierzchni 46m podzielone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość negocjacji ceny Słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze zadbanego budynku zbudowanego w technologii Rama H, z 1968r wyposażonego w 2 nowoczesne windy (produkcja 2020r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Okęcie,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe | Warszawa Włochy - Okęcie, ul. Astronautów-cena do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze. Lokal typu open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 820 000 zł93 m² 19 565,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękny i przestronny apartament przy ul. Puławskiej 270 to propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni z wyraźnym charakterem bez konieczności przechodzenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na zielonej i cenionej Sadybie przy ul. Konstancińskiej 1. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2005 roku na strzeżonym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49.4m2 przy ul. Obrońców Tobruku składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

935 000 zł49 m² 19 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Mołdawskiej 4 w Warszawie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż prezentuję funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej, w zadbanym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Gocław,Warszawa

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania na Przyczółku Grochowskim - Dwustronny ekspozycja - wschód-zachód - Unikatowy układ - powiększona łazienka i kuchnia otwarta na salon - Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Moczydło,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne 2 pokoje przy Parku Moczydło | wysoki standard | Metro Księcia Janusza Na sprzedaż przytulne, wyjątkowo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentuję 2-pokojowy apartament z widokiem - Osiedle Sakura (ursynów/mokotów) Przy zakupie gotówkowym możliwy rabat - 3%! Na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowym Osiedlu Sakura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Gocław,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 968,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 1-pokojowe położone na Gocławiu w świetnej lokalizacji przy głównym skrzyżowaniu dzielnicy. To idealna propozycja jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 565,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z otwartą panoramą Bielan - IX piętro, dużo światła i widok na zieloną część dzielnicy. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m położone na IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

904 256 zł44 m² 20 370,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Czy można mieszkać w Warszawie, a czuć się jak w luksusowym kurorcie u progu natury? Ta inwestycja to miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 550 000 zł61 m² 25 401,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż l oft premium w prestiżowej Bohema Warzelnia - wysoki sufit, panoramiczne okna - ul. Szwedzka 28, warszawa (nowa Praga / Praga-Północ). Przedmiotem oferty jest trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 390 000 zł61 m² 22 634,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Dwustronne mieszkanie w kamienicy z windą, w sercu Śródmieścia przy samym Placu Zbawiciela i Metro Politechnika. Śródmieście od lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł71 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70,8 m2, położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

1 750 000 zł91 m² 19 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Powierzchnia: 85,55 m Liczba pokoi: 3 (możliwość wydzielenia 4) Piętro: 1 Rok budowy: 2020 Balkon: 8,16 m Loggia: 5,55 m Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 809,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej. Komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat miasta w mieście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Czerniakowskiej. Mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

980 000 zł52 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Warszawa, stara Ochota, ul. Grójecka 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy 1954 roku z windą. Budynek wzniesiony z cegły, grubość ścian.

Szczegóły ogłoszenia