dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

523 736 zł38 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł59 m² 59 322 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament usytuowany na 30 piętrze cenionego warszawskiego wieżowca - cosmopolitan. Inwestycja ta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 32,00 m2 składa się z: - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

744 000 zł53 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,20 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 1973 roku, w odległości 450 m od Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł125 m² 20 765,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Nowy Świat 57/59 Prestiżowa lokalizacja. Kamienica została wybudowana ok. 1780 roku w stylu klasycystycznym. Była ona jedną z pierwszych kamienic dwupiętrowych na Nowym Świecie. W czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

842 000 zł31 m² 27 588,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne mieszkanie na zielonym żoliborzu Przytulne | Słoneczne | W pełni wyposażone | Zielone otoczenie | Cisza i spokój ***** rozkład pomieszczeń: * Jasny, w pełni umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Stary żoliborz ul. Boguckiego - 2 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem - 44 m2 + balkon + piwnica na ostatnim IV piętrze 5 min do metra dworzec gdański Mieszkanie ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 335,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Las Bielański,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł42 m² 18 992,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Podskarbińskiej 34 w inwestycji Aleje Praskie dewelopera Develia Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty 3 pokoje na niewielkim metrażu Salon z aneksem kuchennym Przestronny układ pomieszczeń - pokój dzienny i aneks Korzystna lokalizacja - 20-40 min. samochodem do centrum Warszawy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

829 000 zł60 m² 13 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod najem Bemowo, ul. Wrocławska | 60,1 m po remoncie Mieszkanie na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Giserskiej. Osiedle nowoczesne z dużą ilością zieleni. Ochrona i monitoring. Nowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: warszawa, ursus-Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 17d (etap XI) metraż: 54,5 m piętro: 1 z 7 (budynek z windą) liczba pokoi: 3 (przemyślany układ po zmianach lokatorskich) opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

925 000 zł44 m² 20 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bez prowizji. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - centrum Warszawy, ul. Pańska, przy rondzie onz. Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 30 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby, która chce zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

1 549 000 zł86 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86 m | Ursus - Szamoty, ul. Silnikowa | 2022 r. Cena mieszkania o powierzchni 86 m wynosi 1 549 000 zł + miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, tuż obok stacji metra Metro Płocka. Na zdjęciach nie ma mebli, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

2 995 000 zł114 m² 26 173,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację apartamentu na Mokotowie - Wysoki standard budynku - Apartamentowiec sgi - Sauna i siłownia do dyspozycji mieszkańców - Kameralna okolica - nowo powstała uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia nieruchomości to 58,4 m2 w tym ( mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

700 247 zł64 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 650 000 zł166 m² 28 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny dwukondygnacyjny apartament W kompleksie qbik | ul. Woronicza 31, mokotów Designerski apartament w loftowym stylu z balkonem i komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

824 500 zł48 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na już | 3 pokoje | balkon 2 piętro |mokotów Służewiec oferta bezpośrednia! brak dodatkowych opłat: 0 zł prowizji Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj na warszawskim Mokotowie Służewiec przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

848 000 zł61 m² 13 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

852 530 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z widną, otwartą na pokój dzienny kuchnią, dużą łazienką, sypialnią i pokojem dziennym. Z pokoju dziennego wejście na bardzo dużą loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

625 000 zł53 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alighieri

Las Bielański,Warszawa

587 000 zł42 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie za oknem widzisz zieleń i przestrzeń? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

895 000 zł43 m² 20 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.