dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł24 m² 19 018,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

377 000 zł27 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut, tyle samo co spacer do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 686,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4 pokoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie z podwójnym miejscem garażowym i komórką lokatorską. Mieszkanie dwustronne z doskonale przemyślanym rozkładem, gdzie część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 997 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga kupujący nie płaci prowizjii! Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przytulne, klimatyzowane mieszkanie na Dolnym Mokotowie (stegny). Mieszkanie jest Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

3 700 000 zł107 m² 34 579,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam elegancki 3-pokojowy apartament w kamienicy z 1920 roku na Starym Mokotowie o powierzchni 107 mkw, usytuowany na 5. ostatnim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie. Ustawny pokój dzienny, duża kuchnia w prześwicie z możliwością łatwego otwarcia na pokój, duża sypialnia, łazienka z wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 500 zł51 m² 8 379 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do końca czerwca, możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 30m2. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrzę w bloku przy ulicy Namysłowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż przestronne, bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Prag w kamienicy z 1913 roku. Usytuowane na 2 z 4 pięter. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64m2. Nieruchomość znajduję się w bloku przy ulicy Kondratowicza. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

585 000 zł53 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie 53,4m2 z ogrodem skierowanym na Kanał Żerański. Taras z widokiem na zieleń. Najładniejsze mieszkanie na regatach. Bardzo ładne mieszkanie po remoncie I W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

629 000 zł52 m² 12 142 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie ze świetnym rozkładem- wykorzystany każdy metr! szybki dojazd do wielu części Warszawy. Bardzo blisko ch sadyba best mall. Idealne na własne mieszkanie dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w cichym, zielonym, i urokliwym otoczeniu na Wilanowie Wysokim, przy ul. Królowej Marysieńki. Główne atuty nieruchomości: dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarchomin,Warszawa

662 376 zł64 m² 10 401,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2, z ogródkiem o powierzchni około 30 m2, usytuowany na parterze kameralnego budynku w Miasteczku Wilanów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł87 m² 15 738,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 87,05 m2 z 2 miejscami postojowymi oraz niezwykle przestronnym tarasem w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Mokotów (przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Kamionek,Warszawa

1 290 000 zł109 m² 11 834,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupiętrowe mieszkanie znajdujące się na Pradze Południe. Opis nieruchomości : Mieszkanie 4 pokojowe w stanie do odświeżenia które znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Sadyba,Warszawa

855 000 zł64 m² 13 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie położone na Sadybie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku 8-piętrowym. Całościowy metraż wynosi 64,06 m2 i obejmuje: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

475 000 zł43 m² 10 997,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 10 piętrowy z końca lat 70 przy ul. Poleskiej. Elewacja docieplona, klatki schodowe w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

445 000 zł44 m² 10 136,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie z Loggią 2,5 m2, na zamkniętym osiedlu o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa się: - salonu połączonym z kuchnią - kuchnia z oknem, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

725 000 zł48 m² 14 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam serdecznie do prezentacji 2 pokojowego mieszkania urządzonego z pasją i dbałością o szczegóły, w spokojnej części Miasteczka Wilanów. Istotnym faktem jest to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta bezposrednia, agencjom na tym etapie jeszcze dziękuję. Proszę nie kopiować oferty na portalach. Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony 3 pokojowy (75,5m2) apartament na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

797 100 zł45 m² 17 650,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

508 832 zł36 m² 14 158 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to jasne, inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 895 000 zł128 m² 14 804,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Żoliborz/ ul. Gwiaździsta / 128 m2 / 4 pokoje / garaż Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem tuż przy parku. Możliwość uzyskania dodatkowego pokoju. Mieszkanie Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Stegny / ul. Marsylska / 1 pokój / 31 m2 Mieszkanie ciche, słoneczne i z ładnym widokiem na zielone korony drzew. Mieszkanie Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią (z oknem). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Podstawowe informacje: białołęka, ul.Belliniego - bardzo eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną 24H Bardzo komfortowa i przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

976 000 zł63 m² 15 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

622 440 zł37 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowana nieruchomość to przestronne, słoneczne 37,05m2 mieszkanie, wykończone w standardzie premium. Opis mieszkania: - mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadbane, 2-pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! Status prawny - pełna własność Mieszkanie jest jasne i zadbane. Dwa lata temu zostało odświeżone. Nie ma problemu z przechowywaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 219 999 zł80 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

> 4 pokoje > 80 m2 > duża loggia z widokiem > komórka lokatorska > 2 miejsca w garażu podziemnym Atrakcyjny 4-pokojowy komfortowy apartament na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować świetny gotowiec inwestycyjny- stopa zwrotu netto na poziomie do 8%. Doskonała inwestycja - mieszkanie świetnie się wynajmuje. 100% obłożenia, wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze bloku z windą. Na powierzchnię 48 m2 składają się: - pokój dzienny (21 m2) z wyjściem na loggię (5 m2), - sypialnia (10 m2), - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 270 000 zł53 m² 23 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle 19 Dzielnica. W apartamencie znajdziemy otwartą kuchnię na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

569 000 zł47 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze, cena do negocjacji. Do sprzedaży lokal znajdujący się na Ursynowie blisko wejściu do metra Imielin. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

612 500 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Jest ono podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na starej ochocie W pobliżu parku szczęśliwice. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe pytania ? - Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

770 000 zł50 m² 15 247,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* sprzedaż * 3 pokoje * Jana Kazimierza * Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza. Niedaleko również ulice Wolska i Kasprzaka. Nieruchomość mieści się na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

351 125 zł41 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 2 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 559 zł51 m² 8 377 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022