dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

459 000 zł38 m² 11 953,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszanie bardzo jasne (ekspozycja wschodnia) w budynku z 1965 roku położonym w cichej części Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 080,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare oferuje Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Dzięki oddzielnej ogólnodostępnej kuchni obie sypialnie są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

695 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u Nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną na zielonych Stegnach przy ulicy Neseberskiej. Lokal o powierzchni 69,5m2 usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

585 000 zł48 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 48M2, 2 pokoje, mokotów, ul.NIEWIELKA (Warszawa, Mokotów, Niewielka) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

327 620 zł37 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 2 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

490 000 zł31 m² 15 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 31,48M2, 1 pokój, wola, ul.GÓRCZEWSKA (Warszawa, Wola, Górczewska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

327 500 zł37 m² 8 851 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do końca czerwca, możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Nieruchomość znajduję się w bloku przy ulicy Gościeradowskiej. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja! Mieszkanie w doskonałym punkcie Ochoty Grójecka 76 tuż obok hali Banacha blisko do centrum! Świetny rozkład lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym Poszukiwana lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczy Dół

Kabaty,Warszawa

1 377 900 zł69 m² 20 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowe mieszkanie, na które składają się: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 035 000 zł69 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Madalińskiego. W planach mieszkanie 4 pokojowe i jest możliwość ponownego prze-aranżowania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

381 780 zł22 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mikrolokale zlokalizowane są przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie zielonej, bezpiecznej i modnej dzielnicy, atrakcyjnej zarówno z perspektywy inwestorów, jak i najemców. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł24 m² 20 530,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja to ścisłe centrum miasta. Odległość do stacji metra Świętokrzyska to ok. 200 m., do Złotych Tarasów 600 m. Z okna rozciąga się widok na warszawski Manhattan, a bliżej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

679 900 zł53 m² 12 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedaż | mieszkanie | 2 pokoje | 679 900 zł | 53,00 m2 | Warszawa Targówek Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy lokal mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

701 300 zł46 m² 15 091 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

541 420 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, zapraszamy do zakupu mieszkania w stanie deweloperskim położonego w warszawskim Ursusie blisko pkp Ursus. Cena:zł Powierzchnia całkowita: 49,22 m2 Cena za metr2: 11 000 pln. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ochota,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę na Rakowcu. Spokojna, zielona (park Malickiego, park Szczęśliwicki 2 min spacerem)oraz rodzinna okolica z bliską otaczającą nas infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Czerniaków,Warszawa

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentowany lokal znajduje się na 1. piętrze bloku w bezpośrednim otoczeniu ch Sadyba. Na powierzchnię 37 m2 składają się: - dwa oddzielne pokoje (z jednego wyjście na balkon 1 m2) - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Sadyba,Warszawa

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie Kameralny niski blok z 1977, zadbany Ekspozycja na wszytkie strony świata Ogród o powierzchni 89 m bardzo intymnie usytuowany, nowe ogrodzenie 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

406 500 zł38 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu, blisko metra! Mieszkanie przy ul. Krasiczyńskiej na Bródnie, składa się z dwu niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

1 070 000 zł73 m² 14 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szukasz klimatycznego, cichego mieszkania w Centrum Warszawy w nowym budownictwie w atrakcyjnej cenie? Niewiele ofert takich jak ta pojawia się w obecnych czasach. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

360 560 zł21 m² 17 342,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska, 0% prowizji, brak pcc, szybki odbiór w IV kwartale 2022. Apartament inwestycyjny / kawalerka o powierzchni 20,79 m2, znajdująca się na 3 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

720 000 zł67 m² 10 746 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 67 M2,4pokoje, bielany, ul.Księżycowa Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu z 2013 roku, 47 m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem 5,5 m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

449 990 zł52 m² 8 653,65 zł/m²

 

Piętro:15/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem na Pradze Południe. Stan do remontu. Mieszkanie jest jasne i ciche. Do mieszkania przypisana jest piwnica. 3 minuty pieszo do Ronda Wiatraczna. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

344 122 zł38 m² 9 053 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

900 000 zł77 m² 11 719 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 76,80M2 4 pokoje,Bemowo Morcinka Warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w standardzie do odświeżenia znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie. Lokal mieści się na parterze czteropiętrowego bloku z lat 70-tych, wybudowany z wielkiej płyty. Powierzchnia mieszkania to 48 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

339 999 zł24 m² 14 437,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja podstawowe informacje: praga Południe , Wiatraczna , ul. Zagójska - Kawalerka na wynajem lub dla Singla zalety nieruchomości: bardzo Blisko Ronda Wiatraczna , Tramwaj / Autobus 3 min, metro 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł78 m² 10 231,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie to aż 77,7 m2 przestrzeni życiowej. Powierzchnię nieruchomości stanowią: - salon (z balkonem francuskim) z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni, - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

368 990 zł31 m² 11 902,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2 pokoje w zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne, ciche. Duże, wysokie okna. Pełna własność. Przynależy piwnica. Obok budynku duża liczba miejsc postojowych. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż kawalerkę w Śródmieściu, w cichej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. 1 minuta do przystanku tramwajowego, 1 minuta do przystanku autobusowego, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Służew,Warszawa

587 000 zł33 m² 17 595,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy mieszkanie z rynku pierwotnego (brak pcc, 0% prowizji) o powierzchni 33,36 m2, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji na Służewcu. Oddanie budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

779 810 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Włochy-Wiktoryn. Mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, korytarza i balkonu. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł47 m² 14 866,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do prezentacji fantastycznego mieszkania w atrakcyjnej okolicy przy Parku Stefana Żeromskiego oraz Metro Plac Wilsona. Kamienica w której znajduje się to wyjątkowe mieszkanie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, przytulne mieszkanie z tarasem i ogródkiem na osiedlu zamkniętym. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

879 000 zł47 m² 18 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy mieszkanie z rynku pierwotnego (brak pcc, 0% prowizji) o powierzchni 47,43 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji na Służewcu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł81 m² 24 691,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Żoliborz Artystyczny jest miejscem, które swoim niepowtarzalnym klimatem, przyciąga zwolenników nowoczesnej architektury i pełnych zieleni osiedli. Przyjazna, oryginalna i spokojna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

370 000 zł31 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki z balkonem przy Pl. Hallera? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty spacerem od Pl. Hallera. Do pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

1 049 000 zł99 m² 10 585,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z windą z 1980 roku położonym na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Grunty uregulowane Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym 500m do stacji metra Wawrzyszew w stanie do wprowadzenia posiadające zabudowę kuchenną na wymiar od stolarza. Duży.