dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 697 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 697 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

779 500 zł49 m² 15 908,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na ostatnim 3 piętrze w kamienicy z końca lat 50-tych zlokalizowane na Starych Bielanach - ul. Oczapowskiego. Blok z cegły-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji, mokotów, wyględów Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

839 000 zł58 m² 14 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Perełka w samym sercu parku Sady Żoliborskie autorstwa znanej warszawskiej architekt Haliny Skibniewskiej - osiedle Sady Żoliborskie. To kameralne osiedle jest nie tylko jej najważniejszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

599 900 zł43 m² 13 797,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis Na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,48m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Łokuciewskiego bemowo park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie - ulica Bernardyńska o powierzchni 56m2 + balkon nieruchomość: mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 54m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

664 573 zł73 m² 9 103,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 669,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe 56.3 metrowe mieszkanie. Położone przy ul. Sarmackiej, warszawa - Wilanów. Mieszkanie posiada dwa ogródki, jest położone na parterze w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,20 m ,5 piętro w bloku z windą z 1978 roku-Warszawa, ursynów, ul. Marii Grzegorzewskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

618 000 zł54 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w super lokalizacji, zlokalizowane na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2013 roku. Budynek wchodzi w skład Osiedla Klimontowska - teren osiedla zamknięty, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

458 000 zł32 m² 14 144,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

993 093 zł95 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunajecka

Ochota,Warszawa

598 000 zł48 m² 12 329,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentowane na zdjęciach dwupokojowe mieszkanie, znajduje się w zadbanej kamienicy, otoczonej odnowionymi blokami w niskiej zabudowie. O mieszkaniu Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe na Grochowie. Bardzo dobra lokalizacja- blisko do centrum miasta, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, bazar itp. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji i cenie, a jednocześnie nie chcesz się martwić jego urządzaniem? Nieruchomość w standardzie do wprowadzenie w tej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji? Zależy Ci na gotowym mieszkaniu z najemcą? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aignera

Sielce,Warszawa

587 304 zł35 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gdzie: chrystiana Piotra Aignera / Mokotow Dolny. Odpowiednie dla: singla, studenta, pary lub Inwestora - dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomości. Zalety: znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

801 000 zł73 m² 10 972,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym - 32m2 Dwie sypialnie - 12,5 i 14m2 Łazienka - 5m2 Garderoba - 2,5m2 Spiżarka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

470 000 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 43 m2, 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, z balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, dokładnie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

579 000 zł68 m² 8 552,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na swojego nowego właściciela :) konkrety: mieszkanie ma powierzchnie 67,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter na Saskiej Kępie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. W okolicy klimatyczne restauracje, punkty gastronomiczne, sklepy. Nieruchomość dobra również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

558 298 zł57 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Stegny,Warszawa

740 000 zł41 m² 18 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

" jaśminowy Mokotów" - bardzo ładne nowe osiedle, niska kameralna zabudowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim mieszkanie : z dobrze usytuowanym tarasem i ogródkiem (27 m) , ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Targówek,Warszawa

505 000 zł40 m² 12 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek 6-piętrowy budynek powstanie na działce będącej własnością dewelopera. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie wykończenia, zróżnicowane powierzchnie mieszkań, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opis oferty: 2 pokoje | rozkładowe | saska kępa | II piętro , balkon Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m 2 , zlokalizowane na drugim piętrze budynku na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuje do sprzedaży mieszkanie na bezpiecznym i spokojnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 47m2 składa się z: - salonu 19,5 m2 z wyjściem na balkon 4,5m2 - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

586 560 zł45 m² 13 002,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w metrażu do 50 mkw. Szeroka oferta mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 211,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 52m (+ balkon 2,5m oraz piwnica) świeżo po gruntownym remoncie - gotowe do zamieszkania lub wynajmu, idealne jako inwestycja. W mieszkaniu nowa łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

810 000 zł49 m² 16 598,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe , przestronne mieszkanie przy ul.ks.J.Popiełuszki na zielonym Starym Żoliborzu. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z cegły - budynek ocieplony, odmalowany, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 025 000 zł67 m² 15 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza na Woli. Mieszkanie położenie na 1. pietrze w budynku 6 piętrowym. W budynku są windy, wewnątrz patio śliczna roślinność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

519 000 zł50 m² 10 411,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, 100 m. od stacji metra Księcia Janusza. Z okna roztacza się wspaniała panorama na centrum Warszawy, do stacji metra Świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

nieruchomości poleca dobrą ofertę do zakupu. Mieszkanie: piękna, przestrzenna nieruchomość o powierzchni 53,6 m2 na którą składają się: - salon z kuchnią (26 m2), aktualnie przedzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

518 000 zł37 m² 13 924,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 Mieszkanie mieści się na wysokim parterze. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 15,76m2 -sypialni 11,45m2 -kuchni 3,57m2 -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W kilku słowach: nigdy niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami i ogródkami, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu Metro Bielany w pobliżu stacji metra Młociny. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

765 938 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie - Włoskie Tarasy - na warszawskich Włochach przy ulicy Popularnej. Piękna, nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Filtry

Filtry,Warszawa

1 430 000 zł90 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

1 250 000 zł79 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Śródmieście Północne Rozkładowe, słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na V piętrze (dwie duże windy) w luksusowym apartamentowcu. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

535 000 zł49 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Do Ronda Wiatraczna tylko 3 min. Mieszkanie zadbane, wymaga jedynie odświeżenia. Na podłodze piękny dębowy parkiet oraz terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

913 000 zł82 m² 11 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 48 m2 z balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest w 10-piętrowym bloku w dzielnicy Targówek-Bródno przy.