dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania na Pradze Południe? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiam przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ul. Żymirskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** bielany chomiczówka I 3 pokoje I 54m2 I klimatyzacja** Oferta tylko w Naszym biurze! Dla Ciebie I Dla Rodziny I Mieszkanie Inwestycyjne Oferuję mieszkanie 54m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

712 600 zł41 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękna kamienica po rewitalizacji | inwestycja W sercu pragi | gotowe do wynajmu nieruchomość składa się Z: salonu z aneksem kuchennym: przestronne, jasne wnętrze stanowi idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Chrzanów,Warszawa

1 490 000 zł64 m² 23 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy luksusowy apartament z dużym tarasem na Bemowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard apartamentu, który posiada taras o powierzchni 79 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

970 000 zł56 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwustronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w zielonej okolicy na Siekierkach! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 56 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

679 000 zł56 m² 12 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie na zamkniętym, kameralnym małym osiedlu w podwarszawskim Wawrze. Osiedle tworzą jednopiętrowe budynki w zabudowie segmentowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Polecamy jasne, ciche do własnej adaptacji 3 pokojowe w Śródmieściu Kamienica przedwojenna z 1914r, cegła Wysokość 3,5 m Winda Balkon 1,5 m na dziedziniec Liczba pokoi 3 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Białołęka ul. Przejezdna blok z 2021 roku | mieszkanie bardzo zadbane, praktycznie nowe, wykończone w tym roku | dostępne od już 55 m2 | 3 pokoje z aneksem | balkon ok 5 m2 | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł34 m² 13 481,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane w dzielnicy Warszawa Praga Południe Grochów - ul. Ostrobramska 104. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących miejsca dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

848 000 zł64 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ciche i jasne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i schowkiem usytuowane na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym budynku z 2011 roku z windą. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

859 000 zł51 m² 16 849,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować przestronne 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na Muranowie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 000 zł74 m² 33 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Do sprzedania apartament w przedwojennej, zabytkowej kamienicy z 1925 roku znajdującej się w śródmieściu. Nieruchomość po rewitalizacji, zarówno elewacja jak i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

455 000 zł40 m² 11 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam ofertę mieszkania, które wprowadza odświeżający błękit do codziennego życia! :) przemyślana przestrzeń: niewielkie, lecz świetnie zaprojektowane 39,52m skrywa w sobie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł86 m² 13 450,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

***mieszkanie*** Prezentowane mieszkanie, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku bez windy wybudowanego w roku 1999, składa się z: przedpokoju (11m2), salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł56 m² 13 680,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 55,92 m2, zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wiatracznej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 272,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 30,10m2. Mieści się na pierwszym piętrze w bloku z windą, położonym przy ul. Okopowej , blisko metra i komunikacji miejskiej. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł25 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

PO generalnym remoncie! W świetnej lokalizacji! aktualnie mieszkanie W najmie krótkoterminowym! można wynajmować też na długi lub zamieszkać! 200 M do metra dworzec gdański! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

780 000 zł43 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone, ściany świeżo odmalowane. Świetna lokalizacja na Mokotowie, przy ul. Wynalazek. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 085 500 zł109 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny dwupoziomowy apartament na zamkniętym, kameralnym małym osiedlu w podwarszawskim Wawrze. Osiedle tworzą dwa dwupiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowskiego

Ursynów,Warszawa

800 000 zł84 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne, przestronne, jasne, czyste i zadbane czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m2 z piwnicą o powierzchni 20,9 m2 i schowkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gliniana

Wola,Warszawa

469 000 zł27 m² 17 179,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 27,3m2 na warszawskim Muranowie! Idealne pod wynajem jak i dla osoby, której marzeniem jest zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

525 000 zł36 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ciche przemiłe, klimatyczne mieszkanie na ogrodzonym kameralnym osiedlu, doskonała komunikacja z centrum (15 min.), przystanek obok bloku, w budowie II linia metra Chrzanów. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie: lokal ma 55 m2 i znajduję się na parterze w 10 piętrowym bloku. Złożony z: - salonu - Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1970 roku zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Stefana Bryły. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 337,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy nowoczesny 3 pokojowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 2 piętrowego budynku na kameralnym osiedlu dzielnicy Wilanów - Zawady przy ulicy Syta. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mirów , eleganckie 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w 11- piętrowym budynku z 1970 r. Lokal idealny po inwestycję ze względu na doskonałą lokalizację. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

629 000 zł33 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli ul. Nowolipki. Mieszkanie po generalnym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 079 000 zł67 m² 16 201,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z dużymi, pięknymi drewnianymi oknami, z widokiem na drzewa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny apartament, przy ul. Conrada, składający się z: salonu sypialni oddzielnej widnej kuchni (możliwość wydzielenia 2 sypialni) łazienki przedpokoju dużego balkonu 10 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 329,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru 2023, w okazyjnej cenie. Dodatkowo do mieszkania przynależy: - miejsce postojowe naziemne : 30 000 pln Bardzo dobre pod wynajem ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 132 700 zł113 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

828 000 zł66 m² 12 488,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane zaledwie 5 minut piechotą od nowej stacji metra przy ulicy Lazurowej. Atrakcyjne do życia lub wynajęcia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów Południe,Warszawa

1 370 000 zł99 m² 13 866,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko W naszej agencji - 0% Zapraszamy na weekend otwarty - 30.09 - 1.10 Bardzo przestronne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie 93,8m2 + (5m2 zabudowanej loggii) z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na Kabatach blisko metra. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze z ładnym balkonem do odpoczynku. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 160 700 zł73 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z tarasem na Mokotowie Lokal składa się z 3 pokoii: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki z wc i pięknego 44 metrowego tarasu. Sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł75 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty mieszkania mieszkanie jest wykończone, gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% 3 pokoje miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

508 000 zł33 m² 15 209,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie/kawalerka o powierzchni 33,4m2 usytuowana na wysokim parterze w kamienicy zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie można podzielić na 2 pokoje! Budynek po remontach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

838 000 zł75 m² 11 114,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania mieszkanie, 4 pokojowe zlokalizowane w segmencie w stanie deweloperskim położonym w dzielnicy Wawer- radość w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rożnowska

Gocławek,Warszawa

1 540 000 zł84 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż okazja - atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie (84m2) z tarasem (29m2) i ogródkiem o powierzchni 68m2! Razem mamy do własnej dyspozycji aż 181m2 powierzchni! 3 stronna ekspozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

555 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja w sercu dzielnicy Ursus kamienicą przy która pozwoli cieszyć się wygodnym stylem życia, jednocześnie korzystając z uroków dynamicznego miasta. Nowoczesne.