dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

402 000 zł27 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 1 pokojowe 26,68m2 z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 402 052,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o wielkości 43,32m2, w pięknym i zadbanym zamkniętym Osiedlu Harmony Park (mokotów/ursynów), gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 349 000 zł58 m² 23 428,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Nowego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 57,58 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł73 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Lokalizacja: warszawa, ursynów ul. Hawajska 13 Cena: 1 200 000 zł (do negocjacji) Metraż: 73 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1979 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

430 000 zł29 m² 14 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam ustawną kawalerkę o powierzchni 28,75 m2. Mieszkanie usytuowane jest w środkowej części budynku na pierwszy piętrze, na strzeżonym Osiedlu Lewandów II. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

652 000 zł54 m² 12 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 652 000,00 pln ***kredyt 2%*** Cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysta

Wola,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 736,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 999 zł47 m² 14 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Białołęce przy ulicy Przejezdnej Dojazd do Metra Bródno bezpośrednim autobusem w 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

999 900 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Sadów Żoliborskich, które jest wolne od zaraz! Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 993 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 148 870 zł44 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

bez pcc i bez prowizji pośrednika. Bezpośrednio od dewelopera posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po remoncie, usytuowane w samym sercu Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 900 zł49 m² 24 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł61 m² 19 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do wyjątkowego apartamentu na sprzedaż na osiedlu Mangalia na warszawskim Mokotowie! To przestrzeń, w której poczujesz się dobrze. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 497 600 zł93 m² 16 108,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin odbioru II kwartał 2024 roku. Funkcjonalne mieszkanie z dwoma balkonami może być Twoje. - salon z aneksem - trzy sypialnie - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

935 000 zł47 m² 19 859,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Mokotowie na rogu ulic Sobieskiego i Sikorskiego. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

799 900 zł48 m² 16 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2 pokoje z dużą kuchnią i łazienką przy Szpitalu mswia Wołoska, stary Mokotów winda Przystanek tramwajowy Kulskiego / Madalińskiego / niedaleko Metra Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

699 900 zł51 m² 13 804,70 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis: oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej o powierzchni 50,70 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 19 piętrowym bloku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 790 000 zł150 m² 25 233 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 330 000 zł65 m² 20 430,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Młyny Królewskie przy ul. Wawrzyszewskiej zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokalizacja ta zapewnia wyjątkowe warunki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie na Sielcach. Park Promenada i Łazienki Królewskie w bliskim sąsiedztwie. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 263 760 zł121 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie w nowej inwestycji, która będzie oddana w II kwartale 2025 roku. Bardzo wysoki standard budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 325,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe loggia o powierzchni 7,1m2 mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim (dołączone zdjęcie jest poglądowe, pochodzi z innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

773 000 zł60 m² 12 883,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

963 075 zł60 m² 16 099,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup i zamieszkaj w inwestycji na Mokotowie oddanej do użytkowania już we wrześniu 2024 roku Zakup od dewelopera bez pcc! Lokal składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu w bardzo dobrej lokalizacji. Położenie przy ul. Potockiej 33a zapewnia świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 489 000 zł76 m² 19 540,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 76,1 mkw na warszawskich Bielanach w skład, którego wchodzą; - przestronny salon z wyjściem na taras -.