dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Bemowo,Warszawa

670 915 zł36 m² 18 421,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hit! nowa inwestycja na bemowie! - bez prwoziji - bezpośrednio od developera 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru nieruchomości! Informacje: - 5 min pieszo do budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

865 000 zł65 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 zlokalizowane na 10 piętrze przy ul. Łukowej 7 w Warszawie, dzielnica Mokotów. Składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

2 480 000 zł152 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Apartamenty "przy Królikarni , które położone jest w centralnym miejscu prestiżowej dzielnicy Mokotowa, u zbiegu ul. Orkana, w sąsiedztwie malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 740 000 zł86 m² 20 209,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - doskonała lokalizacja i historyczny charakter. Przedstawiamy unikalną ofertę mieszkania w kamienicy z 1935 roku na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

958 000 zł67 m² 14 315,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu tego urokliwego mieszkania o powierzchni 66,92 m2, położonego na prestiżowym Mokotowie przy ulicy Bernardyńskiej. To jasne, funkcjonalne mieszkanie, które przeszło remont 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 100 000 zł45 m² 24 191,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 2-poziomowy loft na Warszawskiej Woli, w odległości 300m od stacji Metro Księcia Janusza. W okolicy liczne parki i tereny zielone (parki Szymańskiego, sowińskiego, moczydło).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentowane mieszkanie to 2 pokoje z półotwartą kuchnią oraz tarasem 17 m2. Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym za 40 000 zł.( Zakup nieobligatoryjny). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 463,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe , nietuzinkowe mieszkanie o pow. 56,84 m2 zlokalizowane na 2 piętrze apartamentowca w Miasteczku. Apartament wykończony materiałami najwyz szej klasy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta prywatna idealna lokalizacja na zielonej białołęce Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bardzo przytulnego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 750 000 zł100 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko w The Estate Warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w idealnym punkcie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

869 000 zł61 m² 14 199,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokatorską. Osiedle smb Imielin , ul. Miklaszewskiego gotowe do zamieszkania lub do remontu! Komfortowe 61 m2 , to 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ulrychów,Warszawa

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 43m2 (metraż podany z kw razem z piwnicą) znajdujące się przy ul. Redutowa 46 Warszawa-Wola. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane - dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 299 999 zł75 m² 17 379,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość : Mieszkanie 74,8 m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Pokój, * Aneks kuchenny, * Garderoba, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Sprzedam kawalerkę po remoncie w dogodnej lokalizacji i w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest po remoncie. 36 m.k. Balkon, piwnica. Po więcej informacji, zadzwon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

1 038 000 zł79 m² 13 058 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Niezwykłe mieszkanie, w doskonałym stanie, w znakomitej, współczesnej kamienicy; lokalizacja: - 250 metrów do pętli tramwajowej, - obok King Cross i Biedronka, - szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 043 000 zł54 m² 19 495,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

The Estate Przedstawia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepszej do życia dzielnicy Żoliborz. Nieruchomość jest genialnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Młociny,Warszawa

800 000 zł49 m² 16 194 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na Bielanach, w Warszawie! Lokal o powierzchni 49,40 m2 położony jest na pierwszym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

632 000 zł38 m² 16 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam posiadam do sprzedaży nasze prywatne super przytulne słoneczne mieszkanko w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Bielan i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

739 000 zł34 m² 21 994,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, po generalnym remoncie. Powierzchnia całkowita wynosi 33,60 m2. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hieronima

Bródno,Warszawa

415 000 zł28 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 27,5m2 na Targówku, 4min pieszo od Stacji Metro Bródno. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Czerniaków,Warszawa

1 108 940 zł62 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej okolicy na Mokotowie ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w zadbanej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

555 000 zł23 m² 23 922,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państu na sprzedaż kawalerkę na Zaruby, tuż przy lesie Kabackim. Idealne na początek dla singla lub pary. Do metra Kabaty około 350 m, kilka minut pieszo, do lasu kabackiego jeszcze bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

815 000 zł59 m² 13 787,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janowiecka

Elsnerów,Warszawa

1 160 000 zł60 m² 19 298 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.19m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na Osiedlu Wilno przy ulicy Janowieckiej 31, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

975 000 zł58 m² 16 839,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu "stawki" o powierzchni 57,9m Mieszkanie: -Przestronny salon z balkonem -2 sypialnie -widna kuchnia -oddzielna toaleta -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

*** tylko U nas *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli, tuż obok wejścia do metra Księcia Janusza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł124 m² 21 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Piękna kamienica z 1930 roku zlokalizowana u zbiegu Wybrzeża Kościuszkowskiego i Mostu Poniatowskiego. Mieszkanie ponad 120 m2 składa sie z 3 dużych pokoi, dużej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł54 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Z przyjemnością polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2 wraz ze skosami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

765 000 zł49 m² 15 612,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,66 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku -warszawa, wola, ul. Edwarda Gibalskiego. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 550 000 zł80 m² 19 491,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże, czteropokojowe mieszkanie przy Forcie Bema. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze (z pięciu) w budynku z 2005 roku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w kamienicy (58 m 2) z 1937 roku! lokal do remontu - dobra cena - jedynie 13.000 PLN za m2! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, na 4 piętrze, dwustronne. Lokal do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - garderoba, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wykończone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 1 piętrze na warszawskiej Białołęce - ok. 20 minut bezpośrednim autobusem do Stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

835 000 zł60 m² 13 986,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 59,7m2 na Ursynowie, ul. Kopcińskiego. 3 pokoje z aneksem kuchennym, balkonem 1,6 m2 oraz komórką lokatorską 4 m2 w piwnicy. Blok wybudowany w 1983 r., po termoizolacji. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 020 000 zł62 m² 16 526,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,72 m , usytuowane na ostatnim 3 piętrze niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane w Warszawie na Woli przy ul. Płockiej. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2 ulokowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1982 roku przy ulicy Ksawerów. Rozkład: - salon 18,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

920 000 zł46 m² 19 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, przytulne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 46,31m2 (+66m2 ogrodu) znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta 2. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Majdańskiej. Osiedle położone bardzo blisko Ronda Wiatraczna, które zapewnia świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Miedzeszyn,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wawrze. To idealna inwestycja dla tych, którzy poszukują kameralnego otoczenia, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 249 000 | sprzedaż | mieszkanie na parterze | 59,90 m2 | 3 pokoje | warszawa | miasteczko wilanów | aleja rzeczypospolitej Link do wirtualnego spaceru Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij