dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 781 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

830 000 zł41,60 m² 19 951,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,06 m² 14 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera po remoncie, w kameralnej zabudowie z cegły. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,99 m² 15 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m , zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon 21,99 m sypialnia 9 m oddzielna kuchnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27,52 m² 17 623,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z niewielką antresolą w zabytkowej kamienicy z 1897 roku, jednej z tych praskich kamienic, które mają w sobie historię, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

725 000 zł63 m² 11 507,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł67,40 m² 13 902,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na zielonym Ursynowie, przy ul. Lachmana 2 w Warszawie znajduje się przestronne, funkcjonalne mieszkanie, które łączy komfort codziennego życia w zielonym otoczeniu z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł48,75 m² 14 174,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. obecnie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł49 m² 14 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł36,18 m² 23 217,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Śródmieście. , 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9. piętrze w 11- piętrowym budynku z lat 60. Na powierzchni 36,18 m znajduje się: pokój dzienny * sypialnia oddzielna kuchnia (.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Targówku, przy ul. Rembielińskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,43 m² 14 566,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Parametry Na powierzchnię 49,43m2 składa się: kuchnia (widna z oknem) sypialnia salonłazienka z prysznicem wc korytarz Dodatkowo: loggiakomórka lokatorska 2,55m2 Opis mieszkania Szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60,20 m² 12 873,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem 3 pokoje, balkon, piwnica, metro Kondratowicza. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w doskonałej lokalizacji. Jasny układ.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł52,91 m² 15 781,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z 1984 roku (wielka płyta) - bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przytulnego mieszkania z ogródkiem 60m2. Ogródek - miejsce relaksu i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość usytuowana na cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,70 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8.

Szczegóły ogłoszenia

5 881 zł60 m² 98,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,52 m² 14 708,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze z otwartym widokiem na panoramę okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36 m² 15 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem oferty jest 36-metrowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Starej Ochoty, przy ulicy Grójeckiej 28/30 w pobliżu ulic Niemcewicza oraz Słupeckiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł56,30 m² 17 211,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,40 m² 12 478,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów, ul. Strzeleckiego Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Budynek posadowiony jest na gruncie o nieuregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,70 m² 93,63 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj krótki film video! Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum! Świetna oferta dla singla lub pary, klienta lubiącego korzystać z uroków wielkiego miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

= rezerwacja = Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,60 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszam serdecznie do zamieszkania w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 61,5 m2 z balkonem Mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł49,61 m² 23 180,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Starej Pragi (praga-Północ) - jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł37,90 m² 15 514,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,40 m² 12 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% - zakup bez prowizji Ustawne, funkcjonalne i bardzo ciche mieszkanie 3 pokojowe z balonem znajduje się 5 min. spacerem od stacji metra Bródno przy ulicy Nieszawskiej 5 Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta. Położona na parterze domu przy ulicy Ciasnej, tuż przy najsłynniejszych szlakach i zabytkach stolicy, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58,30 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Panoramiczny widok na Park | 3 Pokoje przy Metrze Służew Na sprzedaż narożne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 położone przy ul. Batuty. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38,37 m² 16 158,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedajemy mieszkanie, którego dużym atutem jest przestrzenna zabudowa osiedla, dzięki czemu mamy poczucie prywatności i spokoju. Z okna widok na osiedle domów jednorodzinnych - nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentowana nieruchomość to 47 m mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46,60 m² 14 163,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego. Dwustronna ekspozycja, balkon z widokiem na zieleń oraz położenie względem głównej ulicy sprawiają, że lokal ma duży potencjał zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł160 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m , w cenie 14.250.

Szczegóły ogłoszenia

530 700 zł36,60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Podstawowe informacje Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na parterze w budynku z lat 70, który został całkowicie odnowionym. Nieruchomość.