dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 779 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 004 500 zł49 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Sprzedam bezpośrednio, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49m, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ulicy Nowolipki w Warszawie (dzielnica Murannów). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł112,35 m² 141,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Świętojańska | 112 m2 | 3 pokoje | 2 sypialnie | Prywatny apartament w zabytkowej kamienicy | Monitoring : Dla kogo? Dla osób, które chcą zamieszkać w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,35 m² 20 948,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowana na 5 piętrze na Grochowie, przy ul. Opinogórskiej. Blisko Jeziorka Gocławskiego i Balatonu. Pełna infrastruktura miejska. 3 pokoje | 48.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł38 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, targówek, bródno, ul. Wyszogrodzka Zakup za gotówkę. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł85,10 m² 92,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Historyczny sznyt i absolutna cisza. Kamienica przy Filtrach. Przy ul. Nowowiejskiej, na styku Śródmieścia i Ochoty, to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

919 800 zł43,80 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powiśle , komfortowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 9- piętrowego budynku z lat 60. Na powierzchni 44 m2 znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł42 m² 20 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 46,8m2 (w kw 49m2 wraz z piwnicą) na X kondygnacji w XI-piętrowym budynku z 1971r., z dwoma nowymi windami, na terenie ogrodzonej posesji, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,50 m² 13 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż 2 Pokoje z Ogródkiem - Potencjał Aranżacyjny - Warszawa Włochy (okęcie) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może zależy Ci na kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł45,60 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Wola / Śródmieście - Al. Solidarności 88 Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,90 m² 10 911,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zdjęcia realistyczne podzielono propozycjami wizualizacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45 m² 19 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Solcu. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i bardzo jasne 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią w odległości 4 min. spacerem od metra Młynów. Mieszkanie o pow. 56 m2 położone jest na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł68,80 m² 13 081,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 przy ul. Na Uboczu na Ursynowie blisko Metra Natolin, w niedalekim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł36 m² 19 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec. Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł28 m² 22 821,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Próżnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zadbanym budynku przy Alei Armii Ludowej 7 w Warszawie. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne , urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie idealne jest dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronna kawalerka w kamienicy na Starych Bielanach. Okazja cenowa! Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Układ pomieszczeń daje możliwość zrobienia 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,20 m² 12 483,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,40 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy. Blisko przystanki autobusowe, tramwajowe ,sklepy, przedszkole i szkoła. W niedalekiej odległości Łazienki Królewskie. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł70,16 m² 12 799,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów-Natolin, ul. Lasek Brzozowy. Bezpośrednio od właściciela mieszkanie, chętnie studentom, 58 m2, 3 pokoje (18m, 12m - balkon, 11 m), widna kuchnia. 2-gie piętro w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i widne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy. Bardzo dobra okolica, blisko sklepy, restauracje, dom kultury i przystanek autobusowy. Cicha, zielona i spokojna okolica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odświeżone 2 pokoje z widokiem na zieleń, winda, wanna Szukając mieszkania na Bielanach, zazwyczaj liczy się na dwie rzeczy: spokój za oknem i infrastrukturę, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,51 m² 18 039,13 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł151 m² 102,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe / Ujazdów, ul. Belwederska | pierwsze piętro w kamienicy z 1938 r. | apartament 148 m2 położony kilka kroków od Łazienek Królewskich | reprezentacyjny salon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy, jasny apartament o powierzchni 90 m , usytuowany na 5. piętrze prestiżowej, świeżo zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Hożej w samym centrum Warszawa. Idealny.