dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

1 200 000 zł48,18 m² 24 906,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-w-1 Gotowiec Inwestycyjny Premium z Tarasem Park Skandynawia Digital Broker prezentuje unikatową nieruchomość inwestycyjną na ostatnim (6.) piętrze nowoczesnego osiedla Park Skandynawia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35,21 m² 90,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Kwiatowej. Powierzchnia 35,21 m2. Pokój, wydzielona sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajdziesz w nim dwa pokoje, nowoczesną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł52 m² 20 962 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

PO kapitalnym remoncie. Do wprowadzenia. Mieszkanie w jednych rękach od 2007roku. Remontowane w tym roku, "dla siebie". Nagła zmiana planów. W doskonałym stanie: - oryginalnie 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

987 000 zł116 m² 8 508,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany na warszawskiej Białołęce - Nowodworach przy ul. Książkowej 9e (druga linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest niebanalna nieruchomość o powierzchni 90 m stanowiąca odrębną własność, zlokalizowana w Warszawie - Wawer -> Marysin Wawerski przy ulicy Tytoniowej. 1) lokal.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł54 m² 17 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Piękny cichy apartament w trakcie wykańczania , sprzedawany będzie jedynie bez zabudowy kuchennej .Standard wykończenia pokazany na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,48 m² 15 137,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy jasne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Głębockiej 96a. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 zł14,58 m² 134,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy mikroapartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Znakomita lokalizacja! W bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł35 m² 17 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w stanie deweloperskim, położone na parterze z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł37,50 m² 18 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Centrum pięknej magicznej Saskiej Kępy z bliskim sąsiedztwem ulicy Francuskiej. Nieopodal restauracje, kawiarnie, sklepy, butiki, punkty usługowe, stadion Narodowy, park Skaryszewski. Mieszkanie 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,40 m² 16 485,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

K&s partners oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dembowskiego w Warszawie - doskonała lokalizacja blisko metra! To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby ale również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,82 m² 11 394,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na mokotowie przy ul. Bartłomieja - idealne dla rodziny lub inwestora Do generalnego remontu | Pełna własność | Blisko uw i metra Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł79 m² 19 848,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na Mokotowie na sprzedaż. Oferta Premium. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 32m2 na Bemowie w nowo powstałym apartamentowcu przy ulicy / Rozłogi 16/ lazurowa z dobrym dojazdem do stacji metra Bemowo Niska zabudowa - blok 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne 3 pokoje z garażem o powierzchni 60 m2 z wyjściem na duży balkon- przeszklony, ogrzewany, tuż obok stacji metra kabaty Świetna lokalizacja -blisko metro kabaty- las.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł16 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| przy Placu Konstytucji do wynajęcia nie duża kawalerka, znajdująca się na parterze w przedwojennej oficynie z bezpośrednim wejściem do niej. Lokal jest całkowicie odnowiony oraz po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł29 m² 22 379,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, premium mieszkania z tarasem, położonego w nowoczesnej inwestycji przy ul. Aleja Krakowska 281 w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł20 m² 22 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej inwestycji pod wynajem, na start, a może kompaktowego miejsca na własny gabinet lub biuro w doskonałej lokalizacji? Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,10 m² 17 522,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje Z balkonem, osobnym garażem - nowodwory Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 30 m, w którym urządzono wygodna przestrzeń mieszkalną: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Warszawa Wola "koło" ul. Przy Lasku - 51 m / 3 pokoje / balkon / przy lesie / tramwaj 5 min We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

| powiśle. Dwupokojowe mieszkanie na Powiślu, przy ul. Rozbrat. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Mimo bliskości trasy, jest tutaj cicho, okna.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł48,90 m² 20 143,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| na sprzedaż mieszkanie położone na 5. piętrze budynku z lat 60. w sercu Powiśla, jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Warszawy. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 400 zł56,30 m² 18 639 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł69,15 m² 36 153,29 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| mieszkanie w apartamentowcu Atelier Residence na ul. Bagno ok. 150m od stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie wykończone i wyposażone w dobrym standardzie. Układ mieszkania idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,01 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na cele biurowe. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca , idealny do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie! Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 500 zł52 m² 20 701,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na warszawskiej Woli w pobliżu 3 parków:.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od 1 V 2026 dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu restaura przy ul.Górskiego, położonym w ścisłym centrum Warszawy. Możliwość obejrzenia mieszkania po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 017 zł66 m² 17 591 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 372 571 zł77,20 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z garderobą! narożny! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 77,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 140 zł60 m² 16 019 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje Z dużym balkonem Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 218 zł29 m² 18 628 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 150 zł56,50 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne ekoosiedle dla wymagających, niższe opłaty, idealne dla alergików Z filtrem powietrza. Cisza I spokój. Las. Osiedle wyposażone w pompy ciepła, fotowoltaikę które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 546 zł56,60 m² 19 056 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 56,6 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 055 zł37 m² 20 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 487 zł66 m² 16 901 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026