dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 090 000 zł55 m² 19 872,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Powierzchnia: 54,85 m + ogródek 32,88 m Lokalizacja: ul. Pełczyńskiego 14a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

815 000 zł49 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,4 m, położone przy ul. Spalskiej (sadyba, mokotów), w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 17C w Warszawie. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

1 600 000 zł134 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie składa się z: parter: - salon z jadalnią, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - taras. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Las Bielański,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - klimatyczne mieszkanie 36m2, w powojennej kamienicy ul. Andersa (2 piętro na 4 piętra), w cichym i zielonym zakątku Muranowa (okna wychodzą na lokalny park, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu przestronnego, dwustronnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie Ta 74-metrowa przestrzeń z dwoma loggiami, garażem i komórką lokatorską to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Dolny Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł124 m² 16 048,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestrzenny, jasny apartament 4 - pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny mokotów |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralny budynek z windą na zielonym Ursynowie. Mieszkanie 30 m typu studio, wysokie z oknami na płd/wsch idealnie ciche z niewielkim balkonem z widokiem na zielone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajaderki

Ursynów,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, komfortowy apartament wykończony w wysokim standardzie do wynajęcia od 01.05.2026! Położony w spokojnej, a zarazem dogodnie komunikacyjnie i bogatej we wszelkie atrybuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

679 000 zł50 m² 13 689,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 49.6, komórka 2.5 Białołęka Ratusz, ul. Ceramiczna 18. I. (I-IX) Sprzedawane są bezpośrednio, bez prowizji, łącznie: mieszkanie i komórka (w cenie mieszkania). Garaż: mając na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 882,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, widne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Pasłęckiej 10C, tuż obok Galerii pod Dębami. Okolica dobrze skomunikowana, przystanek tramwajowy 650 m., stacja metra Młociny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| mieszkanie widne i ciche, kuchnia oraz pokój dzienny skierowany na południowy-zachód, sypialnie na północny-wschód. Mieszkanie generalnie bez mebli, wyposażone łazienki i kuchnia, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogatą infrastrukturą! Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 45,5 m, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł52 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko Galerii Mokotów, rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym w na przełomie lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe (2022), mieszkanie na bliskim Wawrze przy telewizji atm, na osiedlu zamkniętym parze lub 1-2 osobom dorosłym. Idealna lokalizacja pomiędzy 2 mostami: 4 km do Południowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 087 000 zł63 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, w pełni urządzone mieszkanie, bezpośrednio Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na Tarchominie idealne dla rodziny | 63,47 m | Balkon 13,38 m | Piętro 1 | Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 43 m3 nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, na nowym osiedlu. Doskonała lokalizacja i połączenie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

610 000 zł46 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krymska

Stegny,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8m2 z piwnicą na Mokotowie. Podstawowe informacje: 4-pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament zlokalizowany przy ulicy Burakowskiej 16. Mieszkanie położone na 5 piętrze, posiada klimatyzację oraz balkon. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

855 000 zł41 m² 20 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bródno,Warszawa

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

26,5m? po remoncie/bródno/gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Bródno,przy ulicy Żuromińskiej.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja z uwagi na doskonałą komunikację: stacja metra (5 minut pieszo), przystanki tramwajów i autobusów ale też sklepy, bary, restauracje, tereny zielone, parki (15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwisarska

Gocławek,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Gocławku. Część dzienna to duży salon (24 m2) z wyjściem na taras i do ogródka. Kuchnia w aneksie, z pełnym wyposażeniem w agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Stary żoliborz ul. Boguckiego - 2 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem - 44 m2 + balkon + piwnica na ostatnim IV piętrze 5 min do metra dworzec gdański Mieszkanie ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: warszawa, ursus-Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 17d (etap XI) metraż: 54,5 m piętro: 1 z 7 (budynek z windą) liczba pokoi: 3 (przemyślany układ po zmianach lokatorskich) opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

824 500 zł48 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na już | 3 pokoje | balkon 2 piętro |mokotów Służewiec oferta bezpośrednia! brak dodatkowych opłat: 0 zł prowizji Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj na warszawskim Mokotowie Służewiec przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Komfortowe, nowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd i wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 550 zł32 m² 78,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne,widne mieszkanie- pokój z oddzielną kuchnią w Warszawie przy ul. Żeromskiego 1, w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie o powierzchni 35 m usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 298 800 zł100 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym punktem mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij