dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 765 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Za sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w zrealizowanej inwestycji Zielone Aleje na Starych Włochach. Mieszkanie w stanie deweloperskim, dwustronne, wysokości 289 cm, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

607 000 zł44 m² 13 954 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem o powierzchni 43,5 m znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą z ekspozycją okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Warszawa

659 000 zł42 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Białołęki (brzeziny)! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Kąty Grodziskie,Warszawa

593 000 zł51 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

4 800 zł49 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 49M2, dla singla lub pary W inwestycji nordic mokotów, wysoki standard budynek: inwestycja Nordic Mokotów została wybudowana w 2018 przy Al. Sikorskiego 9. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużą loggią. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 81,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/36 mkw na górnym mokotowie, blisko Metro Racławicka, umeblowane, wyposażone: 2 niezależne pokoje: 13 i 12 mkw, widna kuchnia 5 mkw, łazienka 3 mkw wyposażona w kabinę prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/76 mkw Z garażem, z oranżerią 18 mkw i wyjściem na zielone patio. Autorskie mieszkanie z stylu studio; otwarty pokój dzienny mkw z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia (bezpośrednio) piękne i przestronne mieszkanie na pograniczu Bródna oraz Białołęki, ul. Głębocka 59, jeden przystanek od C.H. Targówek, 8 min autobusem do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 219 400 zł87 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wygodne, 2 poziomowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, z zamkniętym podwórkiem. Na pierwszym poziomie -duża widna kuchnia z jadalnią -salon z balkonem -hall z wygodnym schowkiem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

766 500 zł37 m² 20 716,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Stylowe mieszkanie na Kabatach idealne na start lub jako inwestycja. Na sprzedaż piękna nieruchomość niedaleko Lasu Kabackiego gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z wnęką sypialnianą, kuchnią i łazienką. Z salonu wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposazone. Łazienka z wanną. Ciche, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł50 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Zwycięzców 40. Budynek z 2008 roku, elegancki z windami. Teren zamknięty, monitorowany. Dużo zieleni. Wokoło restauracje, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

10 000 zł99 m² 101 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Pięknie urządzone mieszkanie , wykończone materiałami w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z : Eleganckiego salonu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandhiego

Wierzbno,Warszawa

2 699 zł45 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Funkcjonalne, klimatyczne wygodne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m2 z 2 oddzielnymi pokojami, w starannie odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł52 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią przy ul. Pileckiego, na Ursynowie. Dla pary lub singla, bez zwierząt. Położone na 2 piętrze, z windą, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł44 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone i wyposażone dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego najemcę. Po kapitalnym remoncie! Kamienica z lat 50-tych przy ul. Górnośląskiej 24. Dwustronne mieszkanie 2pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarchomin,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0%podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Nowe, czteropokojowe mieszkanie na Tarchominie, w cichej okolicy. Trzy sypialnie. Balkon 6 mkw. Doskonała komunikacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

4 500 zł56 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na 3.piętrze w 7.piętrowym bloku z windą z 2012 roku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Natolin,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią przy ul. Pileckiego 106, na Ursynowie. Położone na 2 piętrze, z windą, na zamkniętym osiedlu, z ochroną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 24 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze 3-piętrowego bloku. Teren osiedla Żoliborz Artystyczny. Widok z okien na zieleń. Apartament do łatwej aranżacji, neutralny styl w stonowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

3 400 zł52 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, wygodnie urządzone mieszkanie 2 pok. tuż przy ch Promenada. Świetna lokalizacja, dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 20 minut. W okolicy liczne restauracje, sklepy, urocze jeziorko, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

2 388 000 zł115 m² 20 711 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie w inwestycji Dembud, tuż przy hotelu Radisson oraz Westin i biurowców na ul. Grzybowskiej i Krolewskiej. Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne dwa pokoje o powierzchni 48 m2, usytuowane w odległości 800 m do stacji metra imielin! na czystym, zielonym osiedlu, przy ul. Dybowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jana Kazimierza, oddanym do użytku w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w osiedlu apartamentowców Bliska Wola przy ul. Kasprzaka 31b. Mieszkanie idealnie zadbane (dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

410 000 zł30 m² 13 486,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30,40 m2, znajdującą się w Warszawie w dzielnicy Targówek, przy ul. Bolesławieckiej. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 548 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Targówku przy ulicy Gajkowicza 13, dosłownie 2 minuty od Metro Trocka. Dużym atutem jest brak sąsiadów na piętrze (w każdej klatce na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 300 zł34 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowana kawalerka położona w budynku przylegającym bezpośrednio do Lasku Lindego (z balkonu rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

920 000 zł40 m² 22 828,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie na ul. Gizów 3 (odolany, wola). Mieszkanie w inwestycji "osiedle Dobrolin" wybudowanej przez firmę Dantex, oddane do użytku w 2012 roku. Lokal na 6 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 259 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą - 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, które już czeka na swojego nowego właściciela! Mieszkanie, które mam przyjemność zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pory. Przestrzeń mieszkania została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw cena nie podlega negocjacji!. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

2 380 zł44 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,89 m2 na 3 piętrze bloku z 2015 roku przy ul. Strzelców na Bemowie. Atrakcyjna lokalizacja - spokojne i zamknięte osiedle. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Do sprzedania mieszkanie na urokliwym Starym Żoliborzu przy ul. Sarbiewskiego. Przedwojenna nieruchomość z 1931 roku, znajduje się na tyłach Teatru Komedia. Mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 19 949,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament z dużym - 18 m2 - tarasem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 320,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Klimatyczne i słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze - 48,30 m2 - 2 niezależne duże pokoje - osobna urządzona kuchnia (możliwość otwarcia kuchni na salon) - łazienka z toaletą - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

948 000 zł66 m² 14 277 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

820 000 zł70 m² 11 647,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ciche 4 pokojowe mieszkanie o pow. 70,40m2 zlokalizowane na zielonym Ursynowie przy ul. Przybylskiego. Lokal do własnej aranżacji. Mieszkanie obecnie jest wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu urokliwe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji przy Szczęśliwicach, na malowniczej ulicy Karola Dickensa. Ta niewielka, lecz.