dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu urokliwe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji przy Szczęśliwicach, na malowniczej ulicy Karola Dickensa. Ta niewielka, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Ochota,Warszawa

1 195 000 zł64 m² 18 555,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią położone w kamienicy z windą na Starej Ochocie. Wysokie, przestronne i wspaniale doświetlone wnętrze. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

966 000 zł54 m² 17 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 625 000 zł77 m² 20 994,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny, rozkładowy i bardzo jasny/przeszklony apartament, przemyślany koncepcyjnie i zmieniony w fazie budowy przez dewelopera na moją prośbę. Apartament z 4-pokojowego został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 35m2 Mieszkanie w pełni urządzone o wysokim standardzie + miejsce postojowe. Wynajmę nowe mieszkanie 35 m2 w pełni urządzone o podwyższonym standardzie.Balkon 5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

4 800 zł59 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w salonie, łazienka z oknem, wc, balkon, wygodne miejsce postojowe w garażu. Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł34 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność oferować na sprzedaż ustawne mieszkanie typu studio położone pomiędzy ulicami Grochowską i Szaserów, niedaleko Placu Szembeka (praga Południe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 668,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,77 m2, zlokalizowane na warszawskim Gocławiu! Lokal umiejscowiony jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie jest położone jest na 5 piętrze przy ul. Kłobuckiej w nowym apartamentowcu nieopodal Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żwirki i Wigury

Rakowiec,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na os. Rakowiec, ul. Żwirki i Wigury - w razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mail. Mieszkanie po remoncie: wszystkie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

828 000 zł40 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Warszawa / Śródmieście - Powiśle / Kamienica przedwojenna / 2 pokoje / balkon Oferta niebanalnego mieszkania w kulturalnym centrum Warszawy znajdującego się na Powiślu. Wysokie na 3 metry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księgarzy

Bielany,Warszawa

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z podziemnym garażem, położonym na Starych Bielanach, blisko ulic Żeromskiego, kleczewskiej, płatniczej i Broniewskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, przytulne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 46,31m2 (+66m2 ogrodu) znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta 2. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Niekłańskiej, składające się pokoju, osobnej, widnej kuchni, łazienki z wc, jest w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

789 000 zł51 m² 15 471 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43m2 znajdujące się przy ulicy Głębockiej 54 na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 399 zł51 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+48 730.912.312. Wygodne 2 pok. mieszkanie 51m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

10 000 zł125 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 125M2, 4 sypialnie, zadbane osiedle, 2 miejsca W garażu, aleja wilanowska budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w kompleksie Park Wilanowski II. Bardzo prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 1-pokojowe z osobną widną kuchnią na piętrze domu na Starej Sadybie nieopodal Jeziorka Czerniakowskiego, wolne od 1 lipca 2024r dla 1 osoby. Klimatyczne mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

1 029 000 zł66 m² 15 709,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 3 pokojową nieruchomość w kameralnej kamienicy mieszczącej się na Starych Bielanach, w bliskiej odległości od Lasu Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

669 000 zł34 m² 19 504,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bez prowizji! Przy metrze! Mieszkanie składa się: - z 2 nieprzechodnich pokoi, - kuchni z jadalnią, wyposażonej w lodówkę, piekarnik, kuchenkę gazowa, zmywarkę oraz pralkę, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

3 250 zł35 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia. Nowe 2 pokojowe mieszkanie 35 m2 na Ursusie niedaleko pkp/skm Ursus Niedźwiadek. Lokal znajduje się przy ulicy Górna Droga 15 na 4-piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wola,Warszawa

419 000 zł25 m² 16 760 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 25m2 na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: świetne połączenie z całą Warszawą - 350 metrów do najbliższego przystanku autobusowego - 900 metrów do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest 30 metrowe mieszanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ulicy międzynarodowej 46/48a. Genialny widok na tereny zielone, na ogródki działkowe a dalej na Pragę Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Mokotów,Warszawa

1 514 500 zł187 m² 8 098,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Nieruchomość apartamentowa, dwupoziomowa na Maderze w stolicy regionu Funchal. Na sprzedaż fenomenalne dwupoziomowe mieszkanie z salonem i 3 sypialniami, umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barska

Ochota,Warszawa

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przestronne mieszkanie Z klimatem W odrestaurowanej kamienicy przy Pl. Narutowicza. Mieszkanie przyjazne zwierzętom :) Mieszkanie z klimatem utrzymane w stylu kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz w pełni wyposażone, przytulne, słoneczne i ustawne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne i przytulne w pełni wyposażone mieszkanie. Mieszkanie: salonik razem z kuchnią z wyjściem na mały balkon, częściowo oddzielona sypialnia z oknem. Łazienka (wanna, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 236 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.90m2 znajdujące się na Białołęce na nowoczesnym Osiedlu Wille Miejskie Klasyków. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 W mieszkaniu znajduje się salon (ok 14 m kw) z aneksem kuchennym (ok. 6 m kw), sypialnia (ok 8 m kw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw cena nie podlega negocjacji!. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Targówek,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie - 2 pokojowe na Targówku, w pełni umeblowane, odnowione, wyposażone. Bezpośrednio po remoncie - odmalowane, nowe meble i sprzęty, nowa podłoga i glazura we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, stylowe i przestronne mieszkanie położone na pierwszym pietrze segmentu w kameralnym osiedlu na dolnym Mokotowie, przy ul. Cypryjskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! - bezpośrednio, bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 63m, urządzone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Kąty Grodziskie,Warszawa

638 000 zł48 m² 13 432 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.40m2 znajdujące się na Białołęce na Osiedlu Derby V przy ulicy Skarbka z Gór 51C. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

970 000 zł49 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pok. klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48,55 m2 położone przy ul. Bukowińskiej tuż obok stacji I linii metra "metro Wilanowska" Wspaniała lokalizacja oraz dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 600 000 zł160 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z osobą prowadzącą sprawę:. Uwaga: cena 2mln 6 tys. zł ustalona na 2023rok, może ulec zmianie. Jedyny apartament na ostatniej kondygnacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów Niski,Warszawa

930 000 zł55 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży ciche, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu położone w Miasteczku Wilanów przy ulicy Branickiego. Inwestycja Robyg Development, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

949 500 zł66 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 204 160 zł45 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, jako właściciel z 7 letnim stażem mieszkania pod tym adresem. Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2, składające się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij