dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność przestawić Państwu 52m2 mieszkanie w doskonałej lokalizacji warszawskiego Grochowa. Standard Budynek powstał w 2000 roku, jest zlokalizowany w bardzo zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, bezpośrednio, super ładne, przestronne mieszkanie studio przy metrze i Lesie Kabackim. Mieszkanie składa się z: - części dziennej, pokój z aneksem kuchennym - części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone wśród zieleni na warszawskich Stegnach. Lokal składa się z pokoju z wnęką sypialnianą, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa W formie najmu instytucjonalnego. Nowocześnie urządzona kawalerka po generalnym remoncie, funkcjonalnie urządzona szuka pierwszego najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknie wykończonego i umeblowanego apartamentu 3 pokojowego (ok.80 m2) z dużym balkonem (ok.10 m2) i miejscem postojowym, blisko Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 15 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, dwustronnego mieszkania z 2 balkonami w nowoczesnym apartamentowcu w IV etapie osiedla Aurora powstającym na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 24 836,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalne, świeżo wykończone mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 50,33 m2 znajdujące się na parterze (teren od strony okien jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

865 000 zł61 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ursynów to dzielnica, które łączy w sobie wiele zalet. Może pochwalić się dużą ilością zieleni. Okoliczne tereny rekreacyjne pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 19 973,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Stara Ochota to tętniąca życiem dzielnica bezpośrednio granicząca z centrum miasta. Słynie z Och-Teatru, organizującego spektakle komediowe i wydarzenia kulturalne oraz z Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 871,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o idealnym układzie położonego przy ul. Rayskiego 3 na Bemowie, 300 m od budowanej stacji metra Chrzanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursynów,Warszawa

575 999 zł36 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 35,83 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 82,91m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

948 000 zł66 m² 14 277 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 089,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie w nowym apartamentowcu, wykończone pod klucz z dużym ogródkiem zlokalizowane na Pradze Północ. Kluczowe informacje: adres: ulica Kotsisa, praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursynów,Warszawa

554 999 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 36,71 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 20,35 m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | wschodnia ekspozycja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł72 m² 16 389 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Ursynowie, która usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 2009 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

625 000 zł39 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

I38nwestycja: zielone Aleje to kameralna inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję. Fantastyczna lokalizacja na warszawskich Starych Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 42m2 w nowym apartamentowcu z 2021/2022 r. przy ul. Komputerowej róg Cybernetyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nike

Włochy,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Nike na Warszawskich Włochach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

495 000 zł36 m² 13 765 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Powierzchnia dodatkowa:ogrodek 113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Stary Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł58 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Stary Mokotów, osiedle Dąbrowskiego, kolonia IV; osiedle podlega pod konserwatora zabytków. Mieszkanie na pierwszym pietrze, 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, loggia ok. 4 m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 634,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja ; bliska wola, osiedle Mirów, ul.WALICÓW 20, okolica ulica Jana Pawła II, Grzybowska. Można kupić na kredyt grunt pod budynkiem uregulowany! komunikacja ; autobus - 100m!; metro - 8minut;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł65 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z 2020 roku o metrażu 65 m2 z ogródkiem 140 m2 , do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 150 000 zł63 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Gwiaździstej 15a Powierzchnia: 63,10 m Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

795 000 zł50 m² 15 805,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, oferuję do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą na ul. W. Czumy 20 B w bloku z 1978 roku. Mieszkanie ma 50,3 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.U zbiegu centralnych dzielnic miasta Śródmieście a Muranów _plac Bankowy! Prezentujemy ciekawe mieszkanie przy Placu Bankowym! Nieopodal ul. Senatorskiej a Stacja Metra Ratusz Arsenał!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, przy ul. Braci Pillatich. Niebywała okazja dla klientów szukających nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

679 000 zł45 m² 15 089 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, księga wieczysta, bez 2% pcc, na sprzedaż gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w zrealizowanej inwestycji Zielone Aleje na Starych Włochach, obok Parku Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 990 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Lokal mieszkalny usytuowany w nowym bloku z 2020 roku na 2 piętrze z balkonem i miejscem postojowym na parkingu zewnętrznym (widać je z okna sypialni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na najem, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na Zielonej Białołęce przy ul. Kartograficzna 84b. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Ujazdów,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 319,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu bardzo ładne, widne mieszkanie znajdujące się na prestiżowym i lubianym Osiedlu Szwoleżerów wybudowanym według projektu Haliny Skibniewskiej, znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 499 zł47 m² 74,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w osiedlu apartamentowców Bliska Wola przy ul. Kasprzaka 31b. Mieszkanie idealnie zadbane (dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Za sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią w zrealizowanej inwestycji Zielone Aleje na Starych Włochach. Mieszkanie w stanie deweloperskim, dwustronne, wysokości 289 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio. Zapraszamy do luksusowego apartamentu na spokojnym Bemowie, znajdującego się w prestiżowym osiedlu Ewen Shiraz przy ulicy Powstańców Śląskich 89c. Link do video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł40 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

537 999 zł33 m² 16 258,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | 2 pokoje | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.