dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Gołąbki,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Idealnie nowe 2 pok. mieszkanie ok. 40 m2 w najnowszym osiedlu przy ul. Habicha 7 (boczna ulica od Posagu 7 Panien), w Ursusie (2023 r.), nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Lotnisko,Warszawa

659 000 zł50 m² 13 313 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę w naszej bazie. Mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na warszawskim Bemowie to atrakcyjna oferta, która z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

529 000 zł21 m² 25 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładny, świeżo wykończony lokal położony w Warszawie na osiedlu Bliska Wola, przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a (3 piętro). Okna wychodzące na wschód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł93 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Piękne, pełne światła, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Widna, w pełni wyposażona kuchnia 3 przestronne sypialnie , duży salon,2 balkony, łazienka i garderoba dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum na wynajem Elektoralna 26 2 pokoje Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 43 mkw zlokalizowane w bardzo dobrym miejscu na mapie Warszawy, dookoła przedwojenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane 2 pok. mieszkanie o pow. 32m2 w rozległym zielonym osiedlu przy ul. Olbrachta 58 - Wola, w dobrej lokalizacji - ok 7 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko stacji metra Kabaty 5 minut pieszo, tuż przy lesie Kabackim. Znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gocławska

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł35 m² 22 443,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, sprzedam dwupokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, przy swps. Gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez zbędnego oczekiwania. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, zawiera nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od maja w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 2 minuty od wejścia do metra Kondratowicza. Mieszkanie 2-pokojowe. Mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

3 499 zł42 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 42m2 w przyjaznej inwestycji City Link z 2018 r. przy ul. Skierniewickiej 34, tuż przy stacji metra Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pok. mieszkanie ok. 40 m2 w najnowszym osiedlu przy ul. Habicha 7 (boczna ulica od Posagu 7 Panien), w Ursusie (2023 r.), nieopodal centrum handlowego Ursus Factory. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 500 zł89 m² 95,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m2, położone na ostatnim, 6 piętrze apartamentowca, znajdującego się na warszawskim Powiślu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, położone na ostatnim, 6 piętrze apartamentowca, znajdującego się na warszawskiej Pradze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko stacji metra Kabaty - 4 minuty pieszo, tuż przy lesie Kabackim. Znajduje się na drugim z sześciu pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość do wynajęcia powiśle, bartoszewicza główne atuty - centralna lokalizacja - lokal klimatyzowany, - klimatyczne wnętrze, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie, w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia, umeblowane, wyposażone w tv i niezbędne sprzęty agd (pralka, zmywarka, mikrofala, kuchenka, lodówka, żelazko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ochota,Warszawa

2 299 zł26 m² 89,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnej kawalerki z dogodnym dojazdem do centrum, blisko uczelni czy lotniska-to ta oferta jest dla Ciebie. Kawalerka mierzy blisko 26m2 i mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3 pietro, 54m kwadratowe, al. Wilanowska 9a / 2 pokoje / loggia / garderoba Opis: - dobry rozkład - duża garderoba - klimatyzacja całego mieszkania (daikin, także funkcja grzania, suszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 536 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się na parterze, na zamkniętym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Płosa. Nieruchomość o powierzchni 55.42m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia ustawną kawalerkę świeżo po remoncie w przyjemnej okolicy i świetnej lokalizacji ulica Ostrobramska 83.Osiedle zamknięte i strzeżone.Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

699 000 zł35 m² 19 712,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

| prezentujemy ciekawe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Składa się ono z sypialni, dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy apartament z 2019 r w prestiżowej inwestycji Asbudu przy ul. Grzybowskiej 85 A Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kabaty Jeżewskiego świeże i umeblowane powierzchnia: 34 mkw + 6 mkw loggia z widokiem na Park Przy Bażantarni, aleja Kasztanowa. Blisko do metra. Pokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł32 m² 16 906,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Warszawska Praga-Północ to połączenie zielonej natury, cichych, kameralnych uliczek z bogato rozwiniętą infrastrukturą handlową, edukacyjną i gastronomiczną. To miejsce, gdzie tradycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

880 000 zł46 m² 19 256 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Żoliborz to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Łączy w sobie historię z nowoczesnością, spokój z wieloma możliwościami, najpiękniejszą w stolicy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 947,80 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielany to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta a jednocześnie zapewniająca doskonale rozwiniętą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

520 000 zł40 m² 12 932,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy na Warszawskiej Białołęce. Lokal o powierzchni 40,21 m2 składa się z: - pokoju 16,20m2, - otwartej kuchni 6,10m2, - sypialni 9,20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy 2 pokojowy apartament w sercu Ursusa. Znajduje się na siódmym z siedmiu pięter w budynku przy ul. Habicha 12, na nowym osiedlu Mój Ursus. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 399 000 zł129 m² 10 811,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 300 zł38 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowy 2 pok. apartament o pow. 37m2 w pięknym ultra-nowoczesnym osiedlu "holm House" (deweloper Skanska) na tyłach najnowszych biurowców przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

995 000 zł51 m² 19 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pok. mieszkanie na Ochocie, inwestycja La Tour Residence przy ul. Bohaterów Września. Inwestor Bouygues Immobilier Polska. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym miejscu, niedaleko ul.