dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Orihuela Costa Hiszpania.Kameralny blok 15 apartamentowy polozony na wzgorzu z pieknym widokiem na morze i okolice.Duzo zieleni wokol co sprzyja posiadaniu czworonogow.Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w samym sercu Warszawy (bezpośrednio) ul. Chmielna (róg ul. Żelaznej) Dostępny od końca lutego - ale można oglądać już teraz! - Najważniejsze atuty mieszkania: 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54,50 m² 18 330,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Moczydło | ul. Deotymy | 54 m | Wola Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł57 m² 20 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie trzypokojowe ulokowane na drugim piętrze w niskim pięciopiętrowym nowym budynku (2000r) położonym w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m, pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,2 m na Ursynowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym, około 200 metrów od stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł101,50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Stylowy i odnowiony apartament o powierzchni 101,5 m | 2 przestronne sypialnie | Ogromny, zadaszony taras z widokiem na zieleń | Plac Vogla | Kameralny budynek | Południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 800 zł47,07 m² 13 302 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 94 - 743 800 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł91,49 m² 17 378,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bez prowizji od kupujących (oferta 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są ok, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł160 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wielicka | 3 sypialnie | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen | ciche Na sprzedaż przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w kamienicy z 1940r na Starej Ochocie (filtry) Mieszkanie blisko Placu Narutowicza. Okna wychodzące na cichą, boczną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

958 000 zł60 m² 15 966,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Josepha Conrada 14 na warszawskiej Chomiczówce.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł36 m² 19 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie Wierzbno przy ul. Woronicza 40. Do stacji Metra Wierzbno jest zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł23 m² 14 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mikro-kawalerki inwestycyjne Warszawa-Włochy, ul. Starowiejska. Ostatnie lokale idealna opcja na start, dla inwestorów i przedsiębiorców! To ostatnie lokale w inwestycji idealna okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Urocze mieszkanie dla amatorów Starej Ochoty i kamienic : Atuty : doskonała lokalizacja: róg Grójeckiej i Wawelskiej parter w kamienicy z 1931 r. z oknami na patio i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł51 m² 16 980,39 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Sołtana 10 na Warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł64 m² 82,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania o powierzchni 64m2 zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego, będącego częścią renomowanej inwestycji Port Praski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jasne 2 pokoje po remoncie | Metro | Grunty uregulowane Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie (targówek) przy ul. Wysockiego. ' nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł85,36 m² 18 732,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,36 m , położone na 2. piętrze w kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1960 roku, wybudowanej z cegły. Budynek mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,80 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m , położone na warszawskiej Białołęce przy ul. Maciejewskiego 1. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-29

532 504 zł41,44 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-28

488 006 zł36,31 m² 13 439,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-27

592 511 zł51,32 m² 11 545,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł57,30 m² 9 773,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle leśny zakątek Mieszkania na piętrze- 57,30m2 z dużym tarasem(12,81m2) i 2 miejscami postojowymi(w cenie lokalu)- 560000zł Mieszkania na parterze dwupoziomowe- 93,04m2 z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36,50 m² 23 260 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania dwupokojowe ciche mieszkanie na zamkniętym zielonym osiedlu z widokiem na podwórko tuż przy metrze Ratusz Arsenał. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58,31 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Walerego Sławka obok Parku Achera. Lokal stanowiący odrębną własność z kw. Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

3 685 000 zł110 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

| jedyna taka oferta na rynku - unikatowy apartament O pow. 110 Z tarasem ok. 35 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł67,15 m² 18 883,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowoczesnej inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę stylowe mieszkanie dwupokojowe na II piętrze w budynku 2 piętrowym na cichym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z : sypialni 9.09 m2, pokoju dziennego 16.09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł101,60 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena Warszawa Nowa Praga - Osiedle Bohema - Apartament 4-pokojowy przy Metrze. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, nowowykończony apartament, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł59 m² 19 237,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy przy Parku Szczęśliwickim, przy ulicy Drawskiej, na kameralnym i zielonym osiedlu Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

837 500 zł41,51 m² 20 175,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,09 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł63 m² 13 650,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Rogalskiego o pow. 63 m2, 4-pokojowe, wykończone, po remoncie z miejscem parkingowym, piwnicą i dodatkową komórką lokatorską; na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł26,40 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4 m , położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W czerwcu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkania Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu i zostało niedawno odświeżone. Składa się z: oddzielny salon: rozkładana sofa, stół, szafka pod tv, komoda. Sypialnia: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł64 m² 24 843,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 60 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 500 zł45 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 45 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.