dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 375 000 zł82,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie obok Arkadii i Metra! Idealna lokalizacja! Panorama warszawskiego city z drapaczami chmur i zachodami słońca nad centrum! Dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnim 11.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,31 m² 16 509,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Wysokość 3,05 m daje poczucie przestrzeni, a duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł87 m² 14 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3x sypialnia, - łazienka, - hol, - poddasze, - taras, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł38,60 m² 17 875,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Skoroszach. Wygodny salon z jadalnią i kinem domowym, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia , elegancka łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł133,50 m² 11 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie składa się z: parter: - salon z jadalnią, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - taras. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- dostępne od czerwca - Studio z aneksem sypialnym - Wysokie ostatnie piętro - Balkon - Ekspozycja na zachód - ładne zachody słońca - Klimatyzacja - Pełne umeblowanie - Przyjemne wnętrze - Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Z widną kuchnią garderoba częściowo umeblowane / inne do uzgodnienia wysoki sufit duże okna słoneczne Z ekspozycją na zachód ciche kamienica Z cegły obok sadyba best mall.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci.? Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza. W skład lokalu 38m2 wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m z prywatnym ogródkiem 21 m i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym, 2-piętrowym budynku z windą (2011 r.).

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł26 m² 146,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

PL: do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 26m położona przy ul. Pańskiej 7 w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku z windą i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

653 000 zł43,89 m² 14 878,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m , położone w spokojnej, zielonej części warszawskiej Białołęki. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,84 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy! Szukasz przestrzeni z duszą miejsca, które inspiruje, a jednocześnie daje spokój do pracy i odpoczynku? To mieszkanie na Pradze Północ to mała pracownia życia:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,60 m² 19 951,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,06 m² 14 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera po remoncie, w kameralnej zabudowie z cegły. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł135 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo ładne , rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym miejscu Warszawy. Osiedle "ogrody Jerozolimskie" , zlokalizowane u zbiegu ulic Kleszczowej i Alej Jerozolimskich,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowy lokal na cele mieszkalne lub biurowe w apartamentowcu Słodowiec City na Bielanach, ul. Żeromskiego 1. Mieszkanie tuż przy metrze (100 m ). W przedpokoju duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł100 m² 109 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Discover Luxury in Stara Ochota - Live in an Apartment that Redefines Comfort!** We present a unique French premium apartment, located in the heart of one of Warsaw s most prestigious districts -.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,21 m² 18 942,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m z balkonem 6 m , położone na 3 piętrze (4 kondygnacja) w nowoczesnej inwestycji Kierbedzia 4 na warszawskim Mokotowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 881 zł60 m² 98,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,40 m² 12 478,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów, ul. Strzeleckiego Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Budynek posadowiony jest na gruncie o nieuregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,70 m² 93,63 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj krótki film video! Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum! Świetna oferta dla singla lub pary, klienta lubiącego korzystać z uroków wielkiego miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 462 zł50,45 m² 13 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Zapytaj o rabaty. Z pobliskiego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

= rezerwacja = Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł56,20 m² 16 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużą loggią, położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Kartaginy 1.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,59 m² 15 807,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży cichy ,1-2 pokojowy apartament położony na parterze w kameralnym budynku przy ul.Hetmańskiej.Apartament ma powierzchnię 38,59m2 na którą składa się:salon 17,30m2 , aneks sypialniany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 733 zł62,82 m² 12 157,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 975 zł34,90 m² 14 325,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,40 m² 12 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% - zakup bez prowizji Ustawne, funkcjonalne i bardzo ciche mieszkanie 3 pokojowe z balonem znajduje się 5 min. spacerem od stacji metra Bródno przy ulicy Nieszawskiej 5 Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 704 zł58,31 m² 16 270,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z rynku pierwotnego 2025 roku - Warszawa Raków - 0% prowizji | notariusz po stronie dewelopera | parking Kupujesz bez prowizji i nie płacisz za notariusza - wszystkie koszty aktu.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł75 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. 75m2 wykończony z wysokiej klasy materiałów. W apartamencie znajdują się duże drewniane okna na wysokość całej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 17 080,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Korkowa 161e marysin wawerski - praga południe praktycznie pod ręką funkcjonalne 2 pokoje W nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia bezpośrenio przy lesie Jeśli szukasz mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, targówek, bródno, ul. Wyszogrodzka Zakup za gotówkę. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł75 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania trzypokojowy apartament w nowo oddanym kameralnym budynku przy ulicy Słonecznej 29 w otoczeniu przedwojennych willi Starego Mokotowa. Dobrze zaplanowany metraż na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,50 m² 13 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż 2 Pokoje z Ogródkiem - Potencjał Aranżacyjny - Warszawa Włochy (okęcie) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może zależy Ci na kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane przy ulicy Księcia Janusza w kameralnym apartamentowcu położonym w otoczeniu domków jednorodzinnych. Znajduje się w nim monitoring. W cenie wynajmu miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij