dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 400 zł87 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów - idealne dla rodziny! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 86,75 m, położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m . Zlokalizowane przy ulicy Żeglugi Wiślanej 16 w dzielnicy Białołęka, warszawa To idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ursynowska

Wierzbno,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Ciche, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z przynależnym ogródkiem, położone w zielonej części Mokotowa, wierzbno, przy ul. Szczekocińskiej. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

910 000 zł50 m² 18 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe z windą przy Metrze Kabaty o powierzchni 49,5 m2. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, wc i łazienka za cenę 910 000 zł. Oferujemy mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

589 000 zł37 m² 16 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Studio Conrada to: * Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie; * Nowe instalacje, nowa podłoga laminowana, sufity i gładzie; * Okna pcv i drewniane drzwi wejściowe w świetnym stanie; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 349 000 zł54 m² 24 752,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

3 pokoje w Alejach Jerozolimskich / Wysoki standard / Zabytkowa kamienica blisko Dworca Centralnego Wysokość - ponad 3 metry Pięknie wykończone trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 313,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: dwupokojowe ustawne mieszkanie w cichej okolicy na Białołęce Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m, położone na ostatnim, 3. piętrze nowego bloku (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

1 550 000 zł66 m² 23 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ciche, jasne, słoneczne mieszkanie z dużym ogródkiem, z widokiem na zieleń. Kierunek południowo zachodni - słońce od rana do późnego popołudnia, w lato do wieczora. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 312 500 zł125 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Apartament 125 m2, 5 pokoi, 2 łazienki, może być na wynajem, biuro + duży garaż 26 m2. Wspaniałe mieszkanie z dużym (26 m2) samodzielnym garażem w budynku - Sprzedaję z powodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Eng & rus below Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na klimatycznej Pradze Północ! Marzysz o mieszkaniu w sercu Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraski

Ursynów,Warszawa

2 140 000 zł113 m² 18 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio - bez prowizji od Kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu, nowoczesny apartament, usytuowany w niskim, kameralnym budynku wielorodzinnym, położonym na Ursynowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 799 zł40 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730_912_312 Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

690 000 zł64 m² 10 803,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne mieszkanie z salonem, dużym przedpokojem, sypialnią i dużą oddzielną kuchnio-jadalnią. Mieszkanie od pierwszego właściciela, bez pośredników. W pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 068 000 zł88 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

485 000 zł29 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle dobrze zlokalizowane i skomunikowane z miastem. Bliskie sąsiedztwo lasów czy wody, czyni to miejsce enklawą ciszy, spokoju i pełnego odprężenia po ciężkim dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 400 zł37 m² 117,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 37,42 m , położony na 9. piętrze nowoczesnej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 882,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Słoneczny 4-pokojowy segment w zielonej części Warszawy - Idealne dla Ciebie! > lokalizacja: zamieszkaj w spokojnej, zielonej części Warszawy, z doskonałą komunikacją! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przestronne, funkcjonalne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja itd.) Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, łazienką i toaletą. Mieszkanie umeblowane. W kuchni duża lodówka zamrażalnikiem. W łazience pralka. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

625 000 zł34 m² 18 382 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z doskonałą panoramą z okien znajdujące się na 16.piętrze w 18. piętrowym budynku z windą z 2004 roku mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednia od właścicieli mieszkania. Agencjom nieruchomości dziękujemy. W skrócie: sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 składające się z otwartej na salon widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania, które łączy luksus z prestiżową lokalizacją na Bliskiej Woli, w rejonie Czyste, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na Bemowie, w pobliżu Lotniska Bemowo. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skorosze,Warszawa

1 205 000 zł73 m² 16 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2004r. Zamknięte, chronione osiedle zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękujemy. *Mieszkanie na strzeżonym osiedlu Port Żerań blisko parku* Dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację w zielonej okolicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, w sercu saskiej kępy, przy ul. Międzynarodowej. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

975 000 zł51 m² 18 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio. Oferuję ciche, jasne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 51.33 m , położone w sercu kameralnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy metrze na warszawskich Bielanach. Świetnie skomunikowana 5 min spacerem do stacji M1 Słodowiec, 10 min do M1 Stare Bielany. Spokojne sąsiedztwo, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł43 m² 25 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Natolin,Warszawa

1 590 000 zł113 m² 14 120,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,6m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 2000r. Mieszkanie podzielone zostało na część dzienną (parter), nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

1 890 zł26 m² 73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta aktualna od 1 kwietnia. Możliwe oglądanie mieszkania po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Na wynajem mieszkanie 1 pokój z oddzielną kuchnią z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

2 360 000 zł121 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w standardzie premium na Wilanowie, ale blisko Wisły? Sprawdź tę ofertę! Trzy pokoje, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze. razem 116,86m2. Słoneczny, dyskretny taras 32m2. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od strony kupującej! Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż kawalerkę, zlokalizowaną na granicy Bielan i Żoliborza, nieopodal Parku Olszyna i Fortów Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 397,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 - pokojowego mieszkania na warszawskiej Białołęce o powierzchni 62,44 m2 , położonego na 4 piętrze w sześciopiętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

950 000 zł64 m² 14 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7m2, położone na 1 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 2000r. Zamknięte, strzeżone i monitorowane osiedle. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka I Brodatego

Gołąbki,Warszawa

1 099 000 zł67 m² 16 403 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67 m (wpisane w kw 65,2 m ), zlokalizowane w dzielnicy Ursus, przy ul. Henryka Brodatego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

2 290 zł38 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na Ochocie. To idealne miejsce dla osób pracujących lub studiujących w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mątwicka

Szczęśliwice,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 362,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej części Ochoty Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossutha

Jelonki,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 950,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 50mkw 3 pokoje kossutha 4 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w kw Trzy pokoje (w kw dwa pokoje) / oddzielna kuchnia / łazienka / loggia Lokal mieszkalny.