dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

3 700 zł48 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2025r. Umowa najmu okazjonalnego. Oaza ciszy, spokou oraz pięknej zieleni W sercu uroczej starej ochoty. DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe O łącznej powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

945 000 zł54 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się przy ulicy Malborskiej 16 na pięknym Osiedlu Tivoli tuż przy Lesie Bródnowskim oraz stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł96 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz przestronnego apartamentu w genialnej lokalizacji z pięknym widokiem to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: przyjemne budynek z 2006 roku zlokalizowany tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Północ,Warszawa

999 899 zł50 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż wspaniałe 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe Z pięknym tarasem na ul. Szwedzkiej 43 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 50,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barei

Nowodwory,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 556 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ciche i dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, piwnicą oraz miejscem parkingowym przy ulicy Stanisława Barei 3. Łączna powierzchnia mieszkania to 45m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 416,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Cicho i bezpiecznie. Mieszkanie znajduje się na Mokotowie kilkaset metrów do Pola Mokotowskiego. W pobliżu ul. Żwirki i Wigury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 135 000 zł50 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, dzielnicy Wola, na warszawskim osiedlu Odolany. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

1 245 000 zł79 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! nowoczesny kompleks mieszkań - osiedle napollo agencji nieruchomości - 0% Oferuję Państwu na sprzedaż piękne, wyjątkowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 993,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,82 m , położone w jednym z nowszych budynków z 2018 roku na Bemowie dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu bardzo dobrze skomunikowaną nieruchomość na warszawskiej Woli przy ulicy Tadeusza Krępowieckiego - 8 minut od stacji metra Księcia Janusza i 2 minuty od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Bemowie przy ulicy gen. Kaliskiego, w pobliżu Wojskowej Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciesielska

Wawer,Warszawa

590 000 zł31 m² 18 801,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przytulna oaza w sercu Wawra 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania z duszą, które od pierwszego wejrzenia skradnie Twoje serce? Zapraszamy do Wawra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Długiej. Pierwsze piętro , w pełni umeblowane i wyposażone (pralka , lodówka, zmywarka, zastawa stołowa). Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie na wynajem o powierzchni 30m2 zlokalizowane w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 543,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zakupu dużego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sąsiedztwie Fortów Bema, na granicy Bielan, bemowa i Żoliborza. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

3 510 zł35 m² 99,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj w kamienicy w Centrum Warszawy! Bez prowizji oraz ukrytych kosztów! Bądź pierwszym Najemcą! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej modernistycznej kamiennicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie urządzone, jasne-słoneczne (duże okna w salonie i w sypialni) 2 pok. mieszkanie w osiedlu apartamentowców przy ul. Branickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 375 000 zł77 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie tuż obok warszawskiej Starówki. Lokalizacja Blisko Starówki i centrum miasta, prestiżowa lokalizacja oferuje dostęp do wszystkich atrakcji jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

3 950 zł48 m² 82,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie premium, zaprojektowane przez projektanta wnętrz, w prestiżowej lokalizacji na osiedlu apartamentowców "wiślany Mokotów", w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1-pokojowego mieszkania Miączyńska, mokotów, warszawa Do wynajęcia ciche i bezpieczne mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut spacerem od Pola Mokotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

4 160 zł43 m² 96,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, ochota, ul. Bitwy warszawskiej 1920 Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażenie w (agd i rtv) pełne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Białego dębu Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie. W pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, okna na 2-strony budynku, z 2-ma balkonami. Metraż: - powierzchnia całkowita 50,3 m2 - wysokość pomieszczeń 2,8 m - pokój I: 14,8 m2 - pokój II:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem, umeblowane Z garażem na kabatach. pokój dzienny 17 mkw otwarty na widną kuchnię 7 mkw, sypialnia 14 mkw, łazienka 4,6 mkw , duży balkon. Nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu słoneczne, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Klimczaka w Miasteczku Wilanów, blisko placu miejskiego, biurowca Royal Wilanów i Plaży Wilanów. Nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz miejsca, które łączy w sobie tętniące życiem centrum Warszawy z ciszą i spokojem, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Usytuowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł127 m² 13 728,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Duży, słoneczny i cichy apartament: wielki salon, 4 pokoje, garaż ev, super lokalizacja, metro, ch Wola. Lubisz przestrzeń i spokój, to oferta dla Ciebie. Umeblowany apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Praga Północ ul. Jagiellońska, niedaleko zoo :) Rozkładowe 2-pokojo z balkonem, oddzielna kuchnia i łazienka. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza, 300 m od stacji metra Słodowiec. Ciche, słoneczne, gotowe pod wynajem lub do aranżacji na cel własny. W galerii jest rzut pierwotnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

920 000 zł51 m² 17 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z tarasem na zielonych Zawadach - ul. Bruzdowa 100k Szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i funkcjonalność? To 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Zawadach może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 138,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i w pełni wyremontowanego mieszkania na warszawskim Targówku, zlokalizowanego zaledwie kilka kroków od stacji metra Trocka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł80 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng full English version below contact us anytime! Brak prowizji dla najemcy! | No commission for the tenant! apartament W zabytkowej kamienicy Apartament w prestiżowej lokalizacji 80 m2 - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

398 000 zł21 m² 18 952,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy pięknie doświetloną kawalerkę o powierzchni 21 m , zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Pradze, niedaleko stacji metra Szwedzka oraz Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 037 000 zł52 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Ścisłe Centrum Śródmieścia ul. Wilcza! Do remontu! Prezentujemy rozkładowe mieszkanie 51,85m2. Dwa pokoje z widną samodzielną kuchnią Usytuowane na 6 piętrze budynku 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 433 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 173 zł52 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 3-pokojowy apartament o pow.51,73 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 525 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.55,25 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 402 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.