dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

DO wprowadzenia , 85M2, 3 pokoje, 2 duże balkony, 2 miejsca postojowe, miasteczko wilanów budynek: aleja Wilanowska 7a to kameralne osiedle czteropiętrowych, wielorodzinnych budynków. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

579 000 zł46 m² 12 694,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z przepięknym mieszkaniem dwupokojowym na osiedlu Margerytka przy ulicy Płochocińskiej (białołęka). W skład mieszkania wchodzi salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł18 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe w dobrej lokalizacji na Pradze Południe; ul. Ostrobramska, róg Międzyborskiej na Gocławiu. Dodatkowo płatny 500 pln tzw. czynsz administracyjny! Kawalerka ta znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Mańki-Wojdy,Warszawa

525 000 zł40 m² 13 291,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m na wysokim parterze, zlokalizowane w Warszawie, na zielonej Białołęce Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Służew,Warszawa

899 999 zł65 m² 13 846,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie usytuowane w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro. Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki, toalety, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

770 000 zł39 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 864 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie na Ursynowie idealna lokalizacja, zielona okolica i pełna własność! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 090 000 zł59 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie otoczone zielenią przy ul. Jana Kazimierza 60. Na łączną powierzchnię 59m2 składają się; - salon z dużym aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 898,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość do własnej aranżacji - idealne pod inwestycje lub pierwsze mieszkanie! Na sprzedaż 2 -pokojowe 37,6m2 mieszkanie przy ulicy Łojewskiej 26 w Warszawie w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie z loggią znajdujące się w budynku położonym w dzielnicy Ochota - Rakowcu przy ulicy Walerego Skorochód Majewskiego (okolica ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł147 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse 147M2, 4 pokoje, taras 139M2, 2 duże miejsca postojowe, sarmacka, wilanów budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem podziemnym , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

849 900 zł50 m² 16 964,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Targówku Mieszkaniowym z garażem i komórką lokatorską. Jasne i funkcjonalne, położone w bardzo przyjemnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy, która w ocenie mieszkańców zajęła drugie miejsce pod względem atrakcyjności i chęci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni państwo, oferuję do wynajmu: przytulne, przestronne, jasne, urządzone w przyjemnym stylu, mieszkanie Ursynów - Kabaty. Mieszkanie umiejscowione jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 999 zł43 m² 116,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pokojowy apartament 43m2 w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence (I etap) - ul. Waliców - przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie blisko pętli Nowodwory. Pokoje nieprzechodnie, kuchnia oddzielna, z oknem. Niski czynsz- niecałe 360 pln miesięcznie. Mieszkanie wewnątrz osiedla, więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

1 050 000 zł85 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w budynku z 2010 roku. Nieruchomość podzielona na część wspólną (salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny W cenie najmu! zewnętrzne (przypisane do lokalu) miejsce postojowe W cenie najmu! komórka lokatorska W cenie najmu! preferowana umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 700 zł91 m² 73,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Augusta Hlonda na pięknym i zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. Ostoję wilanów wyróżniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

6 900 zł97 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pięknej modernistycznej kamienicy z ogrodem na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego hallu, widnej w pełni wyposażonej kuchni ze spiżarnią, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 320,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie, nieopodal stacji metra Imielin - ul. Hawajska. Znajduje się ono na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy z 1981 roku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

950 000 zł59 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 59m2 położone w Warszawie w dzielnicy Włochy na ulicy Przerwanej 11. Odebrane od dewelopera w 2020 r. znajduję się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

839 900 zł54 m² 15 591,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,87m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Białołęka, nowodwory - Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Cena 699 000 zł - do negocjacji dla zdecydowanych klientów gotówkowych. Szukasz mieszkania z potencjałem? Na sprzedaż bezpośrednio przestronna kawalerka o powierzchni około 40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu Polecam bardzo ładną, przytulną, wysoką i cichą kawalerkę, na pograniczu Śródmieścia z Wolą-obok Sądów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Budynek jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł106 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 105,7 m , zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Zawadach , przy ulicy Sytej 175. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 235,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

5 900 zł77 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! W cenie miejsce postojowe W garażu podziemnym! W cenie komórka lokatorska! Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe Z dużym 22 M2 taerasem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 285 000 zł76 m² 16 907,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez Prowizji od Kupującego. Pragnę państwu zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2, zlokalizowanego na Warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 19. Budynek z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

1 116 000 zł72 m² 15 450,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania na spokojnym osiedlu przy parku Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 72,23 m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 500 000 zł91 m² 16 449,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamentowiec - Międzylesie! 4 pokoje - fantastyczna lokalizacja Apartament Parter 91,19m2 z ogródkiem 85,32 m2 Parter: salon z aneksem kuchennym 24,36 m2, pokój 13,83m2, pokój 14,41m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

729 850 zł38 m² 19 206,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 950 zł70 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 (w 3 pokoju urządzona duża garderoba) z dwoma dużymi balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejnerta

Górny Mokotów,Warszawa

870 000 zł43 m² 20 046 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. Piękny Górny Mokotów! Wejnerta Aleksandra! Metro! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 43,4m2. Usytuowane na wysokim parterze Kamienicy z 1950 roku przy ul. Aleksandra Wejnerta Pokój dzienny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

765 000 zł46 m² 16 684,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie zielona oaza w sercu Warszawy ul. Miła, warszawa Szukasz przestrzeni w centrum miasta, ale marzysz o spokoju i zieleni? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 170 zł33 m² 95,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka ul. Cybernetyki, mokotów (służewiec), warszawa Dostępne od zaraz. Właściciel nie wyraża zgody na przebywanie zwierząt w lokalu. Na wynajem przytulna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia umeblowane lub puste 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone wśród zieleni na warszawskich Stegnach. Lokal składa się z pokoju z wnęką sypialnianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

994 000 zł58 m² 17 197,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania, ul. Jana Sebastiana Bacha, służew Mieszkanie o powierzchni 57,8 m, położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku, jest doskonale doświetlone dzięki.