dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Ochota,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle "nova Ochota" przy ulicy Łopuszańskiej to świeża inwestycja tej części warszawy. Wybudowany w 2022 roku kompleks budynków, tworzy swoistą enklawę do życia w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł64 m² 266 zł/m²

 

Piętro:42/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne, wygodne mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ulicy Zwierzynieckiej *powierzchnia 53 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *wszystkie okna i taras wychodzą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej 216. *Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu. *Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, przestrzenne 3 pok. 75m2 w prestiżowym apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Powsińskiej róg Idzikowskiego przy malowniczym zielonym kanałku - Sadyba, mokotów. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

849 000 zł38 m² 22 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka typu studio położona na pograniczu Woli i Śródmieścia. Na powierzchni prawie 40 m2 znajduje się ustawny pokój połączony z widną, otwartą kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 964,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż/ 3 pokoje/targówek/bródno/2 balkony Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł55 m² 27 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy apartament na sprzedaż W miasteczku wilanów Na sprzedaż komfortowy, trzypokojowy apartament, w Warszawie, w Wilanowie. Nowoczesny budynek o niestandardowym wyglądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow ok 50m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie w wysokim standardzie, nowocześnie umeblowane, z klimatyzacją. Rozkład jednostronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

24 000 zł240 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English description below Aston nieruchomości prezentuje przestronny, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku przy ul. Łowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł71 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowym budynku na Woli. W skład lokalu wchodzi: - przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2, - korytarz o powierzchni 10 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł70 m² 17 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na warszawskich Bielanach przy ulicy Mieczysława Niedzielskiego "żywiciela". Nieruchomość o powierzchni 70mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 549 400 zł93 m² 16 665,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Oddane II kw.2024r Wygodne, przestronne 5-cio pokojowe w doskonałej lokalizacji 6 km do Centrum, pełna infrastruktura, sklepy, usługi, Centrum Handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł36 m² 162,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy, wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo, znajdujący się na Warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej 9 nowy Apartament o pow. 37,8 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł111 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament 111 m2, na ul. Słomińskiego tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Wspaniały widok na panoramę miasta, nowoczesny budynek, ochrona 24h. Rozkład Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

709 000 zł36 m² 19 694,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, gustownie wykończone, w pełni urządzone mieszkanie. Na wyposażeniu jest markowy sprzęt agd: zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł34 m² 154,26 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament W mennica residence wolne od 1.03 BUDYNEK: Mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

832 000 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 049 000 zł92 m² 11 402,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 92m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

957 000 zł60 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

788 000 zł60 m² 13 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 31 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki oraz korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Nowy apartament w prestiżowej lokalizacji na Pradze Zupełnie nowy apartament na warszawskiej Pradze wykończony w najwyższym standardzie. Materiały najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

16 000 zł142 m² 112,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje unikatowy penthouse, urządzony w wysokim standardzie z zachwycającym ogrodem zimowym, położony w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Apartament mieści się na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: nowoczesne, funkcjonalne 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni około 39 m2 na 4 piętrze z klimatyzacją w budynku apartamentowym z 2017 roku w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł100 m² 220 zł/m²

 

Piętro:38/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

6 900 zł64 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem nowy w bardzo wysokim standardzie apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł92 m² 17 334,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, czteropokojowego mieszkania zlokalizowanego przy Metrze Młociny. Mieszkanie jest trójstronne. Jego okna wychodzą na wschód, południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 720,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7. piętrze w 14-piętrowym budynku z windą w budynku wybudowanym w 2018 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł64 m² 21 018,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie na Ursynowie! Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu w doskonale skomunikowanej okolicy? Najlepiej na bardzo zielonym ursynowie? Zapraszamy na Romera! O mieszkaniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 800 zł38 m² 126 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, urządzony w wysokim standardzie apartament z wydzieloną sypialnią na Woli tuż obok Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich Budynek: mennica Residance to elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł40 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

998 000 zł55 m² 18 145,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania na prestiżowym Mokotowie-Służewcu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

4 500 zł59 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Dworzec Gdański. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł60 m² 23 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładnie wykończone dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bluszczańskiej. Duży, klimatyzowany, ustawny pokój dzienny z kuchnią w aneksie wyposażoną w bardzo ładną wielofunkcyjna wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ; Przestronne, funkcjonalne gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 8 piętrze w budynku apartamentowym z 2012 roku blisko stacji Metra Młynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

980 000 zł47 m² 20 851,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Sadybie, na nowym osiedlu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na własne potrzeby. W ofercie do sprzedania jest również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kobiałka,Warszawa

740 000 zł69 m² 10 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,75 m2 usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Białołęce - Kobiałka. Budynek z 2019 roku, zlokalizowany na bezpiecznym,.