dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ; Przestronne, funkcjonalne gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 8 piętrze w budynku apartamentowym z 2012 roku blisko stacji Metra Młynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

980 000 zł47 m² 20 851,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Sadybie, na nowym osiedlu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na własne potrzeby. W ofercie do sprzedania jest również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kobiałka,Warszawa

740 000 zł69 m² 10 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,75 m2 usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Białołęce - Kobiałka. Budynek z 2019 roku, zlokalizowany na bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

2 400 zł46 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

980 000 zł47 m² 20 851,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe, bardzo ładne mieszkanie o ciekawej aranżacji , do zamieszkania, beż żadnych nakładów finansowych. Wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie w apartamentowcu restaura (wysokiej klasy budynek z ochroną, recepcją i garażami podziemnymi). Super lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Składowe mieszkania: salon z aneksem kuchennym Sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

590 000 zł31 m² 19 155,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 30,8 m2, od dewelopera ebejot skorosze (wybudowane w 2013 roku) na 8 piętrze z 8 (gwarancja pięknego widoku i optymalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł100 m² 240 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

5 950 zł78 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie (praga Południe). Nieruchomość ma 77,5 mkw i składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

418 000 zł19 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka z balkonem w inwestycji Modern Space Aston nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w nowym budownictwie przy ulicy Wiktoryn 6a. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Świętokrzyska. Idealna propozycja dla singla lub pary. Salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia w idealnej świetnej w Centrum. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

5 100 zł43 m² 118,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament na wynajem, na Mokotowie. Zlokalizowany jest przy ulicy Domaniewskiej, co sprawia, że jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

592 000 zł40 m² 14 763,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Białołęka- tarchomin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern, spacious 2 rooms apartment, ogrodowa Street, wola, warsaw next to Browary Warszawskie. Luxurious apartment complex from 2022 year with security cameras, reception and co- working space. Apartment with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł160 m² 206 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w wysokim standardzie z 3 sypialniami i widokiem na panoramę Warszawy w Unique Tower Aston Real Estate prezentuje apartament w wieżowcu Unique Tower - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

29 900 zł137 m² 218 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 000 zł51 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Właściciel przewiduje doposażenie mieszkania w podstawowe meble. Do wynajęcia nieumeblowane, dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

600 000 zł41 m² 14 528 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2013 roku przy ulicy Skarbka z Gór 15N. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księgarzy

Bielany,Warszawa

3 500 zł42 m² 83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z podziemnym garażem, położonym na Starych Bielanach, blisko ulic Żeromskiego, kleczewskiej, płatniczej i Broniewskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

7 000 zł68 m² 102,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie W miasteczku wilanów 3 pokoje | 68 m2 | łazienka | balkon | 1 miejsce parkingowe | komórka |umeblowane rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa się z: * holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 634,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie na Ursynowie (wyczółki) o powierzchni 67,8 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 795 000 zł94 m² 29 893 zł/m²

 

Piętro:24/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English description below Oferta na wyłączność w Aston Real Estate Aston Nieruchomości prezentuje nowoczesny i elegancki 4-pokojowy apartament w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

986 000 zł50 m² 19 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 z balkonem na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, zaopatrzone w sprzęt rtv i agd, jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 995 000 zł73 m² 27 355 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament O pow. 72,93M2 składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 31 m2 (możliwość zamknięcia kuchni z oknem i wyodrębnienia dodatkowego, 4 pokoju) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szamoty,Warszawa

3 350 zł44 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44m2, piętro 4/4 z windą w budynku z 2023r. przy ul. Edwarda Habicha, ursus Szamoty. Dla pierwszego najemcy, idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa, mokotów, osiedle eko park, ulica chodkiewicza, nieruchomość o powierzchni 84m2 zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń, co sprawia, że każdy metr kwadratowy jest maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł51 m² 26 264,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 51,40 m2, zlokalizowany na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz na Mokotowie! Chcesz umówić się na spotkanie lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W pełni wykończone i umeblowane. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

28 000 zł130 m² 215 zł/m²

 

Piętro:20/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

789 000 zł41 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.59 z dużym ogrodem o powierzchni 26,39 m2 (ponad połowa powierzchni mieszkania!). Lokal znajduje się w bardzo kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczepanika

Targówek,Warszawa

855 000 zł49 m² 17 308 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.40m2 + 5m2 balkon znajdujące w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Jana Szczepanika 1. Odległość od wyjścia z klatki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwak

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł54 m² 25 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjne, dwupokojowe, narożne mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w osiedlowym apartamentowcu. Mieszkanie posiada 54 m2. Mieszkanie składa się otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

742 000 zł36 m² 20 497,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i zadbane mieszkanie na Ursynowie. 2 pokoje - 36m2 + ogródek 25 m2. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W skład mieszkania,.