dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł64 m² 281 zł/m²

 

Piętro:41/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dunikowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, parter/4 z windą, w budynku z 2022r. przy ulicy Dunikowskiego, ursynów Północny. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4900 zł + 650 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 160 000 zł63 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż elegancko urządzony 3-pokojowy apartament o powierzchni 63m2, zlokalizowany w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Chrzanowskiej. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przylaszczkowa

Wawer,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate Wola ma przyjemność zaprezentować nowe, nigdy nie zamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z dużym ogórkiem zlokalizowane na warszawskim Wawrze. Lokalizacja mieszkania zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapelska

Grochów,Warszawa

2 765 zł48 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 48 mkw, zlokalizowane przy ul. Czapelskiej 26 na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 683 000 zł86 m² 19 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację! Sprzedaż apartamentu 3-pokojowe (ponad 85 m2) z balkonem (ok.8 m2) i miejscem postojowym w hali garażowej na Żoliborzu, na osiedlu `Wiślane Ogrody` obok terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. J. Sowińskiego, wola, ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 750 000 zł114 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament 114M2, 4 pokoje, wysoki standard wykończenia, marina mokotów, ul. Wyględowska budynek: prestiżowe osiedle Marina Mokotów zostało zaprojektowane przez apa kuryłowicz&associates.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 420 000 zł64 m² 22 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje jasne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Do nieruchomości należy także 45 m2 ogródka z tarasem i gustowną roślinnością. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnobrzeska

Gocław,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 148,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania o wysokim standardzie zlokalizowanego w sercu osiedla Gocławek Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 55,67 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 59 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2016 r. przy ul. Prymasa A. Hlonda, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 3 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2023 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2010 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywne Mieszkanie na Sprzedaż Cicha i Malownicza Lokalizacja w Rembertowie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

10 000 zł55 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament premium, o powierzchni 55m2, w najwyższym standardzie, zlokalizowany w centrum Warszawy, bezpośrednio przy Warsaw Spire i Muzeum Powstania Salon: duży rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe, wykończone w oparciu o detale w Miasteczku Wilanów Rok budowy 2020, cegła Ekspozycja wschodnio-zachodnia 2 łazienki Balkon 6 m Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów Południe,Warszawa

1 148 000 zł67 m² 17 136,90 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duże Mieszkanie w tętniącym życiem miejscu Warszawy! 1. Czy marzysz o mieszkaniu dla swojej rodziny, w którym będziesz mieć komfortowe warunki do życia, a jednocześnie zapewnisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego budynku z windą, z ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Stan wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Natolin,Warszawa

2 550 zł35 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 35 m2, piętro 11/12 z windą w budynku z 2007 roku przy ul. Meander, ursynów Natolin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2550 + 610 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

1 169 000 zł77 m² 15 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie na Warszawskim Bemowie w najniższej okolicy Metra (zaledwie kilka minut spacerem). Lokal charakteryzuję się unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

720 000 zł42 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż świetnie zaaranżowane 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 42 m2 plus balkon, tuż przy metrze Bemowo. Mieszkanie składa się: salonu z balkonem otwartej kuchni sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

960 000 zł55 m² 17 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 - pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,24 mkw z prywatnym ogródkiem o powierzchni 53,57 mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze, na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 na Ursusie, przy ulicy Edwarda Habicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 928,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis: oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 na Białołęce przy Magicznej. Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze 3 -piętrowego bloku z windą. Na osiedlu trzy bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia przytulnego mieszkania jednopokojowego usytuowanego na urokliwym osiedlu Hubertus, zlokalizowanym przy ul. Obrzeżnej 1b na warszawskim Służewcu. To mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

3 120 000 zł105 m² 29 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament 104,91m2 + balkon 14,83m2, usytuowany przy spokojnej ulicy Parandowskiego na osiedlu zamkniętym Apartamenty Marymont 2 dewelopera Matexi na zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł41 m² 14 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Nieruchomość zlokalizowana na parterze 3 piętrowego bloku z windą zjeżdżającą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 199 000 zł65 m² 18 381,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

** English description below *** Українська версія нижче*** Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania inwestycyjnego w prestiżowym budynku w Warszawie - "fabryka na Pradze",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasyków

Henryków,Warszawa

1 065 000 zł66 m² 16 022,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta apartamentu 3-pokojowego, które wyróżnia się nie tylko przemyślanym wykończeniem, ale także doskonałą lokalizacją w ramach prestiżowego kompleksu aroma park. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 900 zł62 m² 127,42 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

7.900 + 23% VAT - apartament idealny na wynajem dla firmy Gdzie: Bliska Wola, UL. Grzybowska Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Krucza,Warszawa

2 182 000 zł87 m² 25 141,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47a. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 471 641 zł86 m² 17 112,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz prestiżowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Good Life Estates oferuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 86 m2 + 2 balkony w świetnej lokalizacji na Gocławiu (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 041,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 084 000 zł60 m² 17 917,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Okolica: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

714 000 zł58 m² 12 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2006roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Hanki Ordonówny. Blok oddany w 2006 roku, ogrodzony teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

558 000 zł35 m² 15 758,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,41 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Jest to propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł146 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Wilanowie o powierzchni 146 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 550 000 zł77 m² 20 129,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, wygodne 3 pokojowena Ursynowie Budynek z 2006 r, cegła Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, ok 5 min na pieszo od stacji metra Natolin oraz ok 6 min od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

995 000 zł63 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursusie Metra mieszkania 63,38 m2 i składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij