dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 49 m przy ul. Jana Kazimierza na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2016 roku , w zamkniętym , strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 31,95 m w inwestycji Port Praski , zupełnie nowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe, znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł83 m² 144,58 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy - apartament znajduję się przy ul. Grzybowskiej 4, tuż obok Placu Grzybowskiego, w pobliżu Ogród Saski, dwie główne arterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części warszawskiego Bemowa przy ul. Obrońców Tobruku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

1 149 000 zł46 m² 24 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

46,11 m | Balkon | Garaż | Komórka | Klimatyzacja | 200 m od Parku Szczęśliwickiego Na sprzedaż eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 46,11 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

1 799 000 zł102 m² 17 691 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niepowtarzalnie urządzony apartament o powierzchni 101.69 m2. Ekspozycja lokalu na trzy strony świata zapewnia naturalne światło przez cały dzień. Przestronne, słoneczne tarasy (60 m2 i 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 789,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny lokal z ogromnym potencjałem aranżacyjnym idealny na mieszkanie lub biuro! | Warszawa-Włochy Szukasz miejsca, które od razu możesz zacząć wykorzystywać bez kosztownych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

629 000 zł50 m² 12 707 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

681 000 zł37 m² 18 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,02 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Scarlattiego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie na Białołęce przy ulicy D. Scarlattiego (osiedle strzeżone Zielona Dolina II). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

657 500 zł39 m² 16 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna. Świetny punkt komunikacyjny - tramwaje i autobusy, a za kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

1 445 310 zł72 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wilanów Komfortowe mieszkanie z ogrodem Dostępne od 15 grudnia Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w sercu prestiżowego Miasteczka Wilanów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, widne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza 31. Część dzienna to aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd, stół, narożnik, komoda oraz fotel z podnóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Przejezdnej 12 o powierzchni 53,02 m usytuowane na 1. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

634 000 zł36 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,80 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (17,50 m2) - sypialni (9,93 m2) - łazienki - hol (3,78 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne (50,80 m2) wykończone 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada duży ogródek (46 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Dwupokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku o łącznej powierzchni 44 m , położone na ostatnim, piątym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

898 300 zł63 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (27,42 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 670 zł35 m² 76,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 300 000 zł99 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

860 000 zł56 m² 15 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,26 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (20,70 m2) - sypialni (10,87 m2) - sypialni (10,06 m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł62 m² 19 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w zielonej Ostoi Wilanów Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów, otoczonym prawie 2-hektarowym prywatnym parkiem z alejkami spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 781,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z 2 balkonami. Opis mieszkania Dwustronna ekspozycja okien gwarantuje bardzo dobre doświetlenie, poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

706 000 zł44 m² 15 908,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,38 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (25,03 m2) - sypialni (11,69 m2) - łazienki (4,07 m2) - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł75 m² 15 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - bez podatku pcc - cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł43 m² 36 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m usytuowane na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, żoliborz, ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

12 000 zł65 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie dostępne od 31.12.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

984 000 zł66 m² 14 797 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,50 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (26,22 m2) - sypialni (11,55 m2) - sypialni (10,63 m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 798,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na Mokotowie, u zbiegu ulic Bukowińskiej i Al. Wilanowskiej. Ostatnie piętro w budynku z pięknym widokiem. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

783 328 zł53 m² 14 699,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 53,29 m | 5. piętro | nowa inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny Apartament 5-pokojowy, 120 m + taras 72 m ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim Do wynajęcia zupełnie nowy, luksusowy o powierzchni 120 m z imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

748 100 zł40 m² 18 563,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gotową do wprowadzenia położoną w rewelacyjnej inwestycji jaką jest "miasto Moje" na Warszawskim Żeraniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 300 zł36 m² 120,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chronos I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Al. Solidarności 153 Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 48,1 m2 na parterze z balkonem. 2 pokoje z otwartą kuchnią. Stan idealny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie 33,4 m z balkonem Warszawa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m, położone na trzecim piętrze w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 645 000 zł44 m² 37 386,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Chmielna Duo | 2 pokoje | 44 m | 7. piętro | Widok na pkin i Varso Tower W samym sercu Warszawy, tuż obok Dworca Centralnego, złotych Tarasów i metra, znajduje się wyjątkowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij