dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monteverdiego

Grodzisk,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stylu skandynawskim dostępne od zaraz zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Miasteczko Greenwood przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

9 000 zł103 m² 87,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z balkonem i garażem | Mokotów Casa Verde | 103,2 m Prezentujemy nowoczesny, przestronny apartament o powierzchni 103,2 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Skorosze,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 952,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - Piękne, 3-pokojowe mieszkanie - Warszawa-Ursus Aleje Jerozolimskie 226 | Nowe osiedle Murapol, 2023 rok Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 800 zł41 m² 117,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 41 m2, na które składa się otwarta przestrzeń, w której wydzielono: - salon z wyjściem na taras - Sypialnię - Aneks kuchenny - Łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wskakuj zanim ktoś Cię ubiegnie i zapinaj pasy bo właśnie trafiło ci się Idealne mieszkanie i lepszego nie znajdziesz. Dla osób wymagających złote połączenie przestrzeni do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 155 000 zł64 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Branickiego na warszawskim Miasteczku Wilanów. Mieszkanie: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł66 m² 88,72 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 66,5 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł55 m² 15 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,86 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (17,88 m2) - sypialni (10,06 m2) - sypialni (8,29 m2) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ustawne trzy pokojowe mieszkanie, w zielonej i spokojnej części Nowodworów dla osób ceniących sobie spokój i przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie trzy pokojowe składa się z: kuchni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 039 000 zł52 m² 20 166,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania ustawne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze 6-piętrowego nowoczesnego budynku z 2021 roku, położonego przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 787,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam fantastyczne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie w nowym budownictwie, które oferuje kompletny pakiet udogodnień: prywatny ogródek z krzaczkiem poziomek, miejsce postojowe, komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

743 915 zł52 m² 14 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie skorzystaj Z wielkich promocji na koniec roku! Limitowana oferta świąteczna, w tym także na miejsca postojowe w hali garażowej! Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Powązki,Warszawa

4 400 zł53 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Kaliny Jędrusik, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

790 000 zł44 m² 17 950,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażony, dwu pokojowy apartament w dzielnicy Wilanowów (w Miasteczku Wilanów). Budynek z 2018 roku. Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania. W elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia na Ochocie, mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w nowoczesnym kompleksie budynków z 2010 roku w Apartamentowcu Triton Park, przy ulicy Grójeckiej 194.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

2 800 zł29 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urządzone / Dla Singla lub Pary / Przestronne Studio / Metro Służew / Dostępne od 18.12.2025 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

900 zł59 m² 15,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 59m2 przy ulicy Geodezyjnej 82a.Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym kameralnym osiedlu strzeżonym na 2 piętrze. Salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 49 m przy ul. Jana Kazimierza na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2016 roku , w zamkniętym , strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 31,95 m w inwestycji Port Praski , zupełnie nowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe, znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł83 m² 144,58 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy - apartament znajduję się przy ul. Grzybowskiej 4, tuż obok Placu Grzybowskiego, w pobliżu Ogród Saski, dwie główne arterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części warszawskiego Bemowa przy ul. Obrońców Tobruku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

1 149 000 zł46 m² 24 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

46,11 m | Balkon | Garaż | Komórka | Klimatyzacja | 200 m od Parku Szczęśliwickiego Na sprzedaż eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 46,11 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

1 799 000 zł102 m² 17 691 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niepowtarzalnie urządzony apartament o powierzchni 101.69 m2. Ekspozycja lokalu na trzy strony świata zapewnia naturalne światło przez cały dzień. Przestronne, słoneczne tarasy (60 m2 i 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 789,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny lokal z ogromnym potencjałem aranżacyjnym idealny na mieszkanie lub biuro! | Warszawa-Włochy Szukasz miejsca, które od razu możesz zacząć wykorzystywać bez kosztownych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

629 000 zł50 m² 12 707 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

681 000 zł37 m² 18 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,02 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Scarlattiego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie na Białołęce przy ulicy D. Scarlattiego (osiedle strzeżone Zielona Dolina II). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

657 500 zł39 m² 16 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna. Świetny punkt komunikacyjny - tramwaje i autobusy, a za kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

1 445 310 zł72 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wilanów Komfortowe mieszkanie z ogrodem Dostępne od 15 grudnia Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w sercu prestiżowego Miasteczka Wilanów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, widne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza 31. Część dzienna to aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd, stół, narożnik, komoda oraz fotel z podnóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Przejezdnej 12 o powierzchni 53,02 m usytuowane na 1. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

634 000 zł36 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,80 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (17,50 m2) - sypialni (9,93 m2) - łazienki - hol (3,78 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne (50,80 m2) wykończone 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada duży ogródek (46 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Dwupokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku o łącznej powierzchni 44 m , położone na ostatnim, piątym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

898 300 zł63 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (27,42 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 670 zł35 m² 76,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.