dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darłowska

Grochów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 341,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gocławiu - ostatnie piętro z windą, atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 40 m | Muranów | Kamienica | Wanna | Piwnica Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 250 zł39 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia elegancki, nowocześnie urządzony apartament położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej, tuż przy Rondzie Daszyńskiego - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje się w pięknej przedwojennej kamienicy z 1936 roku, na 3 piętrze. Kamienica z windą, podwórko, piwnice. Mieszkanie jest duże, w rzeczywistości ma powierzchnię 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, położone przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, nieumeblowane ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

1 420 000 zł82 m² 17 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinna Przystań na Mokotowie: przestrzeń, natura i Równowaga Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina znajdzie oddech, nie rezygnując z energii Warszawy? Inwestycja na Mokotowie (siekierki) to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 999 000 zł74 m² 27 013,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - Warszawa, ochota Cena: 590 000 zł Powierzchnia: 36 m Cena za m : 16 389 zł Piętro: 4/4 (bez windy) Rok budowy: 1970 Rynek: wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

479 000 zł23 m² 20 844,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 4. piętrze (bez windy) odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 59 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 100 m od Metra Wilanowska! Umowa jest zwykła, nie jest to najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z loggią Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

2 195 000 zł100 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie 98,6 m2 w centrum Kabat na Kameralnej uliczce Villardczyków. Mieszkanie na strzeżonym i zamkniętym osiedlu z lat 2001/2002 r. z zadbanym patio. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie na 11 piętrze w budynku (12 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: do remontu. Przyległości: balkon (6,36 mkw), komórka lokatorska. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Uwaga : Tylko najem okazjonalny, najemcy bez dzieci i bez zwierząt. Oferta nie jest przeznaczona dla obcokrajowców. Wolne od zaraz. Kaucja 1 miesięczna. Opłaty 2300zł +media Na wynajem 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł41 m² 21 341,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł101 m² 12 747 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły, a jednocześnie masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł54 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe mieszkanie na wynajem w Porcie Praskim. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

1 490 000 zł70 m² 21 331,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy, designerski loft W nowoczesnym budynku Serce zabytkowej Pragi | Najwyższe piętro budynku | Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny rozkład | Dwupoziomowy loft | Nowoczesne rozwiązania *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

633 800 zł41 m² 15 458,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 779,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m w zielonej okolicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku z 1970r. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

775 400 zł43 m² 18 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie vis-à-vis Parku Górczewska w Warszawie to strategiczna decyzja inwestycyjna i lifestyle owa. Park Górczewska nie jest tylko terenem zielonym, ale centrum kulturalnym Bemowa. Kluczowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Ursynów Centrum,Warszawa

890 000 zł71 m² 12 482,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie przy ul. Hawajskiej 14 | Metro Imielin | Ursynów-Centrum. Sprzedam przestronne, jasne i dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji Ursynowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

634 200 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja - 4 pokoje | 79 m | oddzielna kuchnia | widok na drzewa | miejsce parkingowe | Mokotów | Kostrzewskiego 1 Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 115 000 zł51 m² 21 862,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

875 000 zł41 m² 21 165,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

855 000 zł59 m² 14 588 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł117 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dwupoziomowy apartament W jednym Z najlepszych adresów W śródmieściu poznańska Przestronne wnętrza | Piękne widoki | Zabytkowa kamienica | Świetna komunikacja miejska | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Mokotów,Warszawa

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł118 m² 58,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie na muranowie 2 sypialnie | 2 łazienki | Świetnie skomunikowana okolica | Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie | Umeblowane ***** rozkład pomieszczeń: na.