dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł18 m² 23 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty: przytulna i funkcjonalna kawalerka w kamienicy zlokalizowana w sercu Śródmieścia Warszawy na sprzedaż! Nieruchomość idealna pod inwestycję, która dzięki idealnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

852 777 zł63 m² 13 536,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,13 m + duży ogród 171 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z TAK DUŻYM OGRODEM URSUS / WARSZAWA 20 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł44 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dobrze skomunikowanej części miasta przy u. Egejska. Mieszkanie składa się z: salonu ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | Marywilska 68a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

704 200 zł41 m² 17 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Enklawa Ciszy w Sercu Nowoczesnego Mokotowa Dostępne inne układy i lokalizacje Odbiory 2026 Inwestycja na Mokotowie to propozycja dla osób, które od miejsca zamieszkania oczekują czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Odkryta 46a na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 32,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

628 000 zł41 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Służewiec,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na Górnym Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 26C. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

460 000 zł30 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 29,81m2 znajdujące się na 2 piętrze z pięciu w budynku przy ulicy Marywilskiej 62 na Żeraniu, które idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

835 000 zł49 m² 17 026,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

828 500 zł60 m² 13 808,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

655 650 zł43 m² 15 390,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m po generalnym remoncie, położone w dzielnicy Ursus w Warszawa. Lokal znajduje się na 2 piętrze (komfortowa kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

13 000 zł132 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Z przyjemnością prezentuję ofertę najmu nowoczesnego 4-pokojowego apartamentu z widokiem na park! Powierzchnia apartamentu wynosi 132 m , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

815 499 zł54 m² 15 101,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na pkin! Budynek położony w ścisłym centrum, w sąsiedztwie stacji metra Centrum i przystanku tramwajowego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Warszawy, przy ul. Sapieżyńskiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5 minut do ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Idealne dla osób ceniących ciszę i komfort, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

662 000 zł44 m² 15 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł37 m² 21 293,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: kawalerka 37,10 m | ul. Elektoralna | Śródmieście Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 37,10 m zlokalizowanej przy ul. Elektoralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w cichej, zielonej dzielnicy Warszawy -ursus. Okna mieszkania wychodzą na teren zielony od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Brzeziny,Warszawa

642 000 zł47 m² 13 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompromis między ciszą "zielonej dzielnicy" a dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury handlowej. Brzeziny to jedna z tych części Białołęki, która w ostatnich latach przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Chrzanów gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone przy ul. Szeligowskiej zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Axentowicza

Anin,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, tuż przy lesie w Aninie na osiedlu ibj Anin (dawniej osiedle Instytutu Badań Jądrowych w Świerku). Pociągi skm i km niczym metro w 29 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

799 990 zł60 m² 13 333,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku (blok z płyty, bez windy), zlokalizowane na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Warszawa | Wynajem | 2 pokoje | Praga-Północ | 43 m ul. Grodzieńska 19 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

594 000 zł35 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 35,1 m z dużym balkonem, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Osiedle zamknięte z ochroną całodobową i monitoringiem. Odnowione, eleganckie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł37 m² 89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie po generalnym remoncie! 2 nieprzechodnie pokoje! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

485 000 zł19 m² 24 910,10 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny mikroapartament z dużą loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża A Kompaktowa, bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19,47 m , położona na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.