dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

929 000 zł56 m² 16 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku przy ul. Grochowskiej 87 w Warszawie. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w dzielnicy Wilanów łączącej ze sobą bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 18 118,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Domaniewskiej 13/15, w biznesowej części Mokotów. Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 733,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko U nas! zadbane 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

7 600 zł100 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament przy Arkadii przestrzeń, komfort i unikalny klimat z kominkiem w sercu miasta. Rozkład: funkcjonalny i przestronny apartament, przy Arkadii, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować doskonałą ofertę inwestycyjną. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej na wysokości Placu Dąbrowskiego. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 metrów na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa od 6 m-cy | Internet w cenie | Przyjazne zwierzętom | Bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od 01/02/2025 Kawalerka w kamienicy, przy ul. Skoczylasa Położona na 4. piętrze składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

7 950 zł126 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament (126,3 m ) w prestiżowej lokalizacji Mokotowa Stegny Al. Wilanowska Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować na wynajem apartament o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w kamienicy | 74 m | Filtrowa | wysoki standard Wyjątkowy apartament o powierzchni 74 m , położony w klimatycznej kamienicy z 1920 roku przy ul. Filtrowej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

1 280 000 zł79 m² 16 202,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul.Poligonowej 2. Warszawski Gocław. Osiedle zamknięte zlokalizowane bezpośrednio przy Parku nad Balatonem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Czerniaków,Warszawa

690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyremontowane przestronne mieszkanie na 7 piętrze z widokiem na Gocław. W niewielkiej odległości autobusy, a trochę dalej tramwaj, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Filtry,Warszawa

1 950 000 zł86 m² 22 674,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

719 000 zł44 m² 16 212 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje / Metro Dw. Wileński 5 minut / 44,35 m2 / Balkon 10 m2 / Garderoba / Widok na Warszawę Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do wprowadzenia/umeblowania. Bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

4 680 000 zł117 m² 39 952,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Apartament, który zachwycił redakcje Vogue Living, architectural Digest i label. Wnętrze łączy piękno historycznej kamienicy z precyzją włoskiego designu: kuchnia Boffi, sprzęt Gaggenau.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Służewiec,Warszawa

1 100 000 zł45 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na spredaż dwupokojowy apartament z piękną loggią i pięknym widokiem w kompleksie Melody Park, który graniczy z terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym na warszawskiej Woli w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane ba 3 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

4 799 zł56 m² 85,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Oferuję do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Ordona w Warszawie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Wysokie 3,2m- możliwa antresola! Mieszkanie na parterze w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy parku. Na sprzedaż piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 950 zł42 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie, ul. Braci Wagów 11 (natolin), budynek z 2003 roku z zadbanym patio. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy mieszkanie na uwielbianym, prestiżowym Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Warszawy! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 30m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 470 zł34 m² 158,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Waliców 11 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

448 000 zł30 m² 14 883,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów Inwestycja lub Twoje Pierwsze M Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 416 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do sprzedania klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

436 000 zł22 m² 20 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Rezerwacja Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z miejscem garażowym w inwestycji Wileńska Express na modnej Starej Pradze. Mieszkanie o pow. 35 mkw. składa się z pokoju wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | oddzielna kuchnia | po remoncie | Praga-Południe, ul. Kobielska Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone na parterze solidnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy promenadzie / nowy apartament / nigdy niezamieszkany / 2 pokoje / wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy 2-pokojowy Apartament (45m2) z balkonem znajdujący się przy ul. Optyków 1 na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 867,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2 pokoje, o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 4 na Starej Ochocie. Jest to idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij