dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

? 3-pokojowy apartament po generalnym remoncie | al. Niepodległości | gotowy do wprowadzenia Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wprowadzić. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,55 m² 15 039,28 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m , zlokalizowane przy ul. Skorochód-Majewskiego na zielonej Ochocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 999 zł82,50 m² 15 696,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie, z 2 balkonami 600 m od stacji metra Bemowo - ulica Pełczyńskiego 137. Nowocześnie i funkcjonalnie urządzone wnętrza, wykończone przy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł23 m² 18 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

For English - call.   Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

784 160 zł46,49 m² 16 867,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na dzień otwarty we wtorek 5.05.2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu z balkonem cisza i zieleń tuż obok centrum! W skrócie: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , z klimatyzacją, położone w inwestycji Green Mokotów. Lokal usytuowany jest na 2. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,50 m² 13 306,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 4-pokojowy apartament W sercu starego żoliborza Prestiżowa lokalizacja | Cichy i zielony Żoliborz | Klimatyzacja | Dwa bardzo duże tarasy | Basen, sauna & siłownia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,70 m² 13 373,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Erazma z Zakroczymia kameralnej, bocznej uliczce od ul. Światowida, w samym sercu Warszawa dzielnica Białołęka. To.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł53,01 m² 18 015,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,01 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bielan przy ulicy Sokratesa 13C. W skrócie: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,40 m² 95,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57a Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł104,60 m² 11 424,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4 pokoje | 104,6 m | prywatny ogród 30 m | 2 miejsca postojowe | Galeria Północna | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 104,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40,85 m² 18 580,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł68,06 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: funkcjonalny lokal biurowy po generalnym remoncie w prestiżowej lokalizacji - Śródmieście / Dworzec Gdański / Arkadia Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł61,04 m² 90,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł111 m² 29 720,72 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w bardzo dobrym standardzie pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta dwa balkony dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,93 m² 18 376,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 258 000 zł108,60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ekskluzywny, słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach Królewskich [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 zł56 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny, dwustronny apartament zlokalizowany na Mokotowie przy Sadyba Best Mall. Apartament świeżo po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia przy użyciu markowych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł82,20 m² 14 111,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Targówek | ul. Geodezyjna 84 Na sprzedaż elegancki, przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku, przy ul. Geodezyjnej 84 na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 400 zł55 m² 14 298,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31,66 m² 34 744,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji Sienna 65! Doskonała lokalizacja! Tylko u nas! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł85,48 m² 18 132,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowo komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na Stegnach. Położone na kameralnym, zamkniętym i nowoczesnym osiedlu z 2006 roku. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł85 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe, 42,5m , usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł78 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 500 zł64,04 m² 18 871,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,66 m² 28 932,70 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w budynku Platinum Towers budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 20 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Marina, kanał Żerański, białołęka, nowoczesne 45 m z tarasem 25 m , klimatyzacja, blisko natury - dostępne od zaraz Do wynajęcia świeżo odświeżone, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 236 zł70,32 m² 10 612 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł57 m² 210,53 zł/m²

 

Piętro:10/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie położone na wysokim piętrze znanego i cenionego budynku apartamentowego "cosmopolitan" przy ul. Twardej 4. Wnętrze zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - nowoczesne mieszkanie 41 m - Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej 10 Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł94 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

94 m2 | 2 sypialnie | Nowoczesny design | Kuchnia z wyspą | 2 łazienki | Garaż | Komórka Wysokiej jakości nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie o ponadprzeciętnej powierzchni. Bardzo.