dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszej agencji zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się W niedzielę 10 lipca W godzinach 10.00 - 13.00. W celu umówienia wizyty proszę O kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz klimatycznego mieszkania w samym centrum Warszawy w kamienicy z historią? Lubisz korzystać z uroków miejskiego życia? A może zamierzasz zainwestować w mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

435 000 zł24 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena! elegancki mały apartament na sprzedaż. Wspaniały na inwestycję. Na sprzedaż studio na ochocie! Doskonała lokalizacja, tuż obok Parku Szczęśliwickiego, ulicy Włodarzewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Górskiego przy Nowym Świecie, na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie ma metraż 62 mkw i składa się z salonu z wydzieloną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

646 840 zł41 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawie stuletnia kamienica została odrestaurowana z dbałością o każdy detal. Ponadczasowy, klasyczny styl połączyliśmy z nowoczesnymi technikami i materiałami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powiśle

Powiśle,Warszawa

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 26,6 m2 znajdujące się na warszawskim powiślu! To mieszkanie to idealna lokata kapitału i gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w niepowtarzalnej lokalizacji. Prestiżowe, w pełni ogrodzone, monitorowane i bezpieczne osiedle Mokotów Park. Na osiedlu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

970 000 zł61 m² 15 906,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, mam do zaoferowanie duże mieszkanie w budownictwie z 2012r, umieszczone na granicy dwóch dzielnic, włoch i Ochoty. Mieszkanie posiada salon połączony z kuchnią ok. 21m , dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łodygowa

Zacisze,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zacisze, na którym znajduję się prezentowane mieszkanie jest obszarem nowego budownictwa, wielu punktów usługowych oraz dogodnej komunikacji z innymi częściami Warszawy. W tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 999 zł60 m² 83,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, stylowy, industrialny loft w centrum Mokotowa, w inwestycji Qbik Loft Aparts. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, trzypokojowe, ciche, wyposażone mieszkanie na Mokotowie /sadyba/ = rozkład = Apartament na 1 piętrze w budynku przy ul. Nałęczowskiej o powierzchni 85 mkw. Kuchnia wyposażona, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Górce,Warszawa

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Bogatyńskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 80m2, którą składa się z: - 3 pokoi z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł47 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kochasz zieleń? Zależy Ci na łatwym i szybkim dojeździe do centrum? A może uwielbiasz pyszne jedzenie na wyciągnięcie ręki? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

722 000 zł38 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone na bliskiej Woli, pograniczu Śródmieścia, w bliskiej odległości od Dworca Gdańskiego oraz Centrum. Jest to bardzo komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

385 063 zł25 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokoje z łazienką z oknem. Salon z klimatyzacją. Możliwe umeblowanie wedle życzeń Najemcy. Zapraszam na prezentację. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 124 000 zł70 m² 15 988,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Kamienica z lat 50, w której znajduje się lokal zlokalizowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 700 000 zł162 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: mieszkanie w segmencie - Ursynów | Wykończone w wysokim standardzie | Częściowo umeblowane | 162 m2 | 4 pokoje | oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Feel free to contanct me/ eng below Od zaraz! Gotowe do zamieszkania, odświeżone mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu z 2007 r na Wilanowie, ul. Sarmacka. Jasne i doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

790 000 zł70 m² 11 313,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 69.83 m2 zlokalizowane przy ul. Chrościckiego 83 na wyjątkowym "osiedlu Chrościckiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

510 000 zł36 m² 13 972,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem na las i świetnym dojazdem do centrum Warszawy? Jeśli tak, to mieszkanie czeka na Ciebie! Super mieszkanie na start w Warszawie jak i opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 32 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, garderobą i bardzo dużym balkonem ok 5 m2. Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej, w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Śródmieście,Warszawa

369 000 zł21 m² 17 406 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja! Lokal pełna własność z księgą wieczystą Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem Apartament znajduje się u zbiegu ulic Ordona, kasprzaka i Al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Wola,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 484,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2 pokoje o powierzchni 50,4 m na Woli, blisko metra Płocka Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 257,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Ciche 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,52 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 44 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w zmodernizowanej kamienicy na Bródnie, w pobliżu ul. Wysockiego. Wśród atutów prezentowanej nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

588 000 zł59 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 59M2, 4 pokoje, ursus, ul. Zagłoby (warszawa, ursus, zagłoby) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contanct me/ eng below Dostępne od początku sierpnia! Pierwszy najem! Po generalnym remoncie, z widokiem. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 050 000 zł65 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przestronne mieszkanie 3 pokojowe o wielkości 65m2. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, usytuowane na 2 pietrze. Budynek oddany do użytku w 2020 roku jednak mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

935 000 zł70 m² 13 451,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,51 m2 usytuowanego na Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego 32 B. Lokalizacja Bemowo to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, znajduje się na 8 piętrze budynku z 1968r. Składa się z przestronnego salonu, oddzielnej widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

9 500 zł107 m² 88,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Feel free to contanct me/ eng below Dostępne od zaraz! Idealne mieszkanie dla rodziny! Bardzo funkcjonalne 4 pokoje - 107 m2, 2 miejsca postojowe, 3 loggie! Blisko Świetne szkoły dwujęzyczne! 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Szczęśliwice,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Mieszkanie na warszawskiej Ochocie przy ul. Urbanistów w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwieckiego Mieszkanie w doskonałym punkcie Ochoty ul.Urbanistów - 10 min od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł83 m² 14 395,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe, wykończone 4/5 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, dwoma łazienkami na 1 piętrze w bloku z 2019 roku na Osiedlu Forma przy ulicy Motorowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł28 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 27,5m2, zlokalizowane na 8 piętrze w wyremontowanym budynku na pograniczu Śródmieścia i Woli, w pobliżu ul.Żelaznej oraz w przeciągu paru minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

1 497 000 zł94 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Jeżeli szukasz nietuzinkowego mieszkania w kameralnej kamienicy na warszawskiej Ochocie to świetnie trafiłeś. Mieszkanie przy Dorotowskiej skupia wszystkie uroki przedwojennego budownictwa: wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Żoliborz,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: 1) do wejścia 2) blisko rezerwatu przyrody 3) bliskość centrum i metra /tramwaju Oferta skierowana do osób poszukujących mieszkania blisko terenów zielonych, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt :krótko: centrum / Wola / Rondo onz / ul. Krochmalna - Mieszkanie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

340 000 zł25 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pelna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: wola/ul. Symboliczna. Mieszkanie o powierzchni 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Służew,Warszawa

414 000 zł37 m² 11 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ulicy Hynka na pograniczu Włoch i Mokotowa, 120m dzieli nas od administracyjnego Mokotowa i ok 1,5km od biznesowego Służewca. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni.